Metro Exodus | PC

fgy6_header_(1).jpg

Metro Exodus
Developer:
4A Games
Publisher: Deep Silver
Platforms: PC,X1,PS4
Release Date: 15 Feb 2019
9yww_ff04bc4a3f368b0911844ee640ce7cbd3f4f3cab.jpg

سومین قسمت از سری مترو با نام Metro Exodus در جریان کنفرانس مطبوعاتی Microsoft با تریلری In-Engine معرفی شد. این قسمت ادامه ای بر پایان خوب بازی Metro: Last Light می باشد و بار دیگر شاهد حضور Artyom به عنوان شخصیت اصلی خواهیم بود. دموی نشان داده شده قسمت پایانی یکی از ماموریت های داخل بازی است، اما کمی هم ویرایش شده تا برای اولین نمایش مناسب باشد. سازندگان گفته اند که کیفیت نهایی بازی همان چیزی خواهد بود که مشاهده کردید و تنها در یک سری قسمت ها به صورت جزیی تفاوت خواهد بود.

اطلاعات منتشر شده:

• بازی به مدت 3 سال است که در دست ساخت می باشد و بزرگترین پروژه 4A Games تا به حال است.
  • در این بازی باز هم در نقش Artyom بازی خواهید کرد و پایان خوب بازی قبل یعنی Metro: Last Light در نظر گرفته شده است.
  • یکی از اهداف بازی خارج شدن از شهر مسکو (مکان اتفاقات دو بازی قبلی) است. این کار به وسیله قطاری که در تریلر مشاهده شد انجام می پذیرد. تعداد دیگری از بازماندگان نیز در این قطار هستند و در این راه شما را همراهی می کنند.
  • در این قسمت به فضای سطح زمین (خارج از تونل های مترو) بیشتر پرداخته می شود.
  • بازی هم دارای مراحل خطی به صورت قبل هست و هم مراحلی با وسعت بیشتر که از آن با نام Sandbox Survival یاد می شود.
  • سیستم ارتقا اسلحه در این نسخه بهبود داشته و همچنان شاهد المان های قبلی نیز می باشیم.
  • موجودات جهش یافته بیشتری در بازی وجود دارند. مثلا خرس و گرگ هایی که در تریلر مشاهده شدند.
  • بر خلاف بازی های قبلی که فقط در فصل زمستان جریان داشت، داستان این بازی در مدت یک سال روایت می شود و شاهد هر چهار فصل خواهیم بود.
  • فصلی که در اولین تریلر مشاهده کردید پاییز بود.
  • مناطق آلوده اینبار پراکنده هستند (هم در زیر زمین و هم در سطح آن) و همچنان ماسک تنفس و المان های گیم پلی آن در بازی نقش مهمی دارند (تایمر فیلتر و ... )
  • اتمسفر سنگین بازی که یکی از قسمت های شاهکار این سری به حساب می آید در این شماره هم وجود خواهد داشت.

عکس های بازی:

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
wow روی رزولوشن 2k بین 115 تا 89 فریم و 4k بین 74 تا 47 فریم با physx و hairworks روشن و ultra داخل بازی . :-bd نه کرش نه باگ گرافیکی نه صفحه مرگ خیلی نرم و روان .

کیفیت ساخت عالیه . بهینه سازی هم عالیه . داستان هم تا اینجا خوب بوده .
RTX دوشنده بزرگ هم فقط در حد کنتراست و Brightness بوده و بس :)) .
این بازی به صورت نرمال تاریک هست rtx هم روشن کنید تا همون چیزی هم که معلومه تو سیاهی مطلق غرق بشه :))

ziy8_metroexodus_2019_02_21_17_11_49_965.jpg
gfot_metroexodus_2019_02_21_17_13_34_694.jpg
iuyd_metroexodus_2019_02_21_17_17_03_711.jpg
egjz_metroexodus_2019_02_21_17_18_23_088.jpg

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
بازی رو اجرا کردم در حد 10 دقیقه که ببینم فریم دهی بازی به چه شکله !
اونجوری که دوستان گفتند نبود ! فریم بازی عالی روی 60 قفل بود ! با Vsync روشن ! بدون کوچکارین کرش یا لگی ! البت 10 دقیقه ی اولیه بازی بود !
مشخصات سیستم هم توی پروفایل هم هست !
روی 1080 با تنظیمات max همه چی عالی و بدون نقص بود !

• Like
Reactions: saeed_sg and kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اقا به نظرتون صداگذاری یکم تو کات سینا عجیب نیست ؟ صداهای محیطی نه صدا شخصیتا ,تو کاتسینا Volume شون پایین تر از صدای شخصیتاست انگار جون ندارن ی سری حرکتا هم که اصلا صدا ندارن موقع انفجار و هرج مرج اصلا اون حسش رو در نمیاد صدای شخصیت ها هم احساس میکنم با انیمیشنا سینک نیستن انیمیشن صورت نه ها انیمیشن دست و بدنشون احساس میکنم مثلا جایی که باید طرف دستش رو بیاره بالا موقع حرف زدن با اون حرکتش در حد چند میلی ثانیه نیمخونه صدا و زمان اجراش ! اصلا تو کات سینا اون حسی که میخواست ارائه بده رو به من ارائه نداد ! شما هم تو بحرش برید ببینید همینه یا مشکل از منه ؟؟؟!!

• Like
Reactions: kamyy and Vesemir

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
wow روی رزولوشن 2k بین 115 تا 89 فریم و 4k بین 74 تا 47 فریم با physx و hairworks روشن و ultra داخل بازی . :-bd نه کرش نه باگ گرافیکی نه صفحه مرگ خیلی نرم و روان .

کیفیت ساخت عالیه . بهینه سازی هم عالیه . داستان هم تا اینجا خوب بوده .
RTX دوشنده بزرگ هم فقط در حد کنتراست و Brightness بوده و بس :)) .
این بازی به صورت نرمال تاریک هست rtx هم روشن کنید تا همون چیزی هم که معلومه تو سیاهی مطلق غرق بشه :))

ziy8_metroexodus_2019_02_21_17_11_49_965.jpg
gfot_metroexodus_2019_02_21_17_13_34_694.jpg
iuyd_metroexodus_2019_02_21_17_17_03_711.jpg
egjz_metroexodus_2019_02_21_17_18_23_088.jpg
واقعا گرافیک بازی چشم نوازه .. بسی لذت داره فقط تو محیط کند و کاو کنی...

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
فعلاً چند ساعتی بازی کردم.
مثل سری های قبل اون جو زیر زمین و داخل مترو رو نداره ولی در عوض با عوض شدن روز و شب جبران شده بنظرم.
محیط بازی خیلی خیلی خیره کننده ـست به طوری که میشه فقط گشت و گذار کرد.
تا اینجا که کاملاً راضی بودم.:-bd

-------------------------------------------------------------------
خیلی صحبت زیاده تو بازی . هیجان کم کرده ببینیم ادامه چی می شه

توی دو سری قبل هم اینطوری بود. میشد به دیالوگ اکثر npc ها گوش کرد.

• Like
Reactions: kamyy

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
فریم بازی با 1060 که هیچ مشکلی نداره عالیه ولی اینکه گرافیکش چشم نوازه تو کت من نمیره فعلا تا مرحله برفی به نظرم اصلا خوب نیست تا برسم تو قسمت کویری من واقعا موندم چطور میگن گرافیکش خیلی بالاست یا شایدم اوایل بازی اینطوریه

• Like
Reactions: kamyy and TeTration

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
@Farshidstar2012

اقا فرشید به نظرتون اختلاف بین High و Ultra ارزش این رو داره که از فریم بزنیم ؟ من الان دارم با 1060 بازی میکنم که خوب همه جا نمیتونه رو الترا 60 فریم ثابت بده واسه همین 45 قفل کردم و بازی میکنم ولی رو High بازی تقریبا خیلی خیلی کم پیش میاد بیاد زیر 60 فریم تو اون عکس مقایسه ای که گذاشته بودید اختلاف نداشتن این دوتا میخواستم نظرتون رو بدنم ....

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
فریم بازی با 1060 که هیچ مشکلی نداره عالیه ولی اینکه گرافیکش چشم نوازه تو کت من نمیره فعلا تا مرحله برفی به نظرم اصلا خوب نیست تا برسم تو قسمت کویری من واقعا موندم چطور میگن گرافیکش خیلی بالاست یا شایدم اوایل بازی اینطوریه

گرافیکش خوبه نه عالی

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
@Farshidstar2012

اقا فرشید به نظرتون اختلاف بین High و Ultra ارزش این رو داره که از فریم بزنیم ؟ من الان دارم با 1060 بازی میکنم که خوب همه جا نمیتونه رو الترا 60 فریم ثابت بده واسه همین 45 قفل کردم و بازی میکنم ولی رو High بازی تقریبا خیلی خیلی کم پیش میاد بیاد زیر 60 فریم تو اون عکس مقایسه ای که گذاشته بودید اختلاف نداشتن این دوتا میخواستم نظرتون رو بدنم ....

من شخصا تو همه مراحل هر دو preset رو امتحان کردم. فرقش اصلا به چشم نمیاد ولی فریم ریت به مراتب پایدارتر میشه.
کلا این قضیه برای اکثر بازیای مدرن صدق میکنه. پریست‌های الترا و اکستریم اینا بیشتر برای future-proof کردن و به چالش کشیدن سیستم هستن در حالی که High تا حد بسیار زیادی اون زیبایی بصری رو فراهم میکنه بدون این که پرفرمنس رو نابود کنه. :D

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من شخصا تو همه مراحل هر دو preset رو امتحان کردم. فرقش اصلا به چشم نمیاد ولی فریم ریت به مراتب پایدارتر میشه.
کلا این قضیه برای اکثر بازیای مدرن صدق میکنه. پریست‌های الترا و اکستریم اینا بیشتر برای future-proof کردن و به چالش کشیدن سیستم هستن در حالی که High تا حد بسیار زیادی اون زیبایی بصری رو فراهم میکنه بدون این که پرفرمنس رو نابود کنه. :D
من همین الان مقایسه کردم تنها تفاوتی که داشتن draw distance بود که تفاوت روی Extreme با Ultra خیلی کم بود ولی Ultra با High یکم بیشتر توش چش میزد ولی خوب همون اونقدری نیست که داد بزنه !

• Like
Reactions: The Listener

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
خب من بازی رو ادامه دادم و رسیدم به Caspian ( خزر خودمون )
بعد از منطقه اول , بازی خیلی قشنگ میشه .
قسمت Cannibal ها عالی بود . مخصوصا اینکه یاد آور D6 هم بود .
یه چند تا عکس
http://uupload.ir/files/3m3q_metroexodus_2019-02-21_21-36-17-81.bmp
http://uupload.ir/files/q5f_metroexodus_2019-02-21_22-04-48-71.bmp
http://uupload.ir/files/rwms_metroexodus_2019-02-21_22-30-34-80.bmp
http://uupload.ir/files/7fpt_metroexodus_2019-02-21_23-03-13-40.bmp
http://uupload.ir/files/vqs2_metroexodus_2019-02-21_23-04-51-77.bmp

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
@Farshidstar2012

برای کارت 1060 بله، ارزشش رو داره به نظر من.
می تونید به جای High از Ultra + Tessellation OFF استفاده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر