Metro 2033 : چرا PS3 نه ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

metro2033.jpg

Hew Beynon از THQ اعلام كرده كه دليل اينكه Metro 2033 براي PS3 نمياد يه ''دليل تجاري'' هست.
((“business decision”

طي صحبت هايي كه VG247 در يه جلسه در مورد بازي در لندن در كنار خالق و producer اين بازي Dmitry Glukhovsky داشته او اظهار كرد كه :

''دليل اين موضوع بيشتر از يه دليل تجاري هست , من هم در اين مورد هيچكاره بودم''
''نسخه هاي اوليله اي كه تا حالا مشاهده كرديد مربوط به نسخه ي PC بوده, شما شايد از مقامات THQ بپرسيد كه چرا ما به موقع برا نسخه ي PS3 اقدام نكرديم ولي دليلي در مورد اينكه چرا engine ما روي PS3 كار نميكنه, وجود نداره .''

Beynon ادامه داد كه همه ي عناوين از 4A Games در آينده, سازنده ها معماري PS3 رو در اختيار دارن تا ما بتونيم نسخه هاي كنسولي رو با 4A engine بسازيم (منظورش نسخه ي PS3 ).

ولي الان, همونطور كه گفته شده بود Metro 2033 برا PC , 360 در 19 مارچ (UK) منتشر ميشه.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
360 قوله دادا چه با پول چه بي پول غول يا قول مي دوني يعني چي يعني 360 .360 مي دوني يعني چي يعني قدرت پول عشق صفا خوشم مياد از سياست اين ماكي ها حق بده 360 يه چيز ديگه است من بهش از همه نظر ايمان دارم مي دوني چرا چون 360 دادا بريد بشينيد به بازي هاي انحصاري ps3 به نازيد يه قرون قبولش ندارم مي دوني چرا چون 360 قوله ........ ادامه در صفحه بعد برم يه ذره اطلاعات جديد جمع كنم ميام پيشتون 360
اخر 360 قوله یا غوله؟من درست نفهمیدم........:confused:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
جَوش فوق العاده بنظر میرسه. یه بازی کاملا اتمسفریک.
:eek:
والله حالا چیزی که ما بازی کردیم اتم نداشت چه برسه به اینکه اتمسفریک باشه

جَوش فوق العاده بنظر میرسه
اینقدر زشت محیط طراحی شده که نگو...بعضی از قسمتهای مراحل، انگار نه انگار که عضو بازی هستش...داشتم بازی میکردم یکی از مراحل رو که خیلی طول کشید تا راه حل رو پیدا کنم...همون مرحله ای که اولین بار موجودات پرنده میان سراغتون...راهی بود اون بالا بالاهای خرابه های ساختمون که عقل جنم قد نمیداد که تو بازی وجود داشته باشه...خیلی افتضاح بود...

پ ن : ارزش 2500 تومانم نداشت

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
ميتونستيد از قطب نماي راهنا استفاده كنيد كاره سختي نيست فقط select رو بزنيد.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر