Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | PS3

sorrowrock

کاربر سایت
Nov 3, 2009
93
ممنون دوست من میدونستم این هارو اسم اسنیک خورد فکر کردم خود داش اسنیک هست.بعد یاد مبارزش با برادرش بالای متالگیر تن به تن در متال گیر 1 افتادم فکر کردم اون هست
حالا باز هم خوبه که یکی از اسنیک ها هست.روی نیورد به رایدن باز اعصاب مارو خورد کنه
ممنون که توضیح دادی

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ممنون دوست من میدونستم این هارو اسم اسنیک خورد فکر کردم خود داش اسنیک هست.بعد یاد مبارزش با برادرش بالای متالگیر تن به تن در متال گیر 1 افتادم فکر کردم اون هست
حالا باز هم خوبه که یکی از اسنیک ها هست.روی نیورد به رایدن باز اعصاب مارو خورد کنه
ممنون که توضیح دادی

رایدن هم جذابیت های خودش رو داشت و داستان بسیار زیبایی از زندگیش در شماره ی 4 به نمایش در اومد یعنی بعد از سری دوم این مجموعه یه جورایی کوجیما دید که رایدن مظلوم واقع شده و بهش باید بیشتر پرداخته بشه برای همین در شماره ی 4 واقعا سنگ تموم گذاشت و رایدن رو اینقدر محبوب کرد که جزو جدا نشدنی از سری mgs شد با اون فداکاری هایی که برای snkae تو قسمت 4 بازی کرد هیچ کس باور نمیکرد رایدن اینقدر به فکر اسنیک باشه و رایدن تبدیل به چهره ی محبوبی شد.حالا شخصیت اسنیک و big boss خوب اول از همه کاراکترهای اصلی بازی هستن و یکی از مهمترین دلایل محبوبیت اسنیک و big boss صدای واقعا زیبای David hayter هست که واقعا صداش تو تمام سری ها معرکه است بعد از صدای hayter صدای Ocelot بود که پاتریک زررمن هم این شخصیت رو ماندگار کرد مخصوصا تو سری 4 که جزوی از سکانسهای فیلم محسوب میشد اینقدر که صدا گذاری عالی داشت...!!

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام دوستان عزیز.

کسی لینک داستان بازی رو از اول تا آخر به طور کامل نداره ؟ ( ترجیح میدم لینک از همین انجمن باشه ).

ممنون.

sorrowrock

کاربر سایت
Nov 3, 2009
93
هر کاری میکنم لینکی دادی که موقع دانلود 2 گیگ میشه حجمش
از سایگ گیم تریلرز لینک دانلودشو قرار میدم دوستانی که خواستند از این لینک دانلود کنند
دانلود

آخرین ویرایش:

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
دوستان من که متوجه نشدم کوجیما گفته با اینکه بازی رو یه ابر کامپیوتر اجرا شده اما قراره واسه ps3 پورت بشه
بالاخره بازی انحصاری هست یا مولتی پلتفرم؟
بعدشم اینکه گرافیک بازی خیلی بالاست یه جورایی اصلا به این نسل نمیخوره
کلا اینکه خیلی گنگ هستش همه چی در مورد این بازی!!

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من که متوجه نشدم کوجیما گفته با اینکه بازی رو یه ابر کامپیوتر اجرا شده اما قراره واسه ps3 پورت بشه

نه بازی مولتی پلتفرمه و برای این نسل میاد.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا جان BIG BOSS پدر آقای اسنیک !
دوقولوهای افسانه ای نیستن که هی اشتباه می گیرید ! به اون چشم بند اگه دقت کنید همیشه یادتون می مونه !:d
چشم بند = بیگ باس ( جک )

آقا جان کی گفته داشته رو ابر کامپیوتر اجرا میشده ؟؟ داشته رو کامپیوتر اجرا میشده
و بازی روی PC ، XBOX360 ، PS3 خواهد آمد

sorrowrock

کاربر سایت
Nov 3, 2009
93
اولین بازی که میبینم همیشه سری متال گیر همینه که وقتی از دمو میره تو خد بازی هیچ فرقی نداره گرافیک دمو با خود بازی
حرف نداره این کوجیما
روانی شدم من تاریخ دقیق انتشارش اعلام شد اطلاع رسانی کنید

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

کجا گفته روی یه ابر کامپیوتر اجرا شده؟ اسپک دستگاهی که بازی روش اجرا شده نزدیک به مشخصات ps3 بوده.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
News: Confirmed: Metal Gear Solid Ground Zeroes is current gen - set for PS3, Xbox 360 and PC - ComputerAndVideoGames.com
Update: Sony has confirmed that Metal Gear Solid: Ground Zeroes will be a PlayStation 3 title and the trailer for the game indicates that it will also release for Xbox 360. Presumably, the game will also release on PC, since that is the platform the game was demoed on.
Kojima would like to make a Metal Gear game starring The Boss • News • PlayStation 3 • Eurogamer.net

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
آقا جان کی گفته داشته رو ابر کامپیوتر اجرا میشده ؟؟ داشته رو کامپیوتر اجرا میشده
و بازی روی PC ، XBOX360 ، PS3 خواهد آمد

کجا گفته روی یه ابر کامپیوتر اجرا شده؟ اسپک دستگاهی که بازی روش اجرا شده نزدیک به مشخصات ps3 بوده.

من منظورم اون ابر کامپیوترهایی که فک میکنید نبود منظورم یه pc قوی بود داشتم غلو میکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر