Medal of Honor ~ XBox360

خدا کنه گیم پلیش مثل MW ها باشه!

MWهارو ميخوره البته به عقيده ي من :biggrin1:
الان اون تريلر رو ديدم چقدر تاثيرگذار بود واقعا . زودتر يه گيم پلي بدن بيرون لذتشو ببريم

والا مولتی پلیر بازی مخلوطی از MW2 و BC2 هست.با مولتی پلیرش با اینکه واقعا Epic بود حال نکردم و به نظرم زیاد طرفدار پیدا نمیکنه!

مولتی بازی خیلی خوب و جذاب بود
مولتی پلیر بازی به مولتیه BC2 خیلی شبیه بود که خب از انجا که سازنده این بخش از بازی DICE هست انتظاری هم جز این نمیرفت

سلام
من نمیدونم چرا بچه ها گیر دادن به اینکه EA داره تقلید می کنه.یعنی چی چون COD مدرن شده بازی های دیگه نباید مدرن شن و باید تو جنگ جهانی گیر کنن ؟
این بازی به نظرم یه بازی تک و فوق العاده پرطرفدار خواهد شد نمایشش در کنفرانس EA و سونی هم خیلی من رو امیدوار کرد به اینکه یه بازی اولش شخص درست حسابی بعد از ماه ها بازی کنم

سلام
من نمیدونم چرا بچه ها گیر دادن به اینکه EA داره تقلید می کنه.یعنی چی چون COD مدرن شده بازی های دیگه نباید مدرن شن و باید تو جنگ جهانی گیر کنن ؟
این بازی به نظرم یه بازی تک و فوق العاده پرطرفدار خواهد شد نمایشش در کنفرانس EA و سونی هم خیلی من رو امیدوار کرد به اینکه یه بازی اولش شخص درست حسابی بعد از ماه ها بازی کنم
بله نمایشش خیلی خوب بود و به شخصه هم از نمایشش در e3 خیلی خوشم اومد اما اگه بتاش رو بازی کرده باشی کاملا نظرت عوض خواهد شد چون بتاش واقعا نا امید کننده بود!

خو مهم اینه که چرا وقتی Act به فکر مدرن کردن افتاد اونها هم به فکرش افتادن!
مثلا تو یه تریلر دیدم از MOH که یارو یه چیزی رو باز می کرد که موشکه می اومد به سمت دشمن و ما موشک ـه رو جهت می دادیم!
خو این تقیلد از همون مرحله ای هست که تو MW 2 لپ تاپ رو پیدا می کنیم تو رستوران و موشک می فرستیم به تانک ها!

خو مهم اینه که چرا وقتی Act به فکر مدرن کردن افتاد اونها هم به فکرش افتادن!
مثلا تو یه تریلر دیدم از MOH که یارو یه چیزی رو باز می کرد که موشکه می اومد به سمت دشمن و ما موشک ـه رو جهت می دادیم!
خو این تقیلد از همون مرحله ای هست که تو MW 2 لپ تاپ رو پیدا می کنیم تو رستوران و موشک می فرستیم به تانک ها!
این ها به Activision نگاه نمی کنند که هرکاری اونها کردند، اینها هم اسکی برند.
EA وقتی میبینه الان گیمرها به مدرن بیشتر علاقه نشون میدن و به اصطلاح نون تو سبک مدرن است، خُب مگه دیوانست که این کارو نکنه؟!

این ها به Activision نگاه نمی کنند که هرکاری اونها کردند، اینها هم اسکی برند.
EA وقتی میبینه الان گیمرها به مدرن بیشتر علاقه نشون میدن و به اصطلاح نون تو سبک مدرن است، خُب مگه دیوانست که این کارو نکنه؟!
خو آره!
خیلی از بازی ها مدرن شدن!
ولی BC2 که مدرن شروع شد یا MOH که الان مدرن شده خیلی شبیه به MW هستند!
مثل همین قضییه ی لپ تاپی که پست قبلم گفتم!

Medal of Honor 4

منم تریلره مولتیش رو دیدم و اصلا خوشم نیومد چون نقشه ها کپی برداری از MW هست و خود بازی (اکشن و درگیری ها) هیچ تفاوتی با BC2 ندارن، اما خدا رو شکر که EA LA روی تکنفره کار میکنه و بخش تکنفره جدید و جالب خواهد بود، من که شخصا امید زیادی بهش دارم.....

پ.ن: فقط کاشکه بهش شماره می دادن و اسمشو می ذاشتن Medal of Honor 4 چون این چهارمین شماره از سریه مداله

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or