Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter SAMUEX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یکی از دوستان لطف کنه محیطه داستانو دقیق توضیح بده که این بازی چه مدلیه.چون قبلیاشو بازی نکردم.وحشتناک نباشه که با این وضع مملکت دیگه اعصاب واسه این بازیا نمونده:d
بازی جو آخر الزمانی داره.بعد از نابود شدن زمین (بر اثر انفجار اتمی ) مردم به مترو پناه بردن و گروهی هم جهش پیدا کردن.بازمانده ها هم هر کدوم برای بقا گروهی تشکیل دادن و با هم میجنگن.البته این وسط اتفاقات دیگری هم میوفته.کلا جو بازی خیلی سنگین و خاص مثل بازی stalker تقریبا میشه گفت.بازی هم ترسناک نیست.(البته من نمیدونم از چی ممکنه بترسی :d )

یکی از دوستان لطف کنه محیطه داستانو دقیق توضیح بده که این بازی چه مدلیه.چون قبلیاشو بازی نکردم.وحشتناک نباشه که با این وضع مملکت دیگه اعصاب واسه این بازیا نمونده:d
دقیقا اقا بهرام درست میگن منم کلی اذیت شدم تا شماره ی قبلی رو تموم کردم این بازی روی روحو روانت راه میره مثلا همش باید حواست باشه ماسکت نشکنه توی مکان های تاریک راه میری
هی به اسمون نگاه میکنی اسمونشم افسرده کنندس ولی بازیی درگیر کننده ی اگه مثله قبلیش باشه

اوه اوه.اصن همین توضیحات منو افسرده کرد چه برسه به خوده بازی:d
در جوابه بهرام خان از چیزه خاصی نمیترسم.نه مثلا هیولا داشتن یا زامبی و...بستگی به فضای کلیه بازی داره.
حتی من کسیو میشناسم میترسه تنهایی گرز بزنه در صورتی اتفاقا خیلی فانه:d

news_the_weaponry_of_metro_last_light-13992.jpg

WOW !!
محیط بازی رو ببینید فقط !! @-)

مطمئنن یکی از بهترین تجربه های امسال میشه !!! عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

---------- نوشته در 01:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

کاورش خداس !! بازیش دیگه چی میشه

metro-last-light-pal-front-cover-99750.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or