Metal Gear Solid: Peace Walker

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خب کوجیما هم بالاخره بازیه جدید خودش رو واسه PSP معرفی کرد و همه الان از شدت هیجان دارن منفجر میشن.
شخصیت اصلی در بازی Big Bossـه و داستان بازی در دهه 1970 یعنی 10 سال پس از وقایع MGS 3ـه و تیم اصلی MGS4 در ساخت این بازی مشارکت داره.
خدایا، عجب بازی ای!
تصاویری از MGS: Peace Walker:

mgspw_03.jpg_626.jpg

mgspw_07.jpg_626.jpg

More...
گرافیک بازی واقعا محشره. محیط واقعا زیبا طراحی شده و نور پردازی ها کاملا پویا اند. طراحی شخصیت ها هم که ... :D
Peace Walker در سال 2010 عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بابا اين كجاي گرافيكش خوبه؟بايد صبر كرد...

به نظر من گرافیکش اصلا خوب نیست

نکنه می خواید با گرافیک XBox 360 یا PS3 براتون روی PSP این بازی رو بسازن.
شما توی همین تصاویر که کیفیت خوبی هم ندارن جزئیات صورت و موی Big Boss رو نگاه کنید.
در حد این که بازی PSP هست خیلی خوب کار شده.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
واقعا این چند روزه تا تونستن ملت جوک گفتن!برای PSP نمیدونم با چه گرافیکی باید روبرو بشن !
خوبی این بازی اینه که کوجیما مستقیم داره خودش روش کار میکنه و در مورد Big Boss (در مورد یه شخصیتی نیست که هنوز جنسیتش مشخص نیست:laughing:) 10 سال بعد از عملیات Snake Eater.
و به قول کوجیما اینو یه Spin Off یا یه بازی تغییر سبک یافته (اکشن)ندونید این یه MGS اصلیه از دستش ندید

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
فقط خدا کنه Cut-Sceneـهاش مثل Portable Ops نقاشی نباشه که خیلی حال گیریه.
راستی دوستانی که میگن گرافیک بازی در حد بازی های PSP خوب نیست میشه 2 تا بازی معرفی کنند که اینقدر صورت شخصیت ها رو با جزئیات طراحی کرده باشند.
من که به جز GOW Chains of Olympus بازی دیگه ای رو نمیشناسم. تازه تو GOW فقط کریتوس خیلی خوب طراحی شده بود و سربازهای دیگه واقعا گرافیکشون بد بود درحالی که تو این سرباز ها هم خیلی خوب طراحی شدند.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
شما بازي رو از نظر گرافيك با GOW مقايسه كنيد.اون وقت بگيد شنا چه انتظاري از PSP داريد.من نمي گم مي خوام گرافيكش در حد بازي هاي 360 باشه.بلكه بتونه با GOW رقابت كنه يا حد اقا در سطح SP:LS باشه.

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
شما بازي رو از نظر گرافيك با GOW مقايسه كنيد.اون وقت بگيد شنا چه انتظاري از PSP داريد.من نمي گم مي خوام گرافيكش در حد بازي هاي 360 باشه.بلكه بتونه با GOW رقابت كنه يا حد اقا در سطح SP:LS باشه.

رنگ بندی و جزییات واقعا فوق العاده اس و بدون شک از نظر بصری خیلی بهتر از GOW و حتی SP : LS هست

من نمی دونم شما چه جوری می گی GOW بهتر هست ( البته GOW خیلی خوب کار شده بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر