Metro : Last Light روی PC نفس گیر خواهد بود

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
20110801metrolastlight.jpg

شاید شما هم Gameplay Footage تازه منتشر شده Metro : Last Light را دیده باشید و با Huw Beynon از سران THQ هم عقیده اید که بی نظیر بود !

Huw Beynon با تصریح بر اینکه Metro : Last Light ویژگی های شگفت انگیزی از DX 11 را نمایان خواهد کرد افزود :

" اعضای 4A مطئن هستند که با پیشرفت های گرافیکی و فنی بازی شما را شگفت زده خواهند کرد و البته بر این نکته پافشاری میکنند که Last Light بر روی سیستم های Low End نیز به راحتی و در سطحی مطلوب اجرا خواهند شد ، Performance مطلوب در کنار سطح تکنیکی گرافیک بازی یکی از مهمترین خواسته های 4A است . "

Metro: Last Light دنباله ای است بر عنوان آخرالزمانی Metro 2033 که سال گذشته منتشر شده بود و با بازخورد مناسب منتقدین نیز روبرو شد ، Last Light قرار است در سال 2012 برای پلتفورم های PC , PS3 , XBOX 360 منتشر شد ، همچنین خبرهایی مبنی بر وجود نسخه ای برای کنسول جدید نیتندو Wii U نیز به گوش میرسد .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
حیف بود از انحصار xbox و pc درش اوردن...

رفیق دیگه انحصاری نبود :d مولتی بود :d الان مولتی تر شد :d:d

با نسخه قبلی به شدت حال کردم ! خیلی بازی خوفی بود ! این یکی هم مطمئنم بازی خیلی خوبی می شه !!!

این ماسک مزخرفشو با دشمن های بی نهایتشم حذف کنن عالی می شه

اتفاقا به نظر من این ماسکش خیلی باحاله :d دشمناش هم که هیجان رو می چسبونن به سقف !!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
این ماسک مزخرفشو با دشمن های بی نهایتشم حذف کنن عالی می شه
ب
باز این بازی بیاد ادم فکر می کنه سیستمش در حد زبالس:d
ابن ماسک که خیلی خوب بود بازی را هیجانی تر میکنه
خوشبختانه تو این شماره هم هست از اون ها :d
سيستم مورد نيازشم روي كاغذ خوب بود
در عمل فك برانداز تر بود !!!

دقیقا هر چند که من خودم هم فرق خاصی بین 10 و 11 ندیدم به جز افت فریم :d
امیدوارم این شماره سیستم هارا به معنای واقعی کلمه بترکونه :d

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
کلا DX11 داره ضربه زیادی به کنسول ها میزنه.شماره اوش محشر بود اصلا ادم حال میکرد شب چراغ ها رو خاموش کنه یه هدست -هدفون... بذاره تو گوشش بعد بازی کنه :d

بی صبرانه منتظر این بازی هستم

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
همون شماره قبلیش هم روی PC کم خفن نبود گرافیکش ! اون مرحله توی کلیسا بود اگه اشتباه نکنم خیلی عالی بود ...
ولی گیم پلیش فاجعه و مزخرف بود به نظرم ... شوتر اول شخص گانینگش بلنگه باس بندازیمش تو آشغالی . یه تکون اساسی بدن بهش بشه بازیش کرد ، نه مث شماره قبلیش که تا نصفش رفتم همش دعا میکردم زودتر تموم شه !

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
همون شماره قبلیش هم روی PC کم خفن نبود گرافیکش ! اون مرحله توی کلیسا بود اگه اشتباه نکنم خیلی عالی بود ...
ولی گیم پلیش فاجعه و مزخرف بود به نظرم ... شوتر اول شخص گانینگش بلنگه باس بندازیمش تو آشغالی . یه تکون اساسی بدن بهش بشه بازیش کرد ، نه مث شماره قبلیش که تا نصفش رفتم همش دعا میکردم زودتر تموم شه !

خب معمولا گیمرهایی که دوست دارن با سرعت 36MPH در حالی که RT رو نگه داشتن حرکت کنن و ملتی رو بکشن اینجور بازی ها رو دوست ندارن:|

• Like
Reactions: shefer

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خب معمولا گیمرهایی که دوست دارن با سرعت 36MPH در حالی که RT رو نگه داشتن حرکت کنن و ملتی رو بکشن اینجور بازی ها رو دوست ندارن:|
lol
بازی لِه بود عزیز من ، ربطی نداره به این چیزی که شما گفتی ... !
اتفاقا ازین مدل بازیهایی که فرمودین خیلی دوس ندارم ، Resistance یه نمونه بارز این دسته هست ...

• Like
Reactions: Polaris

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اتفاقا گیم پلی شماره قبلیش همچین هم بد نبود! تنها نکته رو مخش اون موجودات پشمالویه مثل گوریل بود که یه تنه 50 تا خشاب باید روشون خالی میشد تا میمردن!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
این بازی خیلی به من استرس میداد اصلا نفسم بند میامد همش چشم به این بود که ببینم تیرم چقدره وقتی هم میرفتم بیرون هی میترسیدم اکسیژن تموم کنم و ... من کل بازی توی استرسش بود کلا گیم پلی بازی خیلی خوب بود و کلا هم سخت بود بازی;)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
به نظر من فقط کمی اون موجوداتش روی اعصاب بودن تیر هم معمولا خیلی کم بود یه جورایی می بایست هم با موجوداتی که کلی تیر برای کشتنشون لازم بود، طرف بشیم هم اینکه در مصرف تیرها صرفه جویی کنیم! یه جورای اینا با هم تناقص داشت و بازی رو سخت میکرد.
اتفاقا ازین مدل بازیهایی که فرمودین خیلی دوس ندارم ، Resistance یه نمونه بارز این دسته هست ...
نه اشتباه میکنی Resistance از نظر گیم پلی و فضا سازی به کل با این بازی فرق داره .

• Like
Reactions: bluestar

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نه اشتباه میکنی Resistance از نظر گیم پلی و فضا سازی به کل با این بازی فرق داره .
آقا ما به بازی کنسول محبوبتون توهینی نکردیما ! ! ! فقط گفتم این مدل شوترها (بکش برو و فوق سریع ، پین کیلر(رنجکُش) مثلا) به سلیقه بنده حقیر نمیسازه ...
الآن شما به من بگو مدل "مقاومت" چجوری هست ؟! چیزی جز اینیه که بنده عرض کردم ؟:)
پ.ن : پست قبلیم رو یبار دیگه با دقت بخون :)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
آقا ما به بازی کنسول محبوبتون توهینی نکردیما ! ! ! فقط گفتم این مدل شوترها (بکش برو و فوق سریع ، پین کیلر(رنجکُش) مثلا) به سلیقه بنده حقیر نمیسازه ...
الآن شما به من بگو مدل "مقاومت" چجوری هست ؟! چیزی جز اینیه که بنده عرض کردم ؟:)
پ.ن : پست قبلیم رو یبار دیگه با دقت بخون :)

کوین جان بحث این بازی واقعا با همه شوتر های دیگه کمی فرق میکنه ... این بازی در ابتدا قرار بوده که یه عنوان نقش آفرینی باشه،اما با شیطنت های کمپانی انویدیا و با به عجله انداختن سازنده بازی 4A Games،اونارو به تکاپو انداخت که یه بازی نسبتا نارسی رو روونه بازار کنن... خودتم که میدونی بازی با چه فجاعتی روی دایرکت ایکس 11 اجرا میشد! . روند بازی کلا کمی کند بود ولی خب محیط سازی های Post Apocalypse ی و اون جو وحشتناک و اون استرس موجود رو تو هیچ بازی ای تا به حال تجربه نکردیم. موسیقی بسیار آروم و نوای دلنشین پیانو و گیتار جو بسیار آروم و عین حال ترسناکی رو برای پلیر به همراه داشت...
امیدوارم تو این نسخه سازندگان با وقت زیاد تری که دارند بتونن اشتباه گذشتشونو درست کنند و شاهد عرضه یه بازی بدون نقص و عالی از طرف این شرکت باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر