Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
اقا من همون مرحله اول موندم :d:|
اونجایی ک اون دخنره رو باید بیاری بیرون چجوری باید بیارمش بیرون؟
اصن بازی مثله اسپلینتر سل باید مخفی کاری باشه؟:|
یه راهنمایی کنین ک اصن چجوری باید بازی کنم:|......گوزپیچ شدم حسابی:d

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
دوستان یک سوالی برام پیش اومد
غیر از اون مرحله ی شروع بازی که واقعا فوق العاده بود
و چندتا ساید آپس در Ground zeroes
بازی تموم میشه ؟ :/ یعنی الان مرحله ی دیگه ای نیست ؟ :D
آخه یک عکس داخل میشن سلکت هست که علامت سواله، اون چیزی نیست؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان یک سوالی برام پیش اومد
غیر از اون مرحله ی شروع بازی که واقعا فوق العاده بود
و چندتا ساید آپس در Ground zeroes
بازی تموم میشه ؟ :/ یعنی الان مرحله ی دیگه ای نیست ؟ :D
آخه یک عکس داخل میشن سلکت هست که علامت سواله، اون چیزی نیست؟
باید تموم بازوبند های xof رو تو سطح پایگاه پیدا کنی اون آخری باز میشه. برا xbox با رایدن برا ps با solid میری

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کاملا حس کردم دارم sp:blacklist بازی می کنم خیلی از المان هاش رو کش رفته که البته خوشحالم چون این بازی کلا گیم پلیش همیشه پر ایراد بوده اگه داستان این بازی رو با sp مخلوط کنن یه بازی perfect درمیاد

به نظرم گرافیکش که عالی بود اما فیزیکش افتضاح کار شده با ps2 هیچ فرقی نداره
هوش مصنوعیشم خیلی مصنوعیه اصلا جالب کار نشده به هیچ عنوان قابل قیاس با sp نیست
با اینکه مطمئنم بازم به ناحق فقط به خاطر ارتباط عمیقی که بازیباز با این بازی برقرار می کنه بهش نمرات خیلی بالا می دن اما حس می کنم گیم پلی این نسخه بهتر از نسخه های پیشین هست
من بهش 8/10 می دم

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
داشتم با خودم فکر میکردم که چرا من از این نسخه انقدر خوشم اومده و از عرضه ش خوشحالم ، با این که این نسخه انقدر توی این چند روزه به شدت کوبیده شده و احتمالا متای بازی زیر70 میشه:| در حالی که توی این 25 سال کمترین متای نسخه های اصلی 89 بوده و برای Peace walker که روی پلتفرم داغون PSP با هزاربدبختی ساخته شد (که اونم حقش بالای 92 بوده....)
این دلیل به ذهنم رسید که از سال 2008 تا حالا ما یه نسخه با گرافیک بالا روی کنسول های خانگی نداشتیم وتحمل این دوری دیگه داشت خیلی سخت میشد (خسته شدیم انقدر MGS2,3 رو بازی کردیم:d)برای همین کو جیما تصمیم گرفت این فراق رو کوتاه تر کنه ، اگه بازی رو بازی کرده باشید اول بازی Big Boss میگه :"Kept you waiting ,huh?" که دقیقا به همین موضوع اشاره داره.
و در جای دیگه :
وقتی شما کوجیما رو نجات میدید اونم میگه :"what take you so long"? یا یه چیزی تو همین مایه ها:d
از اونطرف هم گیم پلی بازی خیلی کوتاه نیست و ممکنه حتی تا 10-12 ساعت هم سرگرم کننده باشه(با همه چلنج هاشو اینا:d)
در گیم پلی بازی هم نهایت ظرافت رو میشه دید مثلا برای اسلحه هایی که گلنگدنگ دارن اول بازی که خشاب درونش هست 30 تا تیر داخلش هست و اگر قبل از اینکه خشاب رو خالی کنید reload کنید شما 31 تیر در اسلحه دارید که 1 تیر برای تیر باقی مونده در لوله هستش.
از گرافیک و صداگذاری نمیگم که تا اینجا یکی از بهترین های صنعت گیم هستن(مخصوصا افکت مو های کاراکتر ها در حد معجزه ست)
البته یه تغییراتی هم داشته که من خودم خوشم نیومده ، مثل حذف Codec دوست داشتنی ، نبودن David hayter، نبودن نوار سلامتی که همه ی اینها در راستای سینمایی تر شدن بازی هست(غیر از Davis hayter :d)
چیز های جالبی هم اضافه شده مثل،سیستم reflex ، و سیتم حمل سلاح و CQC که خیلی طبیعی تر شدن و بازی رو زیبا کردن و قابلیت استفاده از وسایل نقلیه هم میتونه خیلی جذاب باشه.
بازی به اصولش پایبند هستش و یه بازی داستان محور با گیم پلی در گیرکننده و گرافیک عالی ه و در کنار اینها تغییرات زیادی کرده و دچار مصیبت تکراری شدن نشده.
در نهایت به نظر من MGS:GZ بهترین متال گیر سالید تاریخ هستش و البته کوتاهترین هم هست اگر طرفدار متال گیر هستید حتما باید این بازی رو بازی کنید.(البته اگه اورجینال بازی میکنید بحثش جداست:d)
و اگر هم فکر میکنید که بازی خیلی کوتاهه و نمیارزه ، خوب بازی رو نخرید و به طرفدار ها و سازنده بازی هم توهین نکنید کسی مجبورتون نکرده.

من کاملا حس کردم دارم sp:blacklist بازی می کنم خیلی از المان هاش رو کش رفته که البته خوشحالم چون این بازی کلا گیم پلیش همیشه پر ایراد بوده اگه داستان این بازی رو با sp مخلوط کنن یه بازی perfect درمیاد
شوحی میکنی؟
میشه بگی دقیقا چیو کش رفته ؟
گیم پلیش ایراد داشته ؟ اوصیکم به متای نسخه های قبلی:d :|
سلام دوستان من میخوام سری های MGS رو شروع کنم به نظرتون از کدوم ورژن شروع کنم ؟ خیلی قدیمی نباشه ...
اگه میخوای با داستان آشنا بشی ، نگران نباش چون توی خود MGS:GZ یه خلاصه مختصر برای کسایی که بازی رو بازی نکردن وجود دارده که تقزیبا کامله(البته بدون جزئیات هستش که جزئیات داستان متال گیر از اصل داستان جذاب تره)
اگه میخوای نسخه های سری رو به هر دلیلی بازی کنی ، پیشنهاد میکنم که کالکتور رو بگیر که Mgs2,3 و MGS : peace walker رو توش داره و به این ترتیب بازی کن اول MGS3 بعد MGS : peace walker و بعد MGS2 .(اینم بگم که گیم پلی MGS2,3 عامه پسند نیست و ممکنه خوشت نیاد)

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داشتم با خودم فکر میکردم که چرا من از این نسخه انقدر خوشم اومده و از عرضه ش خوشحالم ، با این که این نسخه انقدر توی این چند روزه به شدت کوبیده شده و احتمالا متای بازی زیر70 میشه:| در حالی که توی این 25 سال کمترین متای نسخه های اصلی 89 بوده و برای Peace walker که روی پلتفرم داغون PSP با هزاربدبختی ساخته شد (که اونم حقش بالای 92 بوده....)
این دلیل به ذهنم رسید که از سال 2008 تا حالا ما یه نسخه با گرافیک بالا روی کنسول های خانگی نداشتیم وتحمل این دوری دیگه داشت خیلی سخت میشد (خسته شدیم انقدر MGS2,3 رو بازی کردیم:d)برای همین کو جیما تصمیم گرفت این فراق رو کوتاه تر کنه ، اگه بازی رو بازی کرده باشید اول بازی Big Boss میگه :"Kept you waiting ,huh?" که دقیقا به همین موضوع اشاره داره.
و در جای دیگه :
وقتی شما کوجیما رو نجات میدید اونم میگه :"what take you so long"? یا یه چیزی تو همین مایه ها:d
از اونطرف هم گیم پلی بازی خیلی کوتاه نیست و ممکنه حتی تا 10-12 ساعت هم سرگرم کننده باشه(با همه چلنج هاشو اینا:d)
در گیم پلی بازی هم نهایت ظرافت رو میشه دید مثلا برای اسلحه هایی که گلنگدنگ دارن اول بازی که خشاب درونش هست 30 تا تیر داخلش هست و اگر قبل از اینکه خشاب رو خالی کنید reload کنید شما 31 تیر در اسلحه دارید که 1 تیر برای تیر باقی مونده در لوله هستش.
از گرافیک و صداگذاری نمیگم که تا اینجا یکی از بهترین های صنعت گیم هستن(مخصوصا افکت مو های کاراکتر ها در حد معجزه ست)
البته یه تغییراتی هم داشته که من خودم خوشم نیومده ، مثل حذف Codec دوست داشتنی ، نبودن David hayter، نبودن نوار سلامتی که همه ی اینها در راستای سینمایی تر شدن بازی هست(غیر از Davis hayter :d)
چیز های جالبی هم اضافه شده مثل،سیستم reflex ، و سیتم حمل سلاح و CQC که خیلی طبیعی تر شدن و بازی رو زیبا کردن و قابلیت استفاده از وسایل نقلیه هم میتونه خیلی جذاب باشه.
بازی به اصولش پایبند هستش و یه بازی داستان محور با گیم پلی در گیرکننده و گرافیک عالی ه و در کنار اینها تغییرات زیادی کرده و دچار مصیبت تکراری شدن نشده.
در نهایت به نظر من MGS:GZ بهترین متال گیر سالید تاریخ هستش و البته کوتاهترین هم هست اگر طرفدار متال گیر هستید حتما باید این بازی رو بازی کنید.(البته اگه اورجینال بازی میکنید بحثش جداست:d)
و اگر هم فکر میکنید که بازی خیلی کوتاهه و نمیارزه ، خوب بازی رو نخرید و به طرفدار ها و سازنده بازی هم توهین نکنید کسی مجبورتون نکرده.

شوحی میکنی؟
میشه بگی دقیقا چیو کش رفته ؟
گیم پلیش ایراد داشته ؟ اوصیکم به متای نسخه های قبلی:d :|

اگه میخوای با داستان آشنا بشی ، نگران نباش چون توی خود MGS:GZ یه خلاصه مختصر برای کسایی که بازی رو بازی نکردن وجود دارده که تقزیبا کامله(البته بدون جزئیات هستش که جزئیات داستان متال گیر از اصل داستان جذاب تره)
اگه میخوای نسخه های سری رو به هر دلیلی بازی کنی ، پیشنهاد میکنم که کالکتور رو بگیر که Mgs2,3 و MGS : peace walker رو توش داره و به این ترتیب بازی کن اول MGS3 بعد MGS : peace walker و بعد MGS2 .(اینم بگم که گیم پلی MGS2,3 عامه پسند نیست و ممکنه خوشت نیاد)

حالت فلش سفید که در خطر دید هست بعد که دیده می شی قرمز می شه
حالت مارک کردن افراد که از پشت موانع دیده می شن
حالت خفت کردن دشمن از پشت کاور که دقیقا حالتش عین sp هست
حالت night vison که دقیقا دکمه ی سمت چپ 360 هم هست حالا نگید شماره های قبلیشم اینو داشت منظورم مدل کلیش هست حتی ابتدای بازی که از روی سرش برش می داره خیلی شباهت به sp داره
البته زدن این حرفا بی فایده هست فن ها عمرا اگه نخوان چیزی رو قبول کنن نمی کنن اما شما هم مطمئن باش متای این بازی هم بازی اصلی البته بالای 90 می شه به دلیل که بالا گفتم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نصب اجباری داره ، روی فلش هم نصب نمیشه :| اگه هارد داخلی خود x360 رو ندارید از خیر بازی بگذرید

هیچ راهی هم نداره که روی فلش نصب بشه
خوب مثل اینکه این بازی 1.7 گیگابایت نصب اجباری داره ولی نگران نباشید چون رو فلش هم نصب میشه
این عکس رو از سایت خود Konami گرفتم اینم آدرسش: Konami Support
MGSV.jpg

آقایون مارو گیج کردید! :blink::confused: یکیتون میگه روی فلش نصب میشه, بعدی میگه نمیشه, بعد یکی میاد میگه تست کردم میشه, اون یکی میگه باز نمیشه, نفرِ بعدی میگه نصب میشه ولی اجرا نمیشه اون یکی میگه راهی وجود نداره, نفرِ بعدی میاد میگه نصب میشه تو سایتِ رسمی زده باز یکی میاد میگه راهی نداره, یکی دیگه باز میاد میگه رو فلش نصب میشه ... :blink: :|

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقایون مارو گیج کردید! :blink::confused: یکیتون میگه روی فلش نصب میشه, بعدی میگه نمیشه, بعد یکی میاد میگه تست کردم میشه, اون یکی میگه باز نمیشه, نفرِ بعدی میگه نصب میشه ولی اجرا نمیشه اون یکی میگه راهی وجود نداره, نفرِ بعدی میاد میگه نصب میشه تو سایتِ رسمی زده باز یکی میاد میگه راهی نداره, یکی دیگه باز میاد میگه رو فلش نصب میشه ... :blink: :|

سوال من اینه که اصلاً بیخیال نصب روی هارد و فلش هستم از روی خود DVD میشه بازی کرد یا نه !؟

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
حالت night vison که دقیقا دکمه ی سمت چپ 360 هم هست حالا نگید شماره های قبلیشم اینو داشت منظورم مدل کلیش هست حتی ابتدای بازی که از روی سرش برش می داره خیلی شباهت به sp داره
البته زدن این حرفا بی فایده هست فن ها عمرا اگه نخوان چیزی رو قبول کنن نمی کنن اما شما هم مطمئن باش متای این بازی هم بازی اصلی البته بالای 90 می شه به دلیل که بالا گفتم

الان این شد المان که بخواد کش بره؟​
:|

این حالا یه چیزی ولی بازم فرق میکنه چون فقط وقتی حرکت نکنی افراد از پشت موانع دیده میشن و کلا با M&E اسپلینتر فرق داره

حالت خفت کردن از پشت کاور تو نسخه های قبلی هم بود

night vision هم کلا یه مدله واسه خودشون نمیتونن طرح جدا بدن که
:d

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
خوب مثل اینکه این بازی 1.7 گیگابایت نصب اجباری داره ولی نگران نباشید چون رو فلش هم نصب میشه
این عکس رو از سایت خود Konami گرفتم اینم آدرسش: Konami Support
MGSV.jpg
دوستان میشه یکی بگه قضیه این چیه؟ یعنی رو فلش نصب میشه؟
توروخدا یکی امتحان کنه ببینه اگه نصب میشه ما هم بازی رو بگیریم.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان

برای بار هزارم . MG1 که 30 سال پیش اومد این night vision رو داشت ، اصلا نماد Snake بود ، بعد از اونم تقریبا همه MG و MGS ها night vision رو داشتن ، 30 سال پیش sp کجا بود ؟

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
باید تموم بازوبند های xof رو تو سطح پایگاه پیدا کنی اون آخری باز میشه. برا xbox با رایدن برا ps با solid میری
بچه ها کسی داره مکان ا ین بازوبند ها رو ؟ :D یک مرحله دیگه هم بریم خیلی فیزه!!!!
:/ شمو بفرما sp ـیت رو بازی کن! من که از متال گیر بدم میومد :D عاشق این بازی شدم!
مارک کردن ها اصلا شبیه هم نبود در ضمن علاقه داری به یک شکل دیگه از پشت کاور دشمن رو خفت کنه، مثل با پاش بگیرتش نظرت چیه؟ :/ خب عزیزم مگه چند مدل فن میشه ساخت؟ به نام sp که نزدن!
در مورد دوربینش هم شما ناراحت نباش چشم به کوجیما میگم یکاری کنه اسنیک دوربین رو از این به بعد از روی گوشش بر داره!!! تازه توی Black list باید دی پد رو می زدی بالا :/ فک کنم دی پد - همون دکمهه!!!- سمت چپ با بالا فرق داره!!!

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سوال من اینه که اصلاً بیخیال نصب روی هارد و فلش هستم از روی خود DVD میشه بازی کرد یا نه !؟

روی DVD نمیشه ولی اون طوری که توی خودِ سایتِ اصلی کونامی زده بازی رو میتونی توی فلش نصب کنی. تقریبا چیزی مثلِ GTA V

البته بچه ها یه سری تست کردن بعضی ها گفتن نصب نمیشه بعضی دیگه گفتن نصب میشه ولی واسه اجرا پیغام میاد باید رو درایو نصب کنی یه سری دیگه هم میگن بدون مشکل روی فلش نصب میشه و میشد بازی کرد ولی داشبورد رو باید آپدیت کنی .... کلا قضیه پیچ در پیچ شده ! :|

دوستان 2 - 3 صفحه قبلی رو بخونید.
وقتی فلش رو میزاری داخل دستگاه و میری تو بازی تا میاد نصب بشه ارور میده که باید روی هار داخلی باشه حتما !
بازم میگم این لینک رو مطالعه کنید :
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Installation Requirements - Jtag & RGH Tutorials - XPG Gaming Community

سایت رسمی خودی کونامی زده روی فلش نصب میشه ! :|

https://www.konami.com/support/mgsV/

I have the Xbox 360 Arcade/Core system so I don't have a hard drive with 1.7GB free. Can I play METAL GEAR SOLID V: Ground Zeroes on Xbox 360 by installing to a hard drive or USB flash drive
?

You can install METAL GEAR SOLID V: Ground Zeroes to an Xbox 360 hard drive or USB flash drive (sold separately) on Xbox 360.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر