Metro: Last Light | PS3

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
در مورد گرافیک فقط همینو میتونم بگم من بعد از The Last Of Us بهترین بازی از دید گرافیک بر روی PS3 همین مترو هستش خود من این بازی روی یک TV 42 با وضوح تصویر 1080p اجرا کردم و محیط های باز بازی از نظر گرافیکی کم نظیر بودن

در کل بازی من افت فریم هم مشاهده نکردم و یه گرافیک کم نقص بیرون داده بودن
بهترین گرافیک بعد last دیگه اغراقه بنظرم.این بازی رو کنسولها بخصوص ps3 اونچنان در حد متوسط هم بنظرم ظاهر نشده.کافیه با نسخه pc مقایسه کنید.در مورد ۱۰۸۰ هم فکر کنم این بازی روی ۷۲۰ فیکس شده شما چطور اینو روی ۱۰۸۰ بازی کردید؟:D

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بهترین گرافیک بعد last دیگه اغراقه بنظرم.این بازی رو کنسولها بخصوص ps3 اونچنان در حد متوسط هم بنظرم ظاهر نشده.کافیه با نسخه pc مقایسه کنید.در مورد ۱۰۸۰ هم فکر کنم این بازی روی ۷۲۰ فیکس شده شما چطور اینو روی ۱۰۸۰ بازی کردید؟:D
ببین بعد از TLOU اگر ما بازیهایی مثل کیلزون 3 و Uncharted 3 در نظر بگیریم به نظر من این بازی از نظر گرافیک بصری چیزی از اونا کم نداشت

خود من واقعا از گرافیکش لذت بردم یکی از معدود بازیهایی بود که روی PS3 اجرا کردم و لبه ها مشکل نداشت
افت فریم هم واقعا نداشت من تاپیک 360 بازی رفتم اونجا بچه ها گفتن بازی افت فریم داشت اما حداقل من روی PS3 اینو ندیدم
روی PC هم من این بازیو اجرا کردم و به نظر من در کنار Crysis 3 بهترین گرافیک PC هستن ( البته مطمئنا این نظر شخصی منه شاید من خیلی از این سبک گرافیکی خوشم میاد )

این بازی 100% کیفیت اصلیش باید روی PC ببینیم حرفت در این مورد درسته اما واقعا فکرش نمیکردم روی PS3 با این کیفیت اجرا بشه در مقایسه با نسخه PC روی PS3 گرافیکش در حد متوسطه

من فک کنم بازیش 1080 بود اما در این مورد مطمئن نیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر