Metro Exodus | PC

fgy6_header_(1).jpg

Metro Exodus
Developer:
4A Games
Publisher: Deep Silver
Platforms: PC,X1,PS4
Release Date: 15 Feb 2019
9yww_ff04bc4a3f368b0911844ee640ce7cbd3f4f3cab.jpg

سومین قسمت از سری مترو با نام Metro Exodus در جریان کنفرانس مطبوعاتی Microsoft با تریلری In-Engine معرفی شد. این قسمت ادامه ای بر پایان خوب بازی Metro: Last Light می باشد و بار دیگر شاهد حضور Artyom به عنوان شخصیت اصلی خواهیم بود. دموی نشان داده شده قسمت پایانی یکی از ماموریت های داخل بازی است، اما کمی هم ویرایش شده تا برای اولین نمایش مناسب باشد. سازندگان گفته اند که کیفیت نهایی بازی همان چیزی خواهد بود که مشاهده کردید و تنها در یک سری قسمت ها به صورت جزیی تفاوت خواهد بود.

اطلاعات منتشر شده:

• بازی به مدت 3 سال است که در دست ساخت می باشد و بزرگترین پروژه 4A Games تا به حال است.
  • در این بازی باز هم در نقش Artyom بازی خواهید کرد و پایان خوب بازی قبل یعنی Metro: Last Light در نظر گرفته شده است.
  • یکی از اهداف بازی خارج شدن از شهر مسکو (مکان اتفاقات دو بازی قبلی) است. این کار به وسیله قطاری که در تریلر مشاهده شد انجام می پذیرد. تعداد دیگری از بازماندگان نیز در این قطار هستند و در این راه شما را همراهی می کنند.
  • در این قسمت به فضای سطح زمین (خارج از تونل های مترو) بیشتر پرداخته می شود.
  • بازی هم دارای مراحل خطی به صورت قبل هست و هم مراحلی با وسعت بیشتر که از آن با نام Sandbox Survival یاد می شود.
  • سیستم ارتقا اسلحه در این نسخه بهبود داشته و همچنان شاهد المان های قبلی نیز می باشیم.
  • موجودات جهش یافته بیشتری در بازی وجود دارند. مثلا خرس و گرگ هایی که در تریلر مشاهده شدند.
  • بر خلاف بازی های قبلی که فقط در فصل زمستان جریان داشت، داستان این بازی در مدت یک سال روایت می شود و شاهد هر چهار فصل خواهیم بود.
  • فصلی که در اولین تریلر مشاهده کردید پاییز بود.
  • مناطق آلوده اینبار پراکنده هستند (هم در زیر زمین و هم در سطح آن) و همچنان ماسک تنفس و المان های گیم پلی آن در بازی نقش مهمی دارند (تایمر فیلتر و ... )
  • اتمسفر سنگین بازی که یکی از قسمت های شاهکار این سری به حساب می آید در این شماره هم وجود خواهد داشت.

عکس های بازی:

آخرین ویرایش:

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
كسى با نسخه كرك شده مشكلى نداشته؟:-/:-/
خيليا ميگن نسخه كرك شده كرش ميشه يا از يه مرحله به بعد كلا خرابه بازى:-/

• Like
Reactions: kamyy

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
می خواستم بپرسم در مورد سطح ترسناک بودن بازی کسی می تونه توضیح بده? من به طور کلی سبک ترسناک بازی نمی کنم و مثلا تا حالا سری RE یا SH یا The Evil Within و امثالهم رو بازی نکردم. از طرفی بعضی از عناوین مثل The Last of Us رو بازی کردم و با وجود این که بعضی ها سبک بازی رو ترسناک می دونن، من خیلی بازی رو ترسناک حساب نمی کنم و به جز شاید یکی دو قسمت، ترس خاصی به نظرم نداشت بازی. حالا می خوام بدونم سطح ترس در این نسخه مترو (با نسخه های قبلی کاری ندارم) در چه حدودیه؟

• Like
Reactions: kamyy and a2010

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سلام.
می خواستم بپرسم در مورد سطح ترسناک بودن بازی کسی می تونه توضیح بده? من به طور کلی سبک ترسناک بازی نمی کنم و مثلا تا حالا سری RE یا SH یا The Evil Within و امثالهم رو بازی نکردم. از طرفی بعضی از عناوین مثل The Last of Us رو بازی کردم و با وجود این که بعضی ها سبک بازی رو ترسناک می دونن، من خیلی بازی رو ترسناک حساب نمی کنم و به جز شاید یکی دو قسمت، ترس خاصی به نظرم نداشت بازی. حالا می خوام بدونم سطح ترس در این نسخه مترو (با نسخه های قبلی کاری ندارم) در چه حدودیه؟
اگه با TLOU مشکل نداشتی با اینم مشکلی نخواهی داشت

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
بازی خیلی سنگینه رو 1080 هم بیشتر جاها افت فریم داره، گذاشتم رو مدیوم بازم همین طوری هست:D ولی خود بازی خیلی درگیر کنندست، منظورم داستانش نیست چون تا الان که بازی کردم چیز خاصی نبوده ولی الحق گیم پلی بازی بهترین اول شخصی هست که تو عمرم تجربه کردم! فقط موس خیلی رون نیست کسی با این قضیه مشکلی نداره؟:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازی خیلی سنگینه رو 1080 هم بیشتر جاها افت فریم داره، گذاشتم رو مدیوم بازم همین طوری هست:D ولی خود بازی خیلی درگیر کنندست، منظورم داستانش نیست چون تا الان که بازی کردم چیز خاصی نبوده ولی الحق گیم پلی بازی بهترین اول شخصی هست که تو عمرم تجربه کردم! فقط موس خیلی رون نیست کسی با این قضیه مشکلی نداره؟:D
از اپشن، sensitivity رو ببر بالا. دیفالت بازی خیلی پایینه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
من خودم اینو بازی نکردم ، ولی باتوجه به چیزایی که دیدم ، و اینکه اول شخص هم هست و یه جاهایی هم Jumpscare ریـزی داره ، شاید یه ذره از TLOU بالاتر باشه ، نمیدونم فکر کنم :-? قابل کنار اومدنه در کل.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام.
بازیش خوبه بیس کار اکشن هست مثل رزیدنت سایلنت هیل ترس خالص نیست . سخت نگیر برو

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
صداگذاری بازی بدون شک یکی از بهترین نمونه ها در نسل فعلی هست. اوایل معمولی و با صدای باند بازی میکردم چیز خاصی نبود ولی وقتی با هدفون تست کردم، صداهایی میشنیدم که باورم نمیشد. صداگذاری استریو و سه بعدی بسیار شیک و حرفه ای !! مشابه این صداگذاری رو آخرین باری که شنیدم در شاهکاری به اسم Hellblade بود.

• Like
Reactions: kamyy

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خب بازی هم تموم شد:D متاسفانه خیلی نوسان کیفیت داره بازی. بزرگترین مشکل بازی اینه که سیستم های گیم پلی و مخفی کاری بازی اصلا با لول دیزاین جدید جور نیست. یه جورایی باعث شده جابه جایی تو محیط اصلا لذت بخش نباشه. تقریبا تمامی مکانیزم هایی که تو بازی های قبلی برای لول دیزاین خطی طراحی شده بود بدون تغییر خاصی اینجا پیاده کردن که بدجوری مشکل ساز شده برای بازی. بخش های آخر یه مقدار بهتر میشه ولی در کل این مدل لول دیزاین اصلا مناسب این سری نیست. کلا به نظرم ضعیف ترین نسخه سری هست.
قبلی ها :
metro 2033:9/10
last light:7/10
exodus:6.5/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
متاسفانه میکس و مستر بازی خیلی مشکل داره صداها یا عقب جلو هستن یا صداهای نزدیک و دور درست ولوم گذاری نشدن ممکنه 1 صدای دور روی صدای نزدیک تاثیر شدید بذارید متاسفانه رنج داینامیک صداشم خوب نیست تفاوت میان صداها دیگه بیش از حد زیاده در کل برای کسایی که سیستم صوتی حرفه ای چند کاناله دارن صداها خیلی ازاردهنده می شه

البته 1 بابایی گفته برای بالانس شدنش باید گزینه ی دالبی اتمس روشن کنید برای این بازی که این گزینه باعث فشرده سازی بازی و افتش تا 16 بیت 48 هرتز می شه باید از بیرون هم تنظیماتش تغییر کنه البته امپ من از این قابلیت پشتیبانی می کنه اما تکلیف کسایی که دالبی اتمس ندارن چی می شه چون اکثرا هم ندارن. حالا فردا تست می کنم کیفیت صدا هم کاهش می دم تست می کنم ببینم درست می شه یا نه

کلا هر چقدر از لحاظ فنی گرافیکی خوب کار کردن به همون اندازه در زمینه ی فنی فیزیک و انیمیشن با صداگذاری بد کار کردن به هر حال مشخصه که همچنان تکنولوژی کلی بازیسازی اروپایی یا امریکایی یا ژاپنی رو در همه ی زمینه ها حداقل ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر