Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]ناشر[/TD]
[TD]Konami[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]توسعه دهنده[/TD]
[TD]Platinum Games[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پلتفرم[/TD]
[TD]PC,Xbox360,PS3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تصاویر بیشتر[/TD]
[TD]تصاویر Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاریخ انتشار[/TD]
[TD] 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاپیک امتیازات[/TD]
[TD]امتیازات Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
[TD]خیزش سایبورگ[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]نقد بازی[/TD]
[TD]متال گیر با طعمی متفاوت[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:
جدیدا همه بازیهای پی سی حجمشون بالای بیست گیگه اون از اون injustice و cod اینم از این همشونم از نظر گرافیک زیر خط فقرند!.
حالا من موندم این بازی با این کیفیت داغون چرا بیست گیگه؟؟Metal Gear فنا هم از این بازی شاکیند.اما گیم پلی دوست داشتنی داره حداقل یه چیزایی ارائه میده که قبلا کمتر تجربه شده...

گفته ی دوستان درسته گیم پلی اش تخیلیه ولی خیلی هم بد نیست از همه بدتر داستانشه که واقعا ... کلا به نظرم ارزش وقت گذاشتن نداره .

good luck with that
همون یه بار هم که با ایکس باکس تمومش کردم / از کرده خود پشیمان شدم/ البته اینجا کسی با من موافق نیس/
خب نکته اینجاست تو که بدت میومد اصلا چرا تمومش کردی:d
اونی هم که زیر پستت لایک کرده در نوع خودش خیلی جالب بود:-j
بالاخره کسی نسخه PC رو گرفت از استیم؟!
یه اسکرین شات بزارین ثواب داره... آخر سر نفمیدیم گرافیک این بازی تو چه سطحیه!
باو پریلود شده تازه:d بازی 5 روز دیگه میاد. گرافیکش هم خوبه نگران نباش:d
از این طرفا؟:d
گفته ی دوستان درسته گیم پلی اش تخیلیه ولی خیلی هم بد نیست از همه بدتر داستانشه که واقعا ... کلا به نظرم ارزش وقت گذاشتن نداره .
حالا بین خودمون باشه ولی به قول دوستان، داستان توی بازی های فایتینگ و H&S مثل داستان توی فیلم های پ*رنه:))
ملت اینا رو به خاطر گیم پلی سرعتی و فوق العاده-شون بازی میکنن نه برای داستان ت*می تخیلیشون:d

خب نکته اینجاست تو که بدت میومد اصلا چرا تمومش کردی:d

حالا بین خودمون باشه ولی به قول دوستان، داستان توی بازی های فایتینگ و H&S مثل داستان توی فیلم های پ*رنه:))
ملت اینا رو به خاطر گیم پلی سرعتی و فوق العاده-شون بازی میکنن نه برای داستان ت*می تخیلیشون:d

نمی دونی چه کار دشواری بود/ ولی باید تمومش می کردم تا بدونم حتی تا اخرین مرحله هم همین وضعه/
===========================================================
هر کاری که ملت کرد دلیل بر درستیش نمیشه/ البته همرنگ جماعت شو تا رسوا نشی/

نمی دونی چه کار دشواری بود/ ولی باید تمومش می کردم تا بدونم حتی تا اخرین مرحله هم همین وضعه/ هر کاری که ملت کرد دلیل بر درستیش نمیشه/ البته همرنگ جماعت شو تا رسوا نشی/
خب همین که تا آخر بازی نشستی پاش نشون میده توی بازی یه چیزی دیدی که ترغیبت کرده تمومش کنی:d منم نمیگم هر چی ملت بگن درسته ولی خب انتظاراتی که از یه بازی باید داشته باشیم، باید انتظارات به جایی باشه و در چارچوب همون سبک گنجونده بشه.
حالا نگران نباش یوسف گمگشته باز آید و وانگهی دریا شود:d این دفعه روی PC با یه نگاه جدید برو سراغش و فقط گیم پلیش رو بچسب:d

اینقد بازیه خوب تو نوبت دارم که دیگه اینو طرفشم نمی رم/ but /مهم اون لذتس که باید از بازی برد / حالا هر کسی به نحوی/ بازی کن حال کن/

فک کنم تکسچرا کف حلقته :d حالا کونامی هم جدیدا تریپ خبره ور داشته . نسخه ی lord of shadow PC هم 15 گیگ بود :d بنده خدا یه چیزی شنیده که اگه حجم بازی روی PC زیاد باشه نگاه های بیشتری متوجه ت میشه :d
ناظم جون جون جونی Castlevania که عالی پورت شده بود. :bighug:
پورت این هم توپ باشه میشه امیدوار به عرضه بایونتا و Vanquish رو PC هم بود. :|
فقط حجمهاش فضایی نباشه:| :دی

ناظم جون جون جونی Castlevania که عالی پورت شده بود. :bighug:
پورت این هم توپ باشه میشه امیدوار به عرضه بایونتا و Vanquish رو PC هم بود. :|
فقط حجمهاش فضایی نباشه:| :دی

پورت بشه حجمش فضایی بود زیاد مهم نیست :دی
چند روز دیگه میاد بازیش ؟

تقریبا 11 ساعت دیگه به عرضه بازی مونده و بازی خیلی شیک و مجلسی توی پر فروش ترین بازی های Steam جا خوش کرده.

حالا این موضوع ممکنه آف تاپیک باشه ولی گویا کمپینی که برای آوردن بایونتا و ونکوییش و بقیه بازی های سگا برای PC راه افتاده بود هم داره جواب میده (از طرف خود سگا) و گویا امروز قراره یه طومار ساخته بشه که با امضا کردنش، حمایت خودشونو نشون بدن;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or