Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | PS3

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
اینکه Big Boss تو MGS4 میمیره احساس بدی نمیده بهتون ؟
برای من همچین حسی میده که یه جورایی انگار صفحه آخر کتاب رو خونده باشم!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
اینکه Big Boss تو MGS4 میمیره احساس بدی نمیده بهتون ؟
برای من همچین حسی میده که یه جورایی انگار صفحه آخر کتاب رو خونده باشم!
منم خودم همچین حسی رو داشتم و دارم به صحنه آخر MGS4 یعنی پایان داستان MGS!در اینکه بیگ باس دیگه واقعاً باید میمرد بعد اون همه مدت شکی نیست و دلیلی واسه زنده بودنش هم وجود نداشت,نزدیک 80 سال هم عمر کرد دیگه(هرچند به سختی!)ولی دیگه تو اون زمان کاره خاصی از دستش ساخته نبود و هر چی فکر کردم به نظرم رسید که دیگه داستان از اینجا به بعد پتانسیل ادامه دادن نداره یا به قولی بهونه معقولی واسه ادامش وجود نداره,حداقل با اون قدرت قبل;چون Patriots که به کلی نابود شد به همراه اکثر شخصیتای اصلی و Snake هم که 3,2 ماه آخرش بود.بهترین شکلی که میشد این سری رو ادامه داد همین نشون دادن اتفاقات گذشته و آشکار کردن حقایق جدید بود که قراره در MGSV ببینیم,اصلاً خدا رو چه دیدی یهو دیدی تو TPP یه چیزایی نشون داده میشه که هیچکس تا حالا نمیدونست و راه ادامه داستان,بعد از MGS4 رو هموار میکنه!!(که البته من خودم بعید میدونم چنین چیزی رو)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
منم خودم همچین حسی رو داشتم و دارم به صحنه آخر MGS4 یعنی پایان داستان MGS!در اینکه بیگ باس دیگه واقعاً باید میمرد بعد اون همه مدت شکی نیست و دلیلی واسه زنده بودنش هم وجود نداشت,نزدیک 80 سال هم عمر کرد دیگه(هرچند به سختی!)ولی دیگه تو اون زمان کاره خاصی از دستش ساخته نبود و هر چی فکر کردم به نظرم رسید که دیگه داستان از اینجا به بعد پتانسیل ادامه دادن نداره یا به قولی بهونه معقولی واسه ادامش وجود نداره,حداقل با اون قدرت قبل;چون Patriots که به کلی نابود شد به همراه اکثر شخصیتای اصلی و Snake هم که 3,2 ماه آخرش بود.بهترین شکلی که میشد این سری رو ادامه داد همین نشون دادن اتفاقات گذشته و آشکار کردن حقایق جدید بود که قراره در MGSV ببینیم,اصلاً خدا رو چه دیدی یهو دیدی تو TPP یه چیزایی نشون داده میشه که هیچکس تا حالا نمیدونست و راه ادامه داستان,بعد از MGS4 رو هموار میکنه!!(که البته من خودم بعید میدونم چنین چیزی رو)
اتفاقا من برعکسِ تو معتقدم چنین چیزی رو! اگه کوجیما نمیخواست فرانچیز Metal Gear رو ادامه بده باید سرِ همون MGS IV این فرانچیز متال گیر رو تموم میکرد. یعنی داستان بازی همون طور که خودت توضیح دادی تموم شده بود و اگه قرار بود پایانی برای این فرانچیزی شکل بگیره باید توی همون نسخه شکل میگرفت. اینکه یه نسخه ازش بسازند اونم به عنوان نسخه اصلی و شماره دار و بدنش بیرون, تنها معنی ای که میتونه بده همین ادامه فرانچیز متال گیر هست. خصوصا اینکه برگشتم باز به گذشته و احتمالا تو این نسخه حقایقی رو مطرح میکنند که راه رو برای ادامه داستان هموار میکنه. خیلی بی معنی مسخره میشه که فرانچیز بعد نسخه پنجم برای همیشه تموم شه! از طرفی کوجیما تازه یه سبک جدید رو توی دنیای متال گیر پدید آورد و IP جدیدی با نام Metal Gear Rising رو پدید آورد که زیر مجموعه فرانچیز Metal Gear هست. بعیده حالا حالا ها شاهد پایانِ دنیای متال گیر باشیم...

تاپیک را از زیر خاک در اوردم
:|
انگار نه انگار که متال گیر امده

دیگه متال گیر اون متال گیر سابق نیس ... خیلی تغییرات صورت گرفته که خیلی از فن های قدیمی بازی از این نسخه نا امید شدند. البته این حرف من نیس ولی با توجه به تغییراتِ صورت گرفته خیلی ها رو نا امید کرده ... یادش بخیر سرِ MGS4 چقدر سرو صدا درست شده بود ... :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

دیگه متال گیر اون متال گیر سابق نیس ... خیلی تغییرات صورت گرفته که خیلی از فن های قدیمی بازی از این نسخه نا امید شدند. البته این حرف من نیس ولی با توجه به تغییراتِ صورت گرفته خیلی ها رو نا امید کرده ... یادش بخیر سرِ MGS4 چقدر سرو صدا درست شده بود ... :|

WTF؟؟ کی نا امید شده؟ شوما اونو به من نیشان بده

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
WTF؟؟ کی نا امید شده؟ شوما اونو به من نیشان بده
نمونش :D تازه یکی از فن های سونی بود:
من دیشب 1 ساعت بازی کردم ،بیشتر به ghost recon میخوره تا متال گیر، یه سری چیزهای کلاسیک رو حذف کردن و خیلی آسون شده
و صدای کیفر ساترلند زیاد رو این بازی جواب نمیده (نظر شخصی) و... که باید خودتون بازی کنید تا متوجه بشید:(

البه به شخصه اصلا دوست ندارم اینجوری باشه ولی خوب صدای کیفر ساترلند, مارک کردن دشمنا , کوتاه تر (از نظر زمانی) و همین طور کم شدن (از نظر تعداد) کات سن ها , مارک کردن دشمنا و چند مورد دیگه که خیلی ها رو ناامید کرده بود ... :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نمونش :D تازه یکی از فن های سونی بود:

فن سونی قبول نیس :d
البه به شخصه اصلا دوست ندارم اینجوری باشه ولی خوب صدای کیفر ساترلند, مارک کردن دشمنا , کوتاه تر (از نظر زمانی) و همین طور کم شدن (از نظر تعداد) کات سن ها , مارک کردن دشمنا و چند مورد دیگه که خیلی ها رو ناامید کرده بود ... :|

مارک کردنو میشه خاموش کرد (دوبارم گفتی مث که خیلی تاکید داری رووش :d), کوتاهی هم برای اینه که شما داری GZرو میگی ولی اینجا تابیک TPP هستش :d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
فن سونی قبول نیس :d

مارک کردنو میشه خاموش کرد (دوبارم گفتی مث که خیلی تاکید داری رووش :d), کوتاهی هم برای اینه که شما داری GZرو میگی ولی اینجا تابیک TPP هستش :d

منظورم کوتاه شدنِ و کم شدنِ کات سن ها هست نه گیم پلی ! :D

البته نمیشد گفت GZ جداست ... TPP هم جدا ! درسته جدا منتشر شدند ولی خوب هر دو در اصل یک بازی هستند! وگرنه هیچ کدوم اسمِ MGS:V رو کسب نمیکردند! :D

پ.ن: اگه با این فکر پیش بری که مثلا از MGS:3 یا MGS4 یا هر کدوم از نسخه از بازی که واقعا باهاش زندگی کردی و بهترین نسخه سری هست از اون هم بهتر از آب در بیاد ممکنه آخرِ بازی ضد حال بخوری. ولی اگه انتظارات رو پایین بیاری حتی اگه بهترین هم از آب در نیاد ولی مطمئنا باهاش حال میکنی! :D البته این نظرِ شخصیِ من توی بازی های AAA و فراچیز های بزرگ هست :D

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
دوستان برای ps3 هم اومده؟؟؟
من سربازی بودم کلا بی خبرم :d
اگه هست بگین زود بخرم.
mgs4 که خدا بود .
این چطوره در حد mgs4 هست؟؟؟
کسی فروش داره پ.خ کنه میخرم.