Metro Exodus | PC

fgy6_header_(1).jpg

Metro Exodus
Developer:
4A Games
Publisher: Deep Silver
Platforms: PC,X1,PS4
Release Date: 15 Feb 2019
9yww_ff04bc4a3f368b0911844ee640ce7cbd3f4f3cab.jpg

سومین قسمت از سری مترو با نام Metro Exodus در جریان کنفرانس مطبوعاتی Microsoft با تریلری In-Engine معرفی شد. این قسمت ادامه ای بر پایان خوب بازی Metro: Last Light می باشد و بار دیگر شاهد حضور Artyom به عنوان شخصیت اصلی خواهیم بود. دموی نشان داده شده قسمت پایانی یکی از ماموریت های داخل بازی است، اما کمی هم ویرایش شده تا برای اولین نمایش مناسب باشد. سازندگان گفته اند که کیفیت نهایی بازی همان چیزی خواهد بود که مشاهده کردید و تنها در یک سری قسمت ها به صورت جزیی تفاوت خواهد بود.

اطلاعات منتشر شده:

• بازی به مدت 3 سال است که در دست ساخت می باشد و بزرگترین پروژه 4A Games تا به حال است.
  • در این بازی باز هم در نقش Artyom بازی خواهید کرد و پایان خوب بازی قبل یعنی Metro: Last Light در نظر گرفته شده است.
  • یکی از اهداف بازی خارج شدن از شهر مسکو (مکان اتفاقات دو بازی قبلی) است. این کار به وسیله قطاری که در تریلر مشاهده شد انجام می پذیرد. تعداد دیگری از بازماندگان نیز در این قطار هستند و در این راه شما را همراهی می کنند.
  • در این قسمت به فضای سطح زمین (خارج از تونل های مترو) بیشتر پرداخته می شود.
  • بازی هم دارای مراحل خطی به صورت قبل هست و هم مراحلی با وسعت بیشتر که از آن با نام Sandbox Survival یاد می شود.
  • سیستم ارتقا اسلحه در این نسخه بهبود داشته و همچنان شاهد المان های قبلی نیز می باشیم.
  • موجودات جهش یافته بیشتری در بازی وجود دارند. مثلا خرس و گرگ هایی که در تریلر مشاهده شدند.
  • بر خلاف بازی های قبلی که فقط در فصل زمستان جریان داشت، داستان این بازی در مدت یک سال روایت می شود و شاهد هر چهار فصل خواهیم بود.
  • فصلی که در اولین تریلر مشاهده کردید پاییز بود.
  • مناطق آلوده اینبار پراکنده هستند (هم در زیر زمین و هم در سطح آن) و همچنان ماسک تنفس و المان های گیم پلی آن در بازی نقش مهمی دارند (تایمر فیلتر و ... )
  • اتمسفر سنگین بازی که یکی از قسمت های شاهکار این سری به حساب می آید در این شماره هم وجود خواهد داشت.

عکس های بازی:

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
با همه خوبیاش این لال بودن آرتیوم واقعا رو اعصابه مورد دیگه که چند بار هم گفتم صدا گذاری بازی مخصوصا تو کات سیناست که بعضی از حرکات اصلا براشون صدا تعریف نشده و بدجور تو ذوق میزنه مثلا طرف جلو روت تو کات سین هدشات میشه انگار نه انگار باد هم رد میشد از کنارش ی صدا می‌شنیدیم ! موسیقی بازی هم اصلا خوب نیست کلا صدا گذاری اصلا خوب نیست Vioce Acting خوبه ولی ادیت به هیچ وجه در حد ی بازی AAA نیست ! مورد دیگه هوش مصنوعیشه که واقعا تو مخفی کاری اذیت میکنه حالا اکشن میکشی میری طرف رو ولی موقع مخفی کاری اصلا درست رفتار نمیکنن و کلی رفتار عجیب قریب از خودشون نشون میدن بعضا !
اینایی که گفتی از همون شماره اول بودن ، شماره دوم بودن ، حالام هست :D کلا ندید بگیر :))

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شما شکست تجاری بازی رو از کجا آوردی؟ چون تا جایی که من یادمه تنها خبری که در این مورد اومد، افزایش فروش پنجاه درصدی در هفته اول نسبت به نسخه قبلی بود.

جایگاهش در جدول فروش در کشورهای مختلف اینو نشون می ده . (همون جایگاه هایی داره که بتل جدید داشت . فروششم کم بود)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بچه ها چطوری با این سینک نبودن صدا ها میتونین بازی کنین ؟ من اعصابم خرد شد :D
یه سری چیزام که اصلا صدا نداره، نمیدونم باگه، چیه. دو سری قبلی اینطوری نبود.

اون گزینه دالبی اتمس بزنید یکم بهتر می شه اما نه کلا 1 جاهایی هم صدا الکی قطع می شه کلا بازی باگ گرافیکی صدایی گیم پلی زیاد داره.

از اون بدتر اینکه هر چی جلوتر می رید فریم هم بیشتر ریزش می کنه تا جایی که در تابستان من با 1080ti به 30 فریم رسیدم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بهینه سازی بازی وقعا مصخرست مپ اول بازی رو 60 فریم ثابت تموم کردم مپ دوم که خطی بود هم باز به همین شکل مپ سوم که تابستون باشه مجبور شدم رو 45 فریم بازی رو قفل کنم حالا مپ بهار مجبورم رو 30 فریم بازی کنم ! جدا این همه بی ثباتی فریم مصخرست !

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
Intro بازی که محشر بود ^_^ گذاشتم روی رنجر و دایو ! تا ببینیم چی میشه ... البته تنظیمات کیبوردش مثل قبل نبود باید یک سری چیزارو تغییر میدادم تا مثل 1 و 2 بشه !

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بهینه سازی بازی وقعا مصخرست مپ اول بازی رو 60 فریم ثابت تموم کردم مپ دوم که خطی بود هم باز به همین شکل مپ سوم که تابستون باشه مجبور شدم رو 45 فریم بازی رو قفل کنم حالا مپ بهار مجبورم رو 30 فریم بازی کنم ! جدا این همه بی ثباتی فریم مصخرست !
نسخه های قبل قابل تحمل تر بود ولی این جالب نیست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب به سلامتی بازی برا من یـ باگی زد که دیگه به هیچ صراتی مستقیم نمیشه دکمه E به کلی از کار افتاده و هیچ کار دیگه نمیتونم بکنم با عوض کردن جای دکمه هم درست نمیشه کلا دیگه آیکونش از کار افتادـه هرچقدر هم میگردم ندیدم جایی این باگ رو گزارش کرده باشن احتمال میدم مال این پچ اخیر باشه که به بازی خورنده شده ! فعلا عطایش رو به لقایش بخشیدم اینم شانس ما :|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب به سلامتی بازی برا من یـ باگی زد که دیگه به هیچ صراتی مستقیم نمیشه دکمه E به کلی از کار افتاده و هیچ کار دیگه نمیتونم بکنم با عوض کردن جای دکمه هم درست نمیشه کلا دیگه آیکونش از کار افتادـه هرچقدر هم میگردم ندیدم جایی این باگ رو گزارش کرده باشن احتمال میدم مال این پچ اخیر باشه که به بازی خورنده شده ! فعلا عطایش رو به لقایش بخشیدم اینم شانس ما :|

چرا من دچار شبیهش شدم با زدن مجدد از چک پوینت درست شد من خیلی بدتر از اینا هم گرفتم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چرا من دچار شبیهش شدم با زدن مجدد از چک پوینت درست شد من خیلی بدتر از اینا هم گرفتم
خوب برا شما سیوتون برگشته قبل باگ من بعد اینکه باگ زده بدونه اینکه بدونم بازی باگ گرفته هم چکپونت همم سیو سریع جفتشون سیو کردم الان بر میگردم بازم هستش اوایل بازی یـ باگ بازی گرفت که بازی اصلا دیگه سیو نمیکرد که خوب اونو از شانس خوبم سیو نکرده بودم قبلش و برگشتم عقب درست شد حالا اینو دیگه نمیدونم ولش کردم تا این باگای مصخره رو درست کنن !

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان با اين سيستم من تنظيمات بازى رو روى چى بزارم تا فريم خوب بگيرم؟

Core i5 4590
Ram 16 gb
Gtx980 4gb

اون گزينه ادوانس فيزيك و hair work رو روشن كردم وبقيه تنظيمات روى high هست .. رزولوشن ١٠٨٠
چند فريم ميگيرم ؟

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان با اين سيستم من تنظيمات بازى رو روى چى بزارم تا فريم خوب بگيرم؟

Core i5 4590
Ram 16 gb
Gtx980 4gb

اون گزينه ادوانس فيزيك و hair work رو روشن كردم وبقيه تنظيمات روى high هست .. رزولوشن ١٠٨٠
چند فريم ميگيرم ؟
خب دوست عزیز
بازیو نصب کردی
رفتی تنظیم هم کردی گرافیکشو
از ما میپرسی چند فریم میگیرم؟
خب خودت نگاه کن ببین دیگه پرسیدنش واسه چیه

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: ArefTheGreat

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
نه
خب دوست عزیز
بازیو نصب کردی
رفتی تنظیم هم کردی گرافیکشو
از ما میپرسی چند فریم میگیرم؟
خب خودت نگاه کن ببین دیگه پرسیدنش واسه چیه

نه اخه من چون وقت نداشتم سريع رفتم توى بازى و يه نگاه به تنظيمات انداختم و سيستمو خاموش كردم چون كار داشتم و تا الانم وقت نكردم چون سره شيفتمم
پرسيدم تا بچه ها بگن چه فريمى خواهم گرفت تا خيالم راحت باشه ميتونم با فريم خوب بازى كنم

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
نه

نه اخه من چون وقت نداشتم سريع رفتم توى بازى و يه نگاه به تنظيمات انداختم و سيستمو خاموش كردم چون كار داشتم و تا الانم وقت نكردم چون سره شيفتمم
پرسيدم تا بچه ها بگن چه فريمى خواهم گرفت تا خيالم راحت باشه ميتونم با فريم خوب بازى كنم
روی الترا احتمالا ۵۰ تا به بالا بگیری

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر