Metal Gear Rising می تواند یک سری جدید باشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
mgs-rising1.jpg

بر اساس گفته ی سازنده ی بازی یعنی Shigenobu Matsuyama نسخه ی جدید این بازی یعنی Metal Gear Solid Rising می تواند یک سری جدید از MGS را پایه گذاری کند!

او می گوید شایعات زیادی وجود دارد که می گویند Metal Gear Solid Rising یک نسخه فرعی بوده و در کنار داستان اصلی قرار دارد اما این ها درست نیست و MGS:R یک داستان فرعی ندارد بلکه ما ساخت یک سری جدید از MGS را بر اساس معیار های دیگر در نظر داریم!

Hideo Kojima و افرادی که در شرکت وی به کار مشغولند در ساخت MGS:R دخالت مستقیمی ندارند بلکه آنان روی MGS: Peace Walker و MGS: Solid Snake 3D تمرکز کرده اند!

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ی MGS:R مشخص نشده است اما عرضه ی آن روی PS3 و PC و X360 به تایید رسیده است!

منبع!

• Like
Reactions: Morteza

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
واقعا برخی دوستان اومدن تو این تاپیک دارن شلوغ میکنن ... میخوام از Transylvania بپرسم که چندبار سری متال گیر رو دست زده که میگه :
بازی که فعلا مایه ی ننگ سری هستش
...؟
آخه من نمیدونم چطور دوستان مستند به همون دموی E3 این بازی رو با اصطلاح "مایه ی ننگ" خطاب میکنن؟!
اون دمو چیزی جز یه شاهکار به تمام معنا نبود،علی رغم کوتاهیش...از نظر رنگ و بو و مزه (!) هم کاملا متال گیری بود.رایدن دوست داشتنی هم که کارکتر اصلیه،What do U want anymore؟
کیوان کجاست تو این تاپیک؟I don't know!

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
دوستان بد جور سرم برای دفاع از سری MGS و نابود کردن سری های مسخره درد میکنه...پس کشش ندین که میفرستمتون جلو باس تا جون دارین کتک بخورین:d

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
واقعا برخی دوستان اومدن تو این تاپیک دارن شلوغ میکنن ... میخوام از Transylvania بپرسم که چندبار سری متال گیر رو دست زده که میگه : ...؟
آخه من نمیدونم چطور دوستان مستند به همون دموی E3 این بازی رو با اصطلاح "مایه ی ننگ" خطاب میکنن؟!
اون دمو چیزی جز یه شاهکار به تمام معنا نبود،علی رغم کوتاهیش...از نظر رنگ و بو و مزه (!) هم کاملا متال گیری بود.رایدن دوست داشتنی هم که کارکتر اصلیه،What do U want anymore؟
کیوان کجاست تو این تاپیک؟I don't know!
خب اینها بیشتر از تغییر سبک بازی و شخصیت بازی که به قول خودشون معلوم نیست زن یا مرد ناراحن هستند اما خودم به شخصه کاملا با این حرفا مخالفم هنوز برای قضاوت در مورد این بازی خیلی زوده اونوقت از روی یه تریلر چند دقیقه ای اینطور نتیجه گیری میکنن!!!!!!

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
lol
الان که گفتن شاید 2 3 ازش بدیم بیرون کلی حال کردم...چه حالی میده اگه snakeبه عنوان یه شخصیت کاملا فرعی تو بازی باشه کلی حرص این mgsفن ها درمیاد:d

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
lol
الان که گفتن شاید 2 3 ازش بدیم بیرون کلی حال کردم...چه حالی میده اگه snakeبه عنوان یه شخصیت کاملا فرعی تو بازی باشه کلی حرص این mgsفن ها درمیاد:d
lol!نه نه،بسی خوشحال هم میشیم...همین که اسنیک رو ببینیم هم غنیمتیه؛البته بعیده...

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
آدم واقعا مات و مبهوت این چنین پستها میشه.
کسی که تو عمرش نتونسته حتی برای یک دقیقه نه برای سی ثانیه با این شاهکار زندگی کنه , فقط میشه گفت متاسفم براش درک اینجور داستانها براشون صغیل هست.
بهتر هست نظری در مورد این گیم از خودشون ابراز نکنن متشکر میشم .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ببخشید شما کجا دیدی که اسنایپر ولف یه هفته بدون حرکت دراز کشید؟؟؟؟؟؟
من مثل شما لازم نیست چیزی رو ببینم تا بفمم :)
اون دختره که توی بیسیم به اسنیک اطلاعات میداد وقتی داشت اسنایپر وُلف رو تعریف میکرد گفت که اون میتونه هفته ها پشت اسنایپرش بدون آبُ غذا دراز بکشه.
جالبه که نتونستید سایکو رو توجیح کنید ولی فوری به اسنایپر گیر دادید!
mgs زیباییش در همینه که یه تعادل خاصی بین تخیل و واقعیت داره. جدا از اون جُک های استاد که جنبه فان دارن که اتفاقا از اون جُک ها توی نسخه اول هم بود!!
مثلا بعد از اینکه اسناپیر وُلف رو برای اولین بار شکست میدیم و میریم جلو اون دختر خوشگله زنگ میزنه میگه: اسنیک من دلم شور میزنه بهتره بازی رو یه دور سیو کنیم بعد جلو بری!!
بعدش هم اسنیک غافلگیر و زندانی میشه!
واقعا شما mgs1 بازی کردید یا فقط دنبال اسپم هستید؟! به اندازه کافی تاپیک چرتُ پرت برای اسپم وجود داره. :)

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
خیلیا فقط چون دیدن mgs داره واسه xbox میاد حرسشون گرفته و میگن این نسخش چرته!والا ماهم آرزومونه mgsرو روی xboxبازی کنیم اینکه بد نیست!تازه 2روز دیگه اگه GOWهم واسه XBOXبیاد چی میشه...;)

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
خیلیا فقط چون دیدن mgs داره واسه xbox میاد حرسشون گرفته و میگن این نسخش چرته!والا ماهم آرزومونه mgsرو روی xboxبازی کنیم اینکه بد نیست!تازه 2روز دیگه اگه GOWهم واسه XBOXبیاد چی میشه...;)
من حتی با ساخت MGS PW هم مخالف بودم
MGS 4 باید پایان MGS ها اعلام میشد(که شد ولی بعدش ... :| )
شما عزیز MGS هارو کدوماشو بازی کردی که به این کاتینگ میگی MGS؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
اولا کسی از چیزی حرصش نگرفته و اصلا کسی در این باره صحبت نکرد
دوما چیز دیگه ای میل نداری سفارش بدم KZ یا LBP جون من تعارف نکن!

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
اولا کسی از چیزی حرصش نگرفته و اصلا کسی در این باره صحبت نکرد
دوما چیز دیگه ای میل نداری سفارش بدم KZ یا LBP جون من تعارف نکن!
حالا من کاری بحرف اون بنده خدا ندارم،اما الان تابلوئه که شما ... !

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
کاربر leonk13 شما بدون, من سری های متال گیر رو به اندازه تک تک موهات بازی کردم پس لازم نیست به من بگی....هنوزم متال گیر رو بازی می کنم...این برای اطلاع شما.فهمیدی؟؟؟بعدشم اون اب و غذا رو از خودت دراوردی میگه هفته ها میتونه منتظر طعمش بمونه.فهمیدی؟؟؟؟اون سیوی رو هم که گفتی چه ربطی به بحث ما داره؟؟اون کاملا درست بود برای کسایی که شاسکولن سیو نمی کنن. >:)
نمی دونم این همه کارشناس که دو روزه متال گیر بازی کردن از کجا میان اینجا نظر میدن!؟
لطفا روزه سکوت بگیرید....

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
نمی دونم این همه کارشناس که دو روزه متال گیر بازی کردن از کجا میان اینجا نظر میدن!؟
الآن نظر شما راجع به سری چیه؟راجع به این نسخه چطور؟میخوام بدونم...مرسی اگه جوابمو بدی دوست گرامی...

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
دوستان یک نکته ی دیگه بسیار اخطار جدی
این قدر باسه هم افه نیاین MGS رو بازی کردم MGA رو بازی کردم MG رو بازی کردم از همتون بیشتر MGS هارو بازی کردمو از برم لازمم نیست مدرک بیارم(مدارکشم موجوده:d) در عوض برین با کسانی که میان سری رو خورد میکنن برخورد کنین یکی مثل روله:d ...
MGA,MGS جمهوری Konami :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کاربر leonk13 شما بدون, من سری های متال گیر رو به اندازه تک تک موهات بازی کردم پس لازم نیست به من بگی....هنوزم متال گیر رو بازی می کنم...این برای اطلاع شما.فهمیدی؟؟؟بعدشم اون اب و غذا رو از خودت دراوردی میگه هفته ها میتونه منتظر طعمش بمونه.فهمیدی؟؟؟؟اون سیوی رو هم که گفتی چه ربطی به بحث ما داره؟؟اون کاملا درست بود برای کسایی که شاسکولن سیو نمی کنن. >:)
لطفا روزه سکوت بگیرید....

شما اگه MGS رو خیلی زیاد بازی کردی باید بدونی که این چیزها جزو جوانشدنی متال گیره. همه نسخه ها در عین جدی بودن یه سری شوخی ها و مسائل تخیلی هم چاشنیش بوده. حالا من نمی دونم حرف حساب شما چیه. نکنه فراموش کردید MGS یک بازیه؟
اگه خوشتون نمیاد چرا بازی می کنید؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر