Metro 2034 درحال ساخت !

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
THQ اعلام کرد که ادامه ی بازی Metro 2034 را به کمک تکنولوژی 3D خواهد ساخت .

thqlogoqjgenthp.png

Danny Bilson در مصاحبه ای بازی CVG اعلام کرد که در حال در حال کار برروی 4 عنوان 3D میباشند که دو عنوان از این عنواین Metro 2033 و Metro 2034 میباشند .

او میگوید : " ما در حال حاضر در حال نشان دادن Metro 2033 با قابلیت 3D هستیم که این بازی در حال حاضر یکی از دموهای nVidia میباشد . "

" ما در حال حاضر قصد داریم تا ادامه ی این بازی یعنی Metro 2034 را نیز با قابلیت 3D بسازیم . قطعا ساخت این بازی ها با قابلیت 3D هزینه هایی را خواهد داشت ولی در مراکز ما ، کمترین قیمت ها برآورد خواهد شد . "

دو بازی دیگر THQ که در حال حاضر با قابلیت 3D در حال ساخت میباشند ، یکی از این بازی ها De Blob 2: The Underground است که در ماه مارس سال آینده عرضه خواهد شد و دیگری هم Saint's Row برای کنسول جدید نینتندو یعنی 3DS میباشد .

" بعضی از مردم تعجب میکنند که چرا ما هم داریم وارد این بازار میشویم در صورتی که تنها 1 درصد از TVها 3D هستند ولی قطعا این باعث میشه که ما بتونیم کیفیت بهتر و فروش بهتری رو انجام بدیم ، میشه گفت یک ریسک کم و کیفیتی بالا ، ولی باز هم ما خواهیم دید که فروش این بازی چگونه خواهد بود و برای آینده ی خود تصمیم خواهیم گرفت . "

در حاضر کسانی که Metro 2033 را دارند میتوانند DLC جدید این بازی رو خریداری کنند ، در این DLC یکسری سلاح و آچیومنت و همچنین یک بخش به نام Ranger Mode به بازی اضافه شده است .

• Like
Reactions: HL2-GF and R.P.G

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خیلی خبر خوبی برام بود. میخوام ببینم بازم باید یه جهش دیگه تو کیفیت گرافیک شاهد باشیم یا نه.. البته امیدوارم ایندفعه دیگه حداقل نیاز به یه سیستم پرتاب موشک برای اجرای بازی نباشه!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
واقعا خبر ساخته شدن Metro 2034 منو خوشحال کرد.
فقط امیدوارم جو خوفناک Metro 2034 دوبرابر ترسناکتر از Metro 2033 باشه.:scare:

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
واقعا خبر ساخته شدن Metro 2034 منو خوشحال کرد.
فقط امیدوارم جو خوفناک Metro 2034 دوبرابر ترسناکتر از Metro 2033 باشه.:scare:

همینقدر ترسناک و سخت بودنش باعث شد بعد از تموم کردنش

دیگه سراغش نرم :-s

ولی بازی خیلی قشنگی بود و داستان جالبی هم داشت
البته یه خورده گنگ هم بود

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
همینقدر ترسناک و سخت بودنش باعث شد بعد از تموم کردنش

دیگه سراغش نرم :-s

ولی بازی خیلی قشنگی بود و داستان جالبی هم داشت
البته یه خورده گنگ هم بود
دیگه اینطوری هم نبود ....

راستی من یه سوال داشتم میخواستم بپرسم :

بعضی از بازی ها که به صورت 3d عرضه میشن ممکنه به صورت معمولی عرضه نشن و نشه بازیشون کرد .... ؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
با این عنوان یعنی 2034 ، قضیش مثل سری GTA نشه خوبه !! GTA رو به 9 رسونده بودن :))

پس فردا میان میگن این سری دوهزار و سی و اندی عنوان داشته !! :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
2033 واقعا عالی هست-من دارم بازی میکنم ،جدا رو PC گرافیکش خیلی Toops هست:D

ما که تا 3 سال اینده به سمت 3D نمیریم ولی منتظر 2034 هستیم

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خیلی خبر خوبی برام بود. میخوام ببینم بازم باید یه جهش دیگه تو کیفیت گرافیک شاهد باشیم یا نه.. البته امیدوارم ایندفعه دیگه حداقل نیاز به یه سیستم پرتاب موشک برای اجرای بازی نباشه!
خُ با کنسول ابر محبوب 360 ـِت بازی کن...:D

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
Metro 2033 خیلی نچسبید...مشکلات گیم پلیی(!) توش موج میزد،به امید پیشرفت...
نه تنه مشكل گيم پلي بلكه مشكلات ديگه اي مثل ترسناك نبودن،گنگ بودن بعضي از قسمت ها و...
اگه اين مشكلات حل بشه بازي قشنگي رو شاهد خواهيم بود;)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
WOW !
مترو بهترین اول شخص با جو خاص هستش که من بازی کردم! خیلی اتمسفر غمگین و سنگینی داشت! به شدت منتظرشم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر