Metro: Last Light | PC | [پست اول خوانده شود]

Metrolastlight.jpg

مطمئنا می توان Metro Last Light را یکی از بهترین و نوآورانه ترین شوتر های سال 2010 دانست که به خصوص بر روی پلتفورم PC با استقبال مناسبی مواجه شد ولی برخی مشکلات موجود در گیم پلی بازی مانع از آن شد تا علی رغم فوق العاده بودن از لحاظ فنی ( به نوعی اولین عنوانی که قابلیت های Dx 11 را نمایش داد) تبدیل به یک شوتر بی نقص شود.
اما حالا ظاهرا THQ آماده است تا به بها دادن بیشتر به این Ip و شرکت سازنده این عنوان را تبدیل به یکی از قطب های ژانر شوتر تبدیل کند .بازي با موتور اختصاصي و ارتقا يافته 4A ساخته ميشود .اكشن بازي هنوز حفظ شده است .ترس در بازي هنوز وجود دارد مخلوطي از ترس DS و اكشن Stalker

Metro Last Light هنوز تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد اما احتمال میرود اوایل سال 2013 عرضه شود .
Metro: Last Light
قرار است وقایع 20 سال آینده را بازگو کند، زمانی که تمام روسیه به علت بمب ها و عوامل شیمیایی ویران شده است، و زیرزمین های این شهر اکنون به نوعی ایالت های روسیه را تشکیل می دهند. درگیری و جنگ های داخلی بین ساکنین این مترو ها و زیرزمین ها به مشکلات هسته ای روسیه افزوده است. شخصیت اصلی بازی یعنی "آرتیوم" موظف است که به این مشکلات خاتمه دهد، اما در این بین با چند گروه دیگر مانند"نازی های جدید"و"خرابکاران" نیز باید دست و پنجه نرم کند.

هسته ی اصلی داستانی Last Light را همین چند خط تشکیل می دهد و با اینکه چندان داستانی غنی و ابتکارانه ای نیست اما باید ببینیم که نوع روایت آن چگونه خواهد بود و با چیزی که در قسمت اول دیدیم، مطمئنن 4A Games به همراه نویسندگانش در این زمینه خوب کار خواهند کرد.
با این که قبلا بحث دنباله ی بازی با نام 2034 به میان آمده بود و همه داستان نسخه ی دوم بازی را بر مبنای کمیک نوشته شده توسط Dmitry Glukhovsky می دانستند، اما اینگونه نشد و 4A Games اعلام کرد که Last Light دارای داستانی جداگانه نسبت به کمیک 2034 می باشد.
Last Light عنوانی است که با توجه به اینکه سبک "تیراندازی اول شخص" دارد اما سبک"وحشت" را نیز یدک می کشد. محور Metro یک دنیای آخرالزمانی ـست که باید بیشتر اوغات خود را در میان تونل های سرد و تاریک سپری کنید و در این اماکن به کشتن دیوانه ها، خرابکاران و حتی موجودات عجیب الخلقه بپردازید. ما در نسخه ی قبلی شاهد بخش "چند نفره" نبودیم اما حالا با این که قول داده اند به زیبایی هر چه تمامتر برای بخش تکنفره وقت بگذارند ولی یک بخش "چند نفره" هم برای بازی کننده ها و دوستداران بازی های چند نفره در نظر بگیرند. نکته ی دیگر که بسیار نیز صدا کرد این بود که بازی قرار است به غیر از کنسول Xbox و PC، برای PS3

تاپيك تصاوير بازي

Developer : 4A Games
Publisher : THQ
Genre : Sci-fi FPS
Release Date : 14 May 2013

Metro: Last Light system requirements (minimum)

• CPU: 2.0 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or AMD Phenom X2
  • RAM: 1GB of system memory
  • Graphics: DirectX 9 compatible card with 512 MB RAM. Nvidia 200-series or AMD Radeon 3000 series cards.
  • Operating system: Windows XP SP2
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
Metro: Last Light system requirements (recommended)

• CPU: 2.6 GHz quad core Intel or AMD processor, Intel Core i5, AMD Phenom X4
  • RAM: 2GB
  • Graphics: DirectX 10 or 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
230_fit477x477.1339527610.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
خارق العاده بود من متاسفانه به دلیل ضعف سیستمم نتونستم metro 2033 رو خریداری کنم اما برای این بازی و BATTLEFIELD 3 هم که شده یک سیستم خوب جور میکنم . در ضمن شاید من اشتباه میکنم ولی محیط های تونل و جو حاکم بر این مناطق دست کمی از ازمایشگاه های زیر زمینی و مخوف STALKER نداره .

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
خارق العاده بود من متاسفانه به دلیل ضعف سیستمم نتونستم metro 2033 رو خریداری کنم اما برای این بازی و BATTLEFIELD 3 هم که شده یک سیستم خوب جور میکنم . در ضمن شاید من اشتباه میکنم ولی محیط های تونل و جو حاکم بر این مناطق دست کمی از ازمایشگاه های زیر زمینی و مخوف STALKER نداره .

بازی خیلی از المانهای فضا سازیشو از بازی استالکر وام گرفته!

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
تریلر 12 دقیقه ای رو دیدم شاهکار هستش . گرافیک کولاک کرده . 10 ثانیه آخر تریلر که رسما فکم اورد پایین ( عجب فیزیکی داشت !!!)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
تا جایی که شنیدم یه سری از سازننده های بازی ماله نسخه اصلیه استالکر هستن دلیل شباهتش هم همینه

سیستم مورد نیاز بازی هم هنوز تولید نشده:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازي عجيب گرافيك تكنيكيش بالاست !!
اون قسمتي كه با كاتلين گان اون نفرات رو ميبنده به گلوله فقط يه نگاه به اون بشكه زرد رنگ بندازيد كه چطوري قُر ميشه با هر شليك كه بهش ميخوره !!
-----------
خورد شدن اجسام نشون دهنده ي فيزيك فضايي بازيه !!
------
تكنيك هاي دود و نور و اتيش خيلي قشنگه !!!!
در كل بازي خيلي از نظر گرافيك پيشرفت داشته 11
فوق العادست :)

• Like
Reactions: Ἁlireza

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
من هم دیدم واقعا که اینجا 590 بدرد میخوره باید عرق کارتو دربیاره بتلفیلد که امید زیادی نمیره بهش اما به این یکی میشه امید داشت رو سه تا مانیتور.

فقط بزرگترین بدیش اینه که رو تمامی کنسولا میاد ........

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
مطمئنا از نظر فیزیک و گرافیک بازی رو بالاترین سطح قرار داره دقیقا مثل 2033 ولی چیزی که من بیشتر ازش لذت بردم حفظ حال هوای بازی و جو سنگینش هست که به نظز باز بهتر شده واقعا شاهکاریه! نمیدونم چند نفر اینجا 2033 بازی کردن باعث میشه خون تو رگ هاتون یخ بزنه بی نظیر بود کمبود مهمات کمبود اکسیژن استرس تاریکی صدا گذاری بی نظیر که هیجان میداد به بازی در یه کلام تک و بی رغیب هست!

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
مطمئنا از نظر فیزیک و گرافیک بازی رو بالاترین سطح قرار داره دقیقا مثل 2033 ولی چیزی که من بیشتر ازش لذت بردم حفظ حال هوای بازی و جو سنگینش هست که به نظز باز بهتر شده واقعا شاهکاریه! نمیدونم چند نفر اینجا 2033 بازی کردن باعث میشه خون تو رگ هاتون یخ بزنه بی نظیر بود کمبود مهمات کمبود اکسیژن استرس تاریکی صدا گذاری بی نظیر که هیجان میداد به بازی در یه کلام تک و بی رغیب هست!

من هم موافقم،جو بازی واقعا عالی بود،وقتی به دروازه های ایستگاه های جدید میرسیدی و صدای و اون صدای سوت رو
میشنیدی احساس امنیت میکردی!
ولی یک چیزهای بدی هم تو گیم پلی بود،که به زیبایی بازی لطمه میزد!
مثل مبارزه با اون موجوداتی که شبیه گیاه بودند و از زمین در می اومدند،واقعا بعضی جاهاش
خسته کننده میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر