Metal Gear 25th Anniversary Event [معرفی بازی MGS: Ground Zeroes]

Behrooz

کاربر سایت

شروع مراسم: پنج‌شنبه ساعت 9:30 صبح [به وقت ایران]>> Countdown

Twitter/Hideo Kojima:
"Prep for tomorrow"

در جریان مراسم 25 سالگی سری MGS، کوجیما از نسخه‌ی جدیدی از این فرنچایز تحت عنوان Ground Zeroes پرده برداری کرد.
GZ به مانند Peace Walker قرار است پیش درآمدی برای سری محسوب شود (احتمالا وقایع بازی بعد از PW رخ می‌دهد) و همچین یک عنوان Open World می‌باشد.
به نظر می‌آید بیگ باس دوباره بازگشته است.
آرم MFS بر روی شونه‌ی وی و استفاده از چشم بند و همچین اشاراتی که تریلر بازی شد، به مانند Paz ،Mother Base و Chico، نشان می‌دهد شخصیت نشان داده شده در تریلر همان بیگ باس معروف است. 4Gamer همچنین گزارش داده که آن‌ها صدای Tomokazu Sugita (صداگذار Miller در PW) نیز شنیده اند.
در اولین تصویر بازی جمله‌ی "From FOX two phantoms were born" نیز به چشم می‌خورد که احتمالا به دو شخصیت بیگ باس و زیرو اشاره دارد.

فامیتسو گزارش داده است که تریلر بازی بر روی فاکس انجین شده است و کاملا In-Game و Real Time بوده و همچنین بر روی PCای که سخت افزار آن متناسب با کنسول‌های نسل فعلی، PS3 و 360 است اجرا می‌شده.
مطمئنا این بازی برای کنسول ها نسل فعلی و احتمالا PC قرار است عرضه شود. (گیم اسپات و فامیتسو هر دو این موضوع رو تایید کردند.)
فاکس انجین هم برای این نسل و هم برای نسل بعد در نظر گرفته شده است.
فامیتسو اضافه کرد که کوجیما پروداکشن همچنین کار بر روی بازی‌های نسل بعد را نیز شروع کرده است.

یک سری توییت از افرادی که در نمایش بازی حضور داشته‌اند، نشان از فوق العاده بودن بازی می‌دهد. به گفته ی یکی از توییت ها نمایش بازی با یک کات سین کاملا ریل تام شروع شد، سپس گیم پلی بازی نمایش داده شد. محیط بارانی و شب هنگام در یک پادگان صحنه های زیبایی را به گفته ی حضار بوجود آورده است. فردی دیگر به محیط فوق العاده بزرگ و پر جزییات و اتمسفر بازی اشاره داشته است. تمام المان های مخفی کاری PW و MGS برگشته اند. دوری کردن از نورافکن های آلارم و جستجو، کشتن چند گارد به صورت مخفیانه، راندن جیپ، برقراری تماس با هلیکوپتر برای Evac و .... در تریلر دیده می‌شد.

اولین تصاویر از MGS: Ground Zeroes:

98225805697895495883.jpg

75074031191400599496.jpg

--------------------------------------------------------

Metal Gear بر روی پرده‌ی نقره‌ای سینما

files_news__tumblr_m9k354qNCo1rpkctxo1_500%5Bw200h200mresizeByMaxSize%5D.jpg

در جریان سالگرد 25 سالگی فرنچایز Metal Gear، بعد از چندین سال شایعه رسما اعلام شد که قرار است فیلمی بر اساس این سری بازی ساخته شود.

وظیفه‌ی ساخت فیلم به Columbia Pictures محول شده است. Avi Arad، تهیه کننده‌ی سرشناس هالیوود که قبلا بر روی پروژه هایی نظیر The Incredible Hulk ،Amazing Spider-Man و Iron Man کار کرده، به تیم پروژه (به عنوان تهیه کننده) ملحق شده است.

Avi Arad در جریان مراسم به روی صحن آمد و اظهار داشت که تاریخ 25 ساله‌ی فرنچایز MG نشان می‌دهد که ما با یک "شگفتی" بزرگ سروکار داریم. وی ادامه داد که سال ها وقت خود را صرف آوردن کمیک‌های بزرگ بر روی پرده سینما کرده و سوپرهیروها را به پرطرفداران ژانر فیلم سازی تبدیل کرده است. اما حالا شرایط فرق می‌کند و تصور وی بر این است که ایندفعه باید بر روی بازی‌های ویدیوی تمرکز کرد، چرا که آن‌ها در این عصر به کمیک‌های جدید این دنیا تبدیل شده‌اند.

وی اضافه کرد که تمام تلاش خود را می‌کند که به بازی و المان‌های آن وفادار باشد و همچنان آن را به یک فیلم تعاملی همانند سری بازی تبدیل کند که شایسته‌ی پرستش باشد.

بعد از آن کوجیما بر روی صحن آمد و به تعریف و تمجید از Columbia Pictures پرداخت و اشاره‌ای به دو فیلم Stand by Me و Taxi Driver به عنوان فیلم‌های مورد علاقه‌ی وی که توسط کلمبیا ساخته شده‌اند نیز کرد. با این‌که به نظر می‌رسد فیلم همان چنان در مرحله‌ی نوشتن فیلم نامه و در وافع مقدماتی به سر می‌برد و هنوز کارگردان و بازیگری به تیم پروژه ملحق نشده است. اما کوجیما از اسم چند تن از کارگردان و بازیگران موردعلاقه خود، کریستوفر نولان، جکمن، مت دیمون و بن انفلک نام برد!

حداقل می‌توان گفت که کوجیما به آرزوی خود یعنی ساخت یک بازی که کاملا کات سین باشد رسیده است!

------------------------------------------------
MGS: Social Ops، عنوانی جدید برای اسمارت فو‌ن‌ها

files_news__A1hjxYLCcAAcZDa%5Bw200h200mresizeByMaxSize%5D.jpg_large%5Bw200h200mresizeByMaxSize%5D.jpg

در جریان مراسم سالگرد 25 سالگی فرنچایز Metal Gear، کوجیما از بازی جدیدی تحت عنوان Metal Gear Solid: Social Ops پرده برداری کرد. Social Ops قرار است برای اسمارت فون‌ها (به صورت 3D) عرضه شود. Gree، شرکت بزرگ ژاپنی که تمرکزش بر روی شبکه‌ها و سرویس‌های اجتماعی و همچین ساخت بازی برای پلتفرم موبایل است، به صورت اختصاصی در حال کار بر روی بازی می‌باشد.
Social Ops قرار است بر پایه‌‌ی موتور بازیسازی یونیتی ساخته شود. ایده‌ی کلی بازی از Peace Walker گرفته شده است و کوجیما به این اشاره کرده که ایده‌ی بازی‌هایی مانند Peace Walker و عناوین نظیر آن به راحتی می‌توانند بر روی پلتفرم های دستی کار کنند و نتیجه‌ی ثمر بخش داشته باشند.
Social Ops برای عرضه در زمستان امسال [در ژاپن] برنامه‌ریزی شده است. کوجیما همچنین اضافه کرد که آن‌ها در حال برنامه‌ریزی برای انتشار جهانی آن نیز هستند که البته اطلاعاتی از زمان عرضه‌ی آن برای بقیه‌ی نقاط در دسترس نیست.

تصاویری از Social Ops:
Untitled-4.jpg

Untitled-1.jpg

Untitled-5.jpg

--------------------------------------------

Metal Gear Rising

31099845131508649461.png

یه چند تا عکس دیگه: [تریلر را هم از اینجا ببینید]

[TABLE="class: cms_table_imgtbl, align: center"]
[TR]
[TD="class: cms_table_thumbnail, align: center"][/TD]
[TD="class: cms_table_thumbnail, align: center"] [/TD]
[TD="class: cms_table_thumbnail, align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR="class: cms_table_thumbnail"]
[TD="align: center"] [/TD]
[/TR]
[TR="class: cms_table_thumbnail"]
[/TR]
[/TABLE]

بقیه ی تصاویر و اخبار فوق العاده جنجالی مراسم از قبیل تیشرت، عروسک و ساعت را از میتوانید از صفحه های قبلی این تاپیک بخوانید و تماشا کنید!

آخرین ویرایش:
آقا کسی نگفت روی کنسول های این نسل نمیاد ولی اگه هم بیاد مطمئن باشین این گرافیک نیست چون هیچ شرکتی هنوز اجازه نداره اسم کنسول های نسل بعد رو بیاره به همین جهت فقط از کنسول های این نسل نام برده شده این بازی برای این نسل میاد ولی نه با این گرافیک ...به قول دوستان بالایی اگه همین گرافیک رو کنسول های این نسل بیاد اصلا نسل بعد نخواستیم ولی بازم میگم مطمئن باشید چنین گرافیکی رو روی کنسول های این نسل نمیبینید .
خیلی روی نسل بعد حساب نکن که با این وضعیت که ما داریم خرید کنسولای بعدی به یه رویا تبدیل میشه

چرا همه چی داره میلرزه ؟؟؟ بچه بگیر اون گلدونو ... الان تلویزیون میفته !!! چرا یهو همه چی اینجوری شد؟؟؟

آخرین ویرایش:
آخه این روی PC بودنش خیلی عجیبه ! درحالی که آخرش فقط لوگوی 360 و PS3 نشون میده ! بعد این از Watch Dogs هیچی کم نداشت خداییش ، اینم دقت کنید ، این Uncharted و Gears of War و ... نیست ، بازی Open World ه ... خلاصه من که این آخر نسلی یه حس بلاتکلیفی ه مذخرف گرفتم که عصبیم کرده :d
گرافیکش از جنس این نسل نیست. فیزیک لباسهاشون، تاثیر بارون و انعکاس نور و خیلی چیزهای دیگه. احتمالا برای نسل حال و بعد بصورت همزان منتشر میشه وگرنه ممکن نیست همچین تکنولوژی فرازمینی روی کنسولهای 6-7 ساله با این فریم عالی اجرا بشه.

پ.ن. توی ویدئو صحبت از یه زن بود که حرف زده! و دوبار از Pirate استفاده میشه که به من خوش اومد :دی.

من دارم رو 1080 می بینم :-o
95100935105795775340.jpg
95100935105795775340.jpg
وحشتناکه و وحشتناکه خیلی گرافیکش وحشتناکه ولی این چیزی که من می بینم البته یوتوب هم 1080 مالی نیست ولی اگه کارگران کوجیما باشه اون کوجیمایی که من می شناسم این گرافیک ماله همین نسله ، آقا می کشه همن کنسولا هم می کشن .
خب گرافیک در سطح مابین نسل بود کاستی هایی هم داشت ولی فوق العاده بود .

ولی این چه مدلی بود این همه از سخره اومد بالا وارد بیس شد یه هلی اومد سوار شد تموم ! خیلی کوتا بود هیچ ماموریتی فک کنم نداشت فقط اومد بگه من هنوز هستم !
------------------------------------------------------------------------------
بعضی قسمت ها بنظرم زیاد کیفیت جالبی نداشتن :

و وقتی اسمی از PC در کار نیست !

گرافیک بنظر من در حد نسل بعد نبود ولی تو این نسل می تونه حرف اول رو بزنه .

گرافیکش از جنس این نسل نیست. فیزیک لباسهاشون، تاثیر بارون و انعکاس نور و خیلی چیزهای دیگه. احتمالا برای نسل حال و بعد بصورت همزان منتشر میشه وگرنه ممکن نیست همچین تکنولوژی فرازمینی روی کنسولهای 6-7 ساله با این فریم عالی اجرا بشه.پ.ن. توی ویدئو صحبت از یه زن بود که حرف زده! و دوبار از Pirate استفاده میشه که به من خوش اومد :دی.
فیزیک لباسهاشون خیلی قشنگ کار شده بود ، با توجه به اینکه در زمان نشان دادن فیزیک لباسها ، تقریبا در اکثر مواقع حداکثر تا دو 3 متری دیده میشد ، میتونه برای این نسل هم باشه.

آخرین ویرایش:
عجب چیزی بود !!!
129fs3647527.gif

تیکه اولش یه بار دیگه هنر کوجیما رو توی ساخت Cutscene های فوق العاده نشون داد ، تیکه دوم هم یه گیم پلی با المان های جدید رو برای MGS معرفی کرد که با گرافیک فوق العاده همراه بود. البته این گرافیک برای نسخه PC هست ! :دی
ولی کلآ جو بازی چیز محشری به نظر میرسه ! به امید نمایش جدید توی TGS که احتمالش هم کم نیست.
===========
راستی اون پسره کی میتونه باشه ؟! من در لحظه اول به Solid Snake فکر کردم ! سال 1972 متولد شده ؟! اگه این طوری باشه سن و سالش هم میخوره به اون پسره ! :دی چون توی همون صحنه یه Walkman هم نشون داده شد و اولین Walkman سونی سال 1979 ساخته شده.
===========
امیدوارم بقیه بازی ها من رو ببخشن ! :( دیگه MGS: GZ رفت در صدر لیست بازی هایی که توی هر نمایشگاه بیشترین انتظار رو براشون میکشم ! :دی یه نمایشگاه هست و یه تریلر کوجیمایی ! :x

آخرین ویرایش:
سلام.دوستان عزیز تو گیم اسپات 2 تریلر از بازی هست که یکی 320 مگابایت و یکی 230 مگابایت،کدومو بگیرم؟چه فرقی دارن دو تریلر؟

خب من دیشب تریلر رو دیدم همون موقع هم هوشیاریم رو از دست دادم:dبگذریم.
با جدا برای این نسل نبود!یعنی هر جوری که من نگاه میکنم ابعادش به ابعاد کنسول های فعلی نمیخورد!مشخصا بازی یه چیزی مثل Remember Me میشه که هم برای این نسل میاد و هم برای نسل بعد.ولی خب مطمئنا تفاوت این دو نسخه زمین تا زیر‌زمینه...!ولی خب اونطوری هم که توئیت ها گفته بودن نبود و تفاوت کات سین و گیم پلی کاملا مشهود بود.در ضمن طبیعیه که آخر نسل شاهد گرافیک های عجیب غریب باشیم چون بالاخره نقاط تاریک سخت افزار ها هم مشخص شدن و دست سازنده ها بازتر شده.

من متاسفانه ورژن ژاپنی تریلر رو بنابراین هیچی نفهمیدم فقط شدیدا بخاطر دیدن دوباره رئیس حسابی سر کیف اومدم.نابغست این کوجیما...نابغه.این فقط بیاد بعد زلزله توئیت کنه من زندم!!عاشقشم.

راستی اون پسره کی میتونه باشه ؟! من در لحظه اول به Solid Snake فکر کردم ! سال 1972 متولد شده ؟! اگه این طوری باشه سن و سالش هم میخوره به اون پسره ! :دی چون توی همون صحنه یه Walkman هم نشون داده شد و اولین Walkman سونی سال 1979 ساخته شده.
چیزی که جالب بود اون سیمی بود که به بدن پسره وصل بود.دقیقا همون سیم از بدنش جدا کرد و به Walkman وصل کرد!
البته تو Peace Walker هم ما Walkman هم داشتیم و با توجه به اینکه Peace Walker سال 1974 بود چیز عجیبی نیست که تو اینجا هم باشه.
کاملا مشخصه بازی خیلی به شخصیت های Peace Walker ارتباط داره چون تو Cutscene حرف از Paz و Chico زده شد و اون طور که میگن صدای ژاپنی Miller هم اونجا با Big Boss حرف میزده

بازی open-world هستش همچین گرافیکی برای یک بازی Open-world نسل بعدی حساب می شه>:d<

---------- نوشته در 10:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 AM ارسال شده بود ----------

اقا به خدا من گیج شدم چرا توی این عکس های همش اسم اسنیک هست نه بیگ باس:((

واقعا خیلی شبیه دیوید هست ولی چرا وسط سینش جا فیش داشت ؟ فیشو در اورد زد به واکمنی که بش دادن !

اول فک می کردم زیرو باشه بعد که قیافشو دیدم اوردم بالا ! این کی بود ؟ واقعا انتخاب عالی بود .

جالبه همه اونا با این مارکا رفتن اونجا ، شاخ بودن بعد همشو دور انداختن ؟!

و جالب تر اینکه اسنیک برای فاکس کار می کنه و اومده اونجا جاسوسی !!

موقعیت دوربین و آهنگی که پخش می شد همه در حد اوج بودن ، فک کنم کوجیما از هالیود هم جلو زده:d.

Back