Media Player PS4 برای دستگاه های هک شده(100درصد سالم) تست شده

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
صددرصد تست شده توسط خودم!

هم ویدیو پخش میکنه هم صدا
عکس برای اثبات
IMG_20180712_182718.jpg
IMG_20180712_182829.jpg

لینک دانلود مستقیم با سرعت بالا :
Download IP9100-CUSA02012_00-PS4MEDIAPLAYER00-A0100-V0350.7z

دقت کنید فقط و فقط روی 5.0.5 به بالا کار میکنه !

سازندگان : jkpatch and ps4-hen-vtx

نکات
بعد از هر بار روشن و خاموش باید هک رو اجرا کنید تا برنامه اجرا بشه

همچنین به گفته سازنده با هر بار روشن شدن به این مسیر باید برید و این گزینه رو فعال کنید
"Debug Setting -> License Activation". turn On MPEG-2 switch

برای من البته ! نیازی نبود...

تاپیک مرجع
PS4 Media Player 3.50 (VR) Patched for 5.05 / 5.07 by PS4Miner

hhb304

کاربر سایت
Jun 30, 2018
41
صددرصد تست شده توسط خودم!

هم ویدیو پخش میکنه هم صدا
عکس برای اثبات
View attachment 90375
View attachment 90376

لینک دانلود مستقیم با سرعت بالا :
Download IP9100-CUSA02012_00-PS4MEDIAPLAYER00-A0100-V0350.7z

دقت کنید فقط و فقط روی 5.0.5 به بالا کار میکنه !

سازندگان : jkpatch and ps4-hen-vtx

نکات
بعد از هر بار روشن و خاموش باید هک رو اجرا کنید تا برنامه اجرا بشه

همچنین به گفته سازنده با هر بار روشن شدن به این مسیر باید برید و این گزینه رو فعال کنید
"Debug Setting -> License Activation". turn On MPEG-2 switch

برای من البته ! نیازی نبود...

تاپیک مرجع
PS4 Media Player 3.50 (VR) Patched for 5.05 / 5.07 by PS4Miner
ممنون . میشه یه لینک دیگه بدید این دان نمیشه

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با تشکر از دوست خوبمون ولی یه نکته رو در مورد مدیا پلیر بگم شما هیچ نیازی به نصب مدیا پلیر ورژن بالاتر ندارید اگر هدفتون بیشتر پخش اهنگ روی بازی هست و اگه شما فلش و هارد وصل کردید و اهنگها رو تو پوشه Music ریختید باید مدیا پلیر دیفالت به اسم usb music player ایکونش ظاهر بشه داخل دستگاه برای پخش که چه روی حالت هک و چه روی حالت اورجینال هیچ مشکلی نداره و سرعت پخشش هم خیلی بهتره و خود منم همین مشکل رو داشتم که در زیر براتون میگم.
حالا این وسط مشکل همین نصب مدیا پلیر هکی هست که اون اولای هک 4.05 که دامپش اومده بود اگه نصب میکردید کلا قسمت مدیا پلیر رو مختل میکرد و هیچی پخش نمیکرد چون بصورت هکی این برنامه مشکل بهم میزد و حتی اگه پاکش میکردی دیگه برنمیگشت به مدیا پلیر دیفالت که گفتم حتی با نصب فایل اورجینالش و تنها راه حل درست کردنش ریست کارخانه ای بود و البته راه حلش این بود روی 4.05 و 4.55 همون اول فایل اورجینال مدیا پلیر سونی که 17 مگ بود نصب میکردی که بدون مشکل کار میکرد چون اورجیتال سونی بود و البته نباید اون مدیا پلیر هکی رو نصب میکردید چون با حذفش و نصب اورجیتال بازم همه چی از کار میفتاد و تو 5.05 من خودم دیگه اون مدیا پلیر اورجینال رو تست نکردم و دوستان میگفتن با نصب اون فایل علامت قفل داشت و اجرا نمیشد که من این احتمال رو میدم که اون اپدیت 80 مگی رو میخواست و اگه اورجینال اون 80 مگی رو کسی لینکش پیدا میکرد کار میداد.
در کل من حرفم اینه همون مدیا پلیر دیفالت کارتون راه میندازه و نیازی به نصب چیز اضافه و ورژن جدیدترش ندارید و هم در حالت هکی و هم در حالت غیر هک بخوبی کار میکنه و حالا تو این فایلی که دوستمون معرفی کردن این مشکل رو حل کردن ولی در حالت اورجینال کار نمیده و اول باید هک کنید و بعد از این استفاده کنید و حالا این وسط مدیا پلیر دیفالت تنها مشکلش اینه ایکون برنامش تا فلش و هارد وصل نکنید ظاهر نمیشه و برای همین خیلیها فکر میکنن وجود نداره و باید برن ورژن جدید که ایکونش ظاهر میشه رو نصب کنن
اگرم یه موقع این مدیا پلیر ورژن بالاتر رو نصب کردید خواستید برگردید به همون ورژن دیفالت این مدیا پلیر رو حذف کنید و از سیوها و تنظیمات اکانت بکاب بگیرید (بازیها رو میتونید حذف کنید بعدا دوباره نصب کنید تا حجم بکاب زیاد نشه) و دستگاه رو ریست کارخونه ای کنید مدیا پلیر دیفالت درست میشه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ویدئو های mp4, mkv h264 اجرا کرد

x265 HEVC اجرا نشد، اگه تونستین اجرا کنید روششو به مام بگید
در debug setting بخش license activation گزینه HEVC هم هست خاموش یا روشن کردنش هم فایده ای نداره!

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
من نصب کردم برنامه اجرا شد ولی هیچ فرمت ویدیویی رو شناسایی نکرد. این عکسی هم که گذاشتید همش فرمت mp3 هستش که ! مشکلش چیه ؟ چرا فرمت های ویدیویی رو شناسایی نمیکنه ...باید توی پوشه خاصی قرار بدیم فیلما رو؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
من نصب کردم برنامه اجرا شد ولی هیچ فرمت ویدیویی رو شناسایی نکرد. این عکسی هم که گذاشتید همش فرمت mp3 هستش که ! مشکلش چیه ؟ چرا فرمت های ویدیویی رو شناسایی نمیکنه ...باید توی پوشه خاصی قرار بدیم فیلما رو؟
نه دوست عزیز! عکسی که گذاشتم مال ویدیو بود ،شخصا تست ش کردم...
مشکل مدیا پلیر این بود که فیلم ها رو پخش نمیکرد،نه اینکه شناسایی نکنه...
شما مشکل تون جای دیگه هست
تمام فایل های ویدیویی رو داخل پوشه بزارید،برای مثال Video

shAm o nahar

عضو جدید
Jan 5, 2024
1
با تشکر از دوست خوبمون ولی یه نکته رو در مورد مدیا پلیر بگم شما هیچ نیازی به نصب مدیا پلیر ورژن بالاتر ندارید اگر هدفتون بیشتر پخش اهنگ روی بازی هست و اگه شما فلش و هارد وصل کردید و اهنگها رو تو پوشه Music ریختید باید مدیا پلیر دیفالت به اسم usb music player ایکونش ظاهر بشه داخل دستگاه برای پخش که چه روی حالت هک و چه روی حالت اورجینال هیچ مشکلی نداره و سرعت پخشش هم خیلی بهتره و خود منم همین مشکل رو داشتم که در زیر براتون میگم.
حالا این وسط مشکل همین نصب مدیا پلیر هکی هست که اون اولای هک 4.05 که دامپش اومده بود اگه نصب میکردید کلا قسمت مدیا پلیر رو مختل میکرد و هیچی پخش نمیکرد چون بصورت هکی این برنامه مشکل بهم میزد و حتی اگه پاکش میکردی دیگه برنمیگشت به مدیا پلیر دیفالت که گفتم حتی با نصب فایل اورجینالش و تنها راه حل درست کردنش ریست کارخانه ای بود و البته راه حلش این بود روی 4.05 و 4.55 همون اول فایل اورجینال مدیا پلیر سونی که 17 مگ بود نصب میکردی که بدون مشکل کار میکرد چون اورجیتال سونی بود و البته نباید اون مدیا پلیر هکی رو نصب میکردید چون با حذفش و نصب اورجیتال بازم همه چی از کار میفتاد و تو 5.05 من خودم دیگه اون مدیا پلیر اورجینال رو تست نکردم و دوستان میگفتن با نصب اون فایل علامت قفل داشت و اجرا نمیشد که من این احتمال رو میدم که اون اپدیت 80 مگی رو میخواست و اگه اورجینال اون 80 مگی رو کسی لینکش پیدا میکرد کار میداد.
در کل من حرفم اینه همون مدیا پلیر دیفالت کارتون راه میندازه و نیازی به نصب چیز اضافه و ورژن جدیدترش ندارید و هم در حالت هکی و هم در حالت غیر هک بخوبی کار میکنه و حالا تو این فایلی که دوستمون معرفی کردن این مشکل رو حل کردن ولی در حالت اورجینال کار نمیده و اول باید هک کنید و بعد از این استفاده کنید و حالا این وسط مدیا پلیر دیفالت تنها مشکلش اینه ایکون برنامش تا فلش و هارد وصل نکنید ظاهر نمیشه و برای همین خیلیها فکر میکنن وجود نداره و باید برن ورژن جدید که ایکونش ظاهر میشه رو نصب کنن
اگرم یه موقع این مدیا پلیر ورژن بالاتر رو نصب کردید خواستید برگردید به همون ورژن دیفالت این مدیا پلیر رو حذف کنید و از سیوها و تنظیمات اکانت بکاب بگیرید (بازیها رو میتونید حذف کنید بعدا دوباره نصب کنید تا حجم بکاب زیاد نشه) و دستگاه رو ریست کارخونه ای کنید مدیا پلیر دیفالت درست میشه.
ای بابا من نصب کردم ولی وقتی مرفتم توش کنسول خاموش مشد

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
Pplay رو نصب کنید، فونتاش رو هم تو پوشه ای ک نصب شده با ی فونت ایرانی جایگزین کنید راحت زیرنویس هم نشوناون میده. رابط کاربری خوبی نداره اما کار راه اندازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر