Metal Gear Solid HD Collection | Xbox 360

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
سلام دوستان
تو شماره 2 وقتی بازی با اسنک تمام میشه و با رایدن میریم همون اول بازی من هر کاری میکنم اسلح m9 رو پیدا نمیکنم ممنون میشم راهنمایی کنید
تو حالت مود هارد هستم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلام دوستان
تو شماره 2 وقتی بازی با اسنک تمام میشه و با رایدن میریم همون اول بازی من هر کاری میکنم اسلح m9 رو پیدا نمیکنم ممنون میشم راهنمایی کنید
تو حالت مود هارد هستم
جلوتر بری خودش بهت میده.... سعی کن بدون استفاده از اسلحه بری جلو, یه خورده بعد دیدن یه کات سنز نسبتا طولانی یه اسلحه هم بهت میدن...

خب چون اسمه بیگ باس جکه اسمه این نمیتونه جک باشه؟؟!

خو آخه تا اونجایی که شنیدم هر کدوم از اینا یه اسم اصلی هم برای خودشون دارند! مثلا برای بیگ باس جک بود اما نمیدونستم برای رایدن هم جک هست! فکر میکردم از لحاظ اسمی فقط اسم "اسنیک" هست که بینشون مشترک هست!:D ولی مثل اینکه همشون اسم جک رو یدک میکشند! نه ؟!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
نه!!:dفقط اسمه بیگ باس و رایدن جکه!ولی همونجور که خودت اشاره کردی اسم "اسنیک" رو خوده بیگ باس و هر 3 تا کلونش یدک میکشیدن حتّی مثله اینکه اسم رمزی رایدن هم اول اسنیک بوده!!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
حتّی مثله اینکه اسم رمزی رایدن هم اول اسنیک بوده!
دقیقا!اصلا شماره دوم یه سناریو ای هست که تمام کمالPATRIOT ها ترتیب دادن!هدفشون به وجود اوردن یه اسنیک دیگه بوده و شخصی که قرار بوده اسنیک بشه کسی نیست جز رایدن!سالیدوس هم حکم بیگ باس رو داشته(اشاره به رابطه پدر و پسری رایدن با سالیدوس که البته غیر مستقیمه و سالید اسنیک با بیگ باس!)

کلا رایدن رو PATRIOT ها اینجور کردن!رایدن دست پرورده و منتخب اوناست!

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
سلام....

اقا من تو pw مرحله peace walker battle rank 2 گیر کردم...هر جوری که باهاش می جنگم اخر ammo کم می یاد...حتما باید Co op برم یا راه حل دیگه ایی هم داره ؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
سلام....

اقا من تو pw مرحله peace walker battle rank 2 گیر کردم...هر جوری که باهاش می جنگم اخر ammo کم می یاد...حتما باید Co op برم یا راه حل دیگه ایی هم داره ؟

داداش co-op بازی کنی خیلی راحت تره
اما ه سینگل بازی می کنی یک وسیله ای است تو وسایلت که میذاری زمین بعد r1 می زنی برات محمات جون میفرسته
حتما با rpg به جایی از غوله بزن که بیشتر صدمه ببینه

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
داداش co-op بازی کنی خیلی راحت تره
اما ه سینگل بازی می کنی یک وسیله ای است تو وسایلت که میذاری زمین بعد r1 می زنی برات محمات جون میفرسته
حتما با rpg به جایی از غوله بزن که بیشتر صدمه ببینه

خب با supply marker هم باز کم می یاد :d هر چی دارم و ندارم میزنم بهش از strike mk گرفته تا chaf grenade (جا داشت C4 هم می چسبوندم بهش :)))...ولی خب کم می یاد باز...

فعلا کسی نیست باسه co op....اینم هی می خوام برم که zeke کامل تر شه...

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
خب با supply marker هم باز کم می یاد :d هر چی دارم و ندارم میزنم بهش از strike mk گرفته تا chaf grenade (جا داشت C4 هم می چسبوندم بهش :)))...ولی خب کم می یاد باز...

فعلا کسی نیست باسه co op....اینم هی می خوام برم که zeke کامل تر شه...

داداش اصلا دیگه راهی نداره باید 2 تا rpg برداری یک ماشین گان بیشتر به پایین کله اش یک قسمت قرمزه که از اونجا دستگاه کنترل میشه بزن

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
آقایون گیر کردم تو MGS2 :|

الان دقیقا تو شل2 هستم. برای رسیدن به پرزیدنت:D باید از جایی رد میشدم ولی برق داشت! راه دیگه ای هم وجود نداشت! مجبور شدم از آسانسور برم طبقه بالا. اونجا هم باید تو آب شنا کرد! منم رفتیم تو آب چند تا بمب بود بدون اینکه به اون بخورم رفتم جلو تا اینکه درو باز کردم از پله ها رفتم بالا. به یه در رسیدم نیاز ولی بسته بود. (فکر کنم نیاز به Key Card Level 4 داشت در حالیکه من فقط 3 رو داشتم!) الان باید چیکار کنم؟! راه رو اشتباه رفتم ؟!

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
آقایون گیر کردم تو MGS2 :|

الان دقیقا تو شل2 هستم. برای رسیدن به پرزیدنت:D باید از جایی رد میشدم ولی برق داشت! راه دیگه ای هم وجود نداشت! مجبور شدم از آسانسور برم طبقه بالا. اونجا هم باید تو آب شنا کرد! منم رفتیم تو آب چند تا بمب بود بدون اینکه به اون بخورم رفتم جلو تا اینکه درو باز کردم از پله ها رفتم بالا. به یه در رسیدم نیاز ولی بسته بود. (فکر کنم نیاز به Key Card Level 4 داشت در حالیکه من فقط 3 رو داشتم!) الان باید چیکار کنم؟! راه رو اشتباه رفتم ؟!
تو همون اول Shell 2 که برق هست باید یدونه راکت لانچر پیدا کنی که موشک هاش قابل کنترل اند و از طریق یه سری محفظه هایی یه موشک بفرستی داخل اتاقی که P محبوس شده و اون دستگاه هارو از بین ببری تاکف زمین از اون حالت برقی خارج بشه.

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
دوستان تو متال گیر 2 اون قسمت که میخواییم به shell 2 بریم و پنل هی سبز رو باید خنثی کنیم قبلش تمام پنل هلرو نابود کردم جز یکیش که نشون میده زیر پله هر کاری میکنم پیداش نمیکنم چطور باید خنثی کنم ممنون میشم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان تو متال گیر 2 اون قسمت که میخواییم به shell 2 بریم و پنل هی سبز رو باید خنثی کنیم قبلش تمام پنل هلرو نابود کردم جز یکیش که نشون میده زیر پله هر کاری میکنم پیداش نمیکنم چطور باید خنثی کنم ممنون میشم
کاشکی حداقل یه نگاهی به 4تا پست بالا تر مینداختی! نمیگم صفحات قبل.. نه! همین چند تا پست آخر رو میخوندی! بچه ها توضیح دادند!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
خوب! بلاخره MGS2 تموم شد!:D کلی سوال واسم پیش اومده... ممنون میشم یکی از فن های متال گیر واسم کامل توضیح بده قضیه رو!

1: تو نسخه دو بعد که کنترول جک (رایدن) رو میگیریم مشخص میشه که سالید مرده! اما جلوتر که میریم یه خورده داستانش و اتفاقاتش رو توضیح میده و اواخر مشخص میشه نمرده و بعد هم که با رایدن بازی رو به پایان میرسونه! قضیش چیه ؟! اصلا نمرده بود؟! کلا نقش Solid Sanke چی بود این وسط ؟!

2: پایان بازی همون صحنه نابود کردن متال گیر ها نشون داده میشه که سالید به سمت همون پیره مرده Revolver Ocelot میره و با هم تو آب پرت میشند. (قبل اینکه رایدن با سالیدوس مبارزه کنه) بعد اینکه به آب پرت شد دیگه اصلا نشون نداد چه بلایی سر Revolver Ocelot اومد! حتی نشون نداد که سالید چطور جان سالم به در برد. فقط صحنه آخر نشون داد که سایلد میاد کنار رایدن! کلا چه اتفاقی برای Revolver Ocelot پیش اومد و سالید چطوری از دستش فرار کرد ؟!

3:سر Solidus چه بلایی اومد؟! وقتی رایدن Solidus رو شکست داد یه لحظه فکر کردم مُرده! در حالیکه زنده بود و تو نسخه 4 شاهد حضورش هستیم.

4: در مورد نینجا یا همون Mr X و یا بهتره بگم Olga هم اگه میشه یه توضیحی بدین و چرا تو آخرای بازی به رایدن کمک کرد؟! و حتی صحنه آخر بازی چرا جون خودش رو فدا کرد؟

پست قبلی رو هم اول میخواستم ویرایش کنم ولی چون از تاریخ پست آخر تاپیک چند روز میگذشت مجبور شدم دوباره پست بدم

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
1.بعد اتفاقاتی که دو سال قبل توو اون تانکر رخ داد ظاهراً یه جسدی پیدا کردن که قابل تشخیص نبوده اما احتمال دادن که این جسد سالیده چون از اون موقع هم دیگه خبری ازش نبود به یقین رسیدن!سالیدم از این موقعیت میخواست استفاده کنه جلوی کارای سالیدوس و آسلات رو بگیره که با اون متالگیر ها بخصوص RAY و Big shell میخواستن انجام بدن!

2.دیگه حالا اونجا رو شما فرض کن آب هر کدومٌ برده به یه سمتی!:dآسلات هم که زنده مونده دیگه که توو 4 هست!

3.سالیدوس هم دیگه تقریباً مرد همون موقع!البته من اطلاعاته دقیقی ندارم از این موضوع ولی تا اونجا که میدونم زیرو با proxy AIs سالیدوس رو زنده نگه داشت که بگه این بیگ باس ـه!چون بیگ باس بعد از ترمیم شدنه بدنش حبس شده بود!

4. Olga دابل ایجنت Patriots بود!رایدن رو هم برا این کمک کرد که رایدن دخترش که همون Sunny توو نسخه 4 هست رو نجات بده!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها Metal Gear Solid 2: Substance با Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty چه فرقی میکنه ؟!
بعدش Metal Gear Solid 3: Subsistence با Metal Gear Solid 3: Snake Eater چی ؟!
اصلا از نظر داستانی این 4نسخه از MGS2 و MGS3 چه فرق هایی با هم دارند ؟!

1.بعد اتفاقاتی که دو سال قبل توو اون تانکر رخ داد ظاهراً یه جسدی پیدا کردن که قابل تشخیص نبوده اما احتمال دادن که این جسد سالیده چون از اون موقع هم دیگه خبری ازش نبود به یقین رسیدن!سالیدم از این موقعیت میخواست استفاده کنه جلوی کارای سالیدوس و آسلات رو بگیره که با اون متالگیر ها بخصوص RAY و Big shell میخواستن انجام بدن!

2.دیگه حالا اونجا رو شما فرض کن آب هر کدومٌ برده به یه سمتی!:dآسلات هم که زنده مونده دیگه که توو 4 هست!

3.سالیدوس هم دیگه تقریباً مرد همون موقع!البته من اطلاعاته دقیقی ندارم از این موضوع ولی تا اونجا که میدونم زیرو با proxy AIs سالیدوس رو زنده نگه داشت که بگه این بیگ باس ـه!چون بیگ باس بعد از ترمیم شدنه بدنش حبس شده بود!

4. Olga دابل ایجنت Patriots بود!رایدن رو هم برا این کمک کرد که رایدن دخترش که همون Sunny توو نسخه 4 هست رو نجات بده!

یکی دیگه هم الان یادم اومد! :D
5: وقتی که کنترول رایدن رو در اختیار میگیریم,زمانی که میخوایم برای اولین بار از شل 1 به شل2 بریم باید با Solidus مبارزه ای انجام بدیم, در کنارش اون یارو که سوار هلیکوپتر هست.(اسمش نوک زبونم هست :D همونی که سوار هلیکوپتر بود و توی همون قسمت به رایدن کمک میکرد. موهاش هم مایل به قهوه ای بود! کمی هم شبیه جوونی های Naked :D ). در مورد اون شخصیت میخواستم بودنم آخر بازی چی شد که خیانت کار از آب دراومد و باعث شد رایدن زندانی بشه ؟! آخر بازی اصلا نشون نداد چه بلایی سرش اومد! دقیقا تا جایی نشون داد که به رایدن خیانت میکنه و باعث دستگیریش میشه بعد اون دیگه ندیدمش حتی تو پایان بازی!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر