PlayStation MediEvil Remastered

p17a_josh-singh-sirdan-beauty1.png
سبک بازی اکشن ماجراجویی ، هک اند اسلش می باشد . بازی خاطره انگیز Medievil در سال 1998 توسط سونی برای پلی‌استیشن 1 منتشر شده بود . این بازی نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرده است . کارکتر اصلی بازی با نام Daniel Fortesque برای دفاع از امپراطوری خود با زاروک باید به نبرد بپردازد . بازیکن قادر است از سلاح های بسیار متنوعی استفاده کند . این سلاح ها شامل سلاح های با برد نزدیک مانند شمشیر و گرز، همچنین سلاح های با برد دور مانند کمان های پولادی هستند ، خریداران نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بازی Medievil ، روی PS4 PRO می‌توانند آن را بMedievil Remasteredا رزولوشن 4K تجربه کنند .
From Sir Dan and all of us here at PlayStation: Happy Halloween

عکسهای 4K

تریلر 4K

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خوبه ! جالبه! >:)
البته به طور کلی برعکس کراش و اسپایرو که به خاطر پلتفرمر بودنشون گیم پلیشون تاریخ مصرف گذشته نمیشن!
اینجا یه مقدار چنین حسی داره:D اما با این حال ، حال و هوای جالبی داره! دنیای مردگان و این حرفا + طنز باحاله:D
فکر کنم هالووین سال دیگه منتشر بشه:D و احتمالا 40$ اینا:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بازی تو فوتیج جدید که ازش گرفتن خیلی بهتر شده=D> ولی متاسفانه خیلی بده که دقیقا امدن عین R&C درجه سنیش پایین اوردن نسخه ps1 کمی حس ترس داشت و چندش بود حتی ریمیک psp ولی این قشنگ کارتون:|

MediEvil's PS4 Remake Massively Upgraded in Off-Screen Footage

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
من از طرفدارای دوران پلی‌استیشن ۱ این بازیم اما دموی بازی شدیدا مشکل دوربین داره و اعصاب خوردکنه، نمی دونم این مشکل حل میشه و امیدی به نسخه‌ی نهایی داشته باشم یا نه؟
هر چند گرافیک بازیم واقعا می‌تونست خیلی بهتر از این بشه.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من از طرفدارای دوران پلی‌استیشن ۱ این بازیم اما دموی بازی شدیدا مشکل دوربین داره و اعصاب خوردکنه، نمی دونم این مشکل حل میشه و امیدی به نسخه‌ی نهایی داشته باشم یا نه؟
هر چند گرافیک بازیم واقعا می‌تونست خیلی بهتر از این بشه.
بازی ماه آینده میاد احتمالا گلد شده باشه پس امیدی نیست تعجب میکنم بازی انقدر گرافیکش ضایعس چرا حجم دموش انقدر زیاده! سونی باید ریمستراش بده دست همون bluepoint.................

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
بازی ماه آینده میاد احتمالا گلد شده باشه پس امیدی نیست تعجب میکنم بازی انقدر گرافیکش ضایعس چرا حجم دموش انقدر زیاده! سونی باید ریمستراش بده دست همون bluepoint.................

گرافیک و دوربینش واقعا ناامیدکننده‌ست. اول که معرفی شد با توجه به ریمسترای این نسل و SOC و کرش و ... انتظارم چیز خیلی بهتری بود. این بازی میتونست با یه بازسازی خیلی بهتر ماندگار بشه اما در حال حاضر فکر نمیکنم فروش چندانی داشته باشه.
حجم احمقانه‌ی دمو هم احتمالا به اندازه‌ی حجم کلِ بازیه! تنها نکته‌ی مثبت دمو برام این بود که (حتی به عنوان یک فن) بهتره صبر کنمو هر وقت ۵ دلار شد بخرمش! یا اصلا بیخیالش بشمو آخر نسلی برم سراغ بازی‌های خوبی که وقت نکردم انجامشون بدم، حتی نک۲ هم اگه ۵ دلار بشه از این واجب‌تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر