Medal of Honor:WarFighter v.s Call of Duty Black OPS II

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
087-480x300.jpg

[FONT=&quot]مقدمه[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]روزی روزگاری هیولایی یک مرغ طلا داشت که هر روز برای او تخم میگذاشت و هیولا هم در دنیای خود احتیاجات خود را برطرف می کرد.سال ها گذشت و طمع هیولا برای تخم های بیشتر سبب مریضی مرغ شد و مرغ دیگر تخم طلا نمی داد.و این بود حکایت سری بازی های[/FONT][FONT=&quot] Call of Duty [/FONT][FONT=&quot]که هر سال شاهد عرضه ی یک نسخه ی تکراری از آن بودیم تا بتواند نیاز مالی ناشر را تهیه کند.اما امسال حکایت هیولا و مرغ طلا عوض شده است و[/FONT][FONT=&quot] Activision [/FONT][FONT=&quot]به جای اینکه در هر نسخه;نسخه ی قبلی را رنگ کند و به آن لعابی دیگر ببخشد;نسخه ای متفاوت را پیش روی بازیبازان گذاشته که به طور کلی برای اولین بار این سری را وارد فاز جدیدی کرده است.در مقابل سری[/FONT][FONT=&quot] Medal of honor [/FONT][FONT=&quot]با محیط باز همیشه سبکی جدا از[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]بوده است اما حکایت دو نسخه ی آخر سری فرق کرده و سبک گیم پلی به طور کلی تغییر کرده است.تغییری که در نسخه ی آخر[/FONT][FONT=&quot] *********** [/FONT][FONT=&quot]هم به مزاق هواداران خوش نیامد و اعتراضات بسیاری را به[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]وارد کردند[/FONT][FONT=&quot].Medal Of honor 2010 [/FONT][FONT=&quot]هم تقلید ناشیانه ای از[/FONT][FONT=&quot] MW2 [/FONT][FONT=&quot]بود اما معلوم نیست که چرا[/FONT][FONT=&quot] Electronic Arts [/FONT][FONT=&quot]همچنان به افول بازی های خود ادامه می دهد و به جای اینکه هر سال شاهد رشد و تکامل بازی های شوتر اول شخص[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]باشیم;میبینیم که آن ها پا به ضعف می گذارند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]داستان[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]داستان نسخه ی جدید بازی ماموریت سیاه در زمان های متفاوتی اتفاق می افتد.تکه ای از بازی ادامه ی داستان الکس میسون و جنگ های سرد است و تکه دیگر در سال 2025 و در میان انبوهی از ماشین آلات پیشرفته روی می دهد و نکته ی جال در این بخش این است که پسر الکس میسون شخصیت اصلی بازی است.از داستان بازی[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]اطلاعات چندانی در دسترس نیست ولی میتوان انتظار داستان سرایی زیبایی را داشت زیرا نویسندگان این بازی;عناوین درخشانی را در گذشته از خود منتشر کرده اند.در آن سو[/FONT][FONT=&quot] Treyarch [/FONT][FONT=&quot]قویترین نویسنده ی ممکن برای یک بازی را انتخاب کرده است که نیازی به معرف آن نیست!نویسنده ی فیلم جدید بتمن با نام[/FONT][FONT=&quot] Dark Knight Rises.[/FONT][FONT=&quot]در نسخه ی پیشین[/FONT][FONT=&quot] BO [/FONT][FONT=&quot]هم شاهد داستانی فوق قوی بودیم که جوایز بسیاری را برای بهترین داستان سال کسب کرد.من میتوانم بگویم که[/FONT][FONT=&quot] Call of duty:Black Operation [/FONT][FONT=&quot]تنها بازی ای بود که توانست من گیمر را با داستان و وقایع خود درگیر کند.پیچش های داستانی نسخه ی پیشین هم بسیار زیبا بودند برای مثال وقتی که متوجه شدم[/FONT][FONT=&quot] Reznov [/FONT][FONT=&quot]از مرحله فرار از زندان به بعد فقط در تصورات[/FONT][FONT=&quot] Mason[/FONT][FONT=&quot]بوده است بسیار جا خوردم.در نتیجه گیری بخش داستانی بین دو بازی هنوز زود است و نمی توان نظر خاصی داد و ممکن است با تمام این تعریفات[/FONT][FONT=&quot] Medal of honor:WarFighter [/FONT][FONT=&quot]داستان قوی تری را ارائه دهد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
Black_Ops_II_CLAW_large_extra_large.jpg

[FONT=&quot]گرافیک[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مطمئنا موتور گرافیکی بازی[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]یعنی[/FONT][FONT=&quot] Frosbite 2 [/FONT][FONT=&quot]بسیار قدرتمند تر از موتور[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]است.اما این امر در بسیاری از موارد به ضرر[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]است زیرا سخت ازار مورد نیاز برای پردازش بازی هایی که با این موتور ساخته می شوند بسیار بالاست اما برعکس;موتورشرکت اکتیویژن به راحتی بر اکثر[/FONT][FONT=&quot] PC [/FONT][FONT=&quot]های موجود قابل پردازش است.شعار اصلی سازندگان[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]در زمینه ی گرافیک سرعت فریم بالاست در حالی که [/FONT][FONT=&quot]Frosbite 2 [/FONT][FONT=&quot]در مواقع بسیاری از مشکل افت فریم رنج میبرد.برتریت موتور گرافیکی بازی[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]نسبت به[/FONT][FONT=&quot] COD:BO II [/FONT][FONT=&quot]کیفیت بیشتر در حالی که موتور[/FONT][FONT=&quot] COD Series [/FONT][FONT=&quot]دارای فریم بالا و البته نمایش صحناتی(تقریبا)بدون باگ است.همچنین نسخه ی کنسولی بازی[/FONT][FONT=&quot] BF3 [/FONT][FONT=&quot]که با موتور[/FONT][FONT=&quot] Frosbite 2 [/FONT][FONT=&quot]پایه ریزی شده بود گرافیک بسیار ضعیفی نسبت به نسخه ی[/FONT][FONT=&quot] PC [/FONT][FONT=&quot]آن داشت به طوری که من در مقایسه ی نسخه ی کنسولی[/FONT][FONT=&quot] BF:Bad Company 2 [/FONT][FONT=&quot]با[/FONT][FONT=&quot] BF3 [/FONT][FONT=&quot]دریافتم که موتور[/FONT][FONT=&quot] Frosbite [/FONT][FONT=&quot]در بسیاری زمینه ها نسبت به نسخه ی پیشین خود افت داشته اما این امر بر روی[/FONT][FONT=&quot] PC [/FONT][FONT=&quot]صدق نمی کرد.متاسفانه علیذرقم اعتراضات بسیاری که به گرافیک[/FONT][FONT=&quot] MW3 [/FONT][FONT=&quot]وارد شد;نسخه ی جدید[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]هم از همان موتور استفاده میکند و تغییرات بسیار کمی در این موتور بوجود آمده(مهم ترین تغییر ایجاد شده تغییر فی-لتر رنگی بازی است[/FONT][FONT=&quot]([/FONT]​
[FONT=&quot]برنده ی این قسمت:بدون شک بازیبازان با تجربه ی[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]تجربه ی بصری زیباتری را نسبت به[/FONT][FONT=&quot] Cod:Bo II [/FONT][FONT=&quot]تجربه میکنند پس انتخاب ما هم همین است;گرافیک[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]زیبا تر از[/FONT][FONT=&quot] BO 2 [/FONT][FONT=&quot]است[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]بخش چند نفره[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مطمئنا امروزه بخش چند نفره جایگاه ویژه ای دارد به گونه ای که اشخاصی مانند خود من بعضی بازی ها را فقط برای بخش مولتی پلیرش خریداری می کنند.سری[/FONT][FONT=&quot] MOH [/FONT][FONT=&quot]از مولتی پلیر بسیار قوی ای بهره مند بوده است که در کنار[/FONT][FONT=&quot] BF Series [/FONT][FONT=&quot]نشان دهنده ی قدرت[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]در ساخت بخش چند نفره می باشد اما چندین اشکال نیز در این بین وجود دارد.اول از همه باگ های بسیاری است که در نسخه ی[/FONT][FONT=&quot] MOH2010 [/FONT][FONT=&quot]مشاهده کردم و مرا بسیار آزار داد و مسئله ی دیگر آپدیت های سرسام آور بازی است.من هر روز مولتی پلیر[/FONT][FONT=&quot] BF3 [/FONT][FONT=&quot]را بازی می کردم و از آن لذت می بردم که یک روز آپدیتی 2 گیگاباتی برای آن عرضه شد و من و بسیاری گیمر های دیگر که اینترنت حجمی دارند از پس ابن آپدیت بر نیامدند.بالاخره[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]هم باید به فکر کشور های جهان سوم باشد!و وقتی به بحث مولتی پلیر[/FONT][FONT=&quot] Call of duty Black operation II [/FONT][FONT=&quot]می رسیم شاهد یک مولتی پلیر ساده و جذاب;در عین حال اعتیاد آور هستیم.اشکال مولتی پلیر[/FONT][FONT=&quot] COD Series [/FONT][FONT=&quot]هم در باگ های زیاد آن و دیگری هم در[/FONT][FONT=&quot] Rank Hack [/FONT][FONT=&quot]های آن است که با هک کردن قفل بازی میتوانید با رنک پایین;قوی ترین اسلحه ها را بردارید.اما نقطه ی قوت این بخش هم سیستم[/FONT][FONT=&quot] Prestige [/FONT][FONT=&quot]آن است که بعد از رسیدن به رنک نهایی اسلحه های شما را ریست و شما میتوانید از[/FONT][FONT=&quot] Prestige shop [/FONT][FONT=&quot]اسلحه ها وسیله ی کمکی ای را خریداری کنید.مولتی پلیر این نسخه از بازی های ندای وظیفه هم همان تم قبلی را حفظ کرده[/FONT][FONT=&quot](Team DeathMatc-Free for all-demolition [/FONT][FONT=&quot]و...( اما به علت اعتراضات بسیاری که به تکرار چندین مود در نسخه های متوالی شد;تغییرات بسیاری در این بخش به وجود آمده.در مجموع[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]هدف خود را مولتی پلیر قرار داده اما[/FONT][FONT=&quot] Activision [/FONT][FONT=&quot]تمرکز خود را بر[/FONT][FONT=&quot] Camping [/FONT][FONT=&quot]بازی گذاشته است.شما اگر مولتی پلیر[/FONT][FONT=&quot] MOH [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] BF Series [/FONT][FONT=&quot]را تجربه نکنید متوجه موفقیت چشمگیر این بازی نمی شوید پس بدون هیچ شکی برنده ی این بخش[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]است[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
Medal-of-Honor-Warfighter-Announced.jpg

[FONT=&quot]موسیقی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]در این بخش بازی ها رقابت سختی را دارند اما یک عامل سبب برتری[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]نسبت به[/FONT][FONT=&quot] BO II [/FONT][FONT=&quot]است و آن نیز تنوع موسیقی های موجود در بازی است که تا حد زیادی این بازی را در زمینه ی موسیقی پیش می اندازد[/FONT][FONT=&quot].MW3 [/FONT][FONT=&quot]با وجود اینکه از ترک های زیبا و متناسبی بهره مند بود هیچ حرفی در مقابل موزیک های[/FONT][FONT=&quot] BF3 [/FONT][FONT=&quot]نداشت.البته ناگفته نماند که در زمینه ی موسیقی برای تصمیم گیری زود است ولی پیشینه ی بازی ها و تریلر های اندک به نمایش آمده تا به حال حاکی از برتری[/FONT][FONT=&quot] MOH:WF [/FONT][FONT=&quot]در زمینه ی موسیقی هستند.در این قسمت برتری[/FONT][FONT=&quot] BO II [/FONT][FONT=&quot]در همخوانی موزیک های آن با اتمسفر بازیست که سبب ماندگاری لحظه به لحظه ی بازیست اما تمامی بازی های شوتر[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]از عدم همخوانی موزیک با اتمسفر رنج میبرند.در نهایت میتوان بازی[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]را در زمینه ی موسیقی سر تر از بازی[/FONT][FONT=&quot] Activision [/FONT][FONT=&quot]دانست ولی باز هم تکرار میکنم;هنوز برای نتیجه گیری قطعی در این زمینه زود می باشد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]صداگذاری[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]هر استدیویی در زمینه ای تخصصی اختصاصی دارد و تخصص سازنده ی سری بازی های[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]هم در زمینه ی صداگذاری آن هاست.فقط کافیست تا به تعداد جوایزی که[/FONT][FONT=&quot] Call Of duty Black OPS [/FONT][FONT=&quot]در زمینه ی صداگذاری از سایت های گوناگون دریافت کرد بنگرید تا قدرت صداگذاری سری[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]را دریابید.مهم ترین عاملی که سبب برتری[/FONT][FONT=&quot] Activision [/FONT][FONT=&quot]در این زمینه شده است استفاده از هنرپیشگان معروف هالیوودی است که جلوه ی خاصی به بازی میدهد.خیلی ها دریافت جایزه ی بهترین داستان سال[/FONT][FONT=&quot] BO [/FONT][FONT=&quot]را به صداگذاری آن نسبت میدهند که نحوه ی تعریف داستان را بسیار زیبا و جذاب میکرد مانند روایات رزنوف از جنگ جهانی که اوج قدرت صداگذاری را در یک بازی نمایان می کرد..در نقطه ی مقابل[/FONT][FONT=&quot] Electronic Arts [/FONT][FONT=&quot]تمرکز خود را بر بخش گرافیک گذاشته و مانور کمتری روی صداگذاری بازی هایش می دهد.در مجموع بدون شک بازی[/FONT][FONT=&quot] Cod:BO II [/FONT][FONT=&quot]پیروز در زمینه ی صداگذاریست و میتوان آن را از برترین های سال پیش از عرضه ی آن دانست بدون آن که بازی عرضه شود[/FONT][FONT=&quot]!!![/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
medal-of-honor-warfighter.jpg

[FONT=&quot]گیم پلی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]سری بازی های[/FONT][FONT=&quot] Medal Of honor [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] *********** [/FONT][FONT=&quot]همیشه به سبب محیط سندباکس مانند شهرت داشتند و این امر در[/FONT][FONT=&quot] BF:BC2 [/FONT][FONT=&quot]کاملا به چشم میخورد طوری که در مرحله ی صحرای بازی گیم پلی حالت[/FONT][FONT=&quot] Open World [/FONT][FONT=&quot]گونه پیدا میکرد ولی از سال 2009 بازی های شوتر[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]به مرض[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]زدگی دچار شده و مراحل سندباکس مانند به مراحلی خطی تبدیل شده اند.شاید اگر این مطلب را چندین سال پیش می نوشتم می گفتم نمیتوان گیم پلی این دو بازی را مقایسه کرد زیرا این امر کاملا سلیقه ای است و بازیبازی ممکن است گیم پلی[/FONT][FONT=&quot] Sandbox [/FONT][FONT=&quot]وار را دوست داشته باشد و بالعکس خیلی ها هم گیم پلی خطی و بسته را دوست می دارند اما الان که بازی[/FONT][FONT=&quot] MOH [/FONT][FONT=&quot]هم مانند[/FONT][FONT=&quot] BF [/FONT][FONT=&quot]به این مرض دچار شده می گویم گیم پلی خطی این بازی در برابر گیم پلی خطی[/FONT][FONT=&quot] BO II [/FONT][FONT=&quot]در سطح پایین تری قرار می گیرد[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]در حقیقت سری بازی[/FONT][FONT=&quot] MOH [/FONT][FONT=&quot]به یک بازی خطی و سری[/FONT][FONT=&quot] COD [/FONT][FONT=&quot]به یک بازی با محیط سندباکس مانند که راههای متفاوتی برای به پایان رساندن آن وجود دارد;تبدیل شده است[/FONT][FONT=&quot].
نتیجه گیری
[/FONT]​
[FONT=&quot]شاید هر کدام از دو بازی طرفداران خاص خود را داشته باشند ولی اگر کلی به موضوع بنگریم متوجه می شویم که بازی های اول شخص بسیار دیگری هم هستند که به سرعت در حال نزدیک شدن به این دو سری از[/FONT][FONT=&quot] FPS [/FONT][FONT=&quot]ها هستند که از آن ها میتوان[/FONT][FONT=&quot] Crysis [/FONT][FONT=&quot]را نام برد پس بهتر است که شرکت های[/FONT][FONT=&quot] EA [/FONT][FONT=&quot]و [/FONT][FONT=&quot]Activision [/FONT][FONT=&quot]دعواهای خود را به کنار گذاشته و به جای کوری خواندن برای یک دیگر کیفیت محصولات خود را بالاتر ببرند.مسئله ای که در سال پیش شاهد آن بودیم نیز این چنین بود;بازی های[/FONT][FONT=&quot] BF3 [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] MW3 [/FONT][FONT=&quot]با تبلیغات فراوان و حواشی بسیار زیاد عرضه شدند;شاید فروش خوبی داشتند ولی هرگز پای خود را از گلیم دراز تر نمی کردند.چه کسی باور میکرد که گیم پلی جذاب و متفاوت[/FONT][FONT=&quot] BF:BC2 [/FONT][FONT=&quot]جای خود را به گیم پلی تکراری و خطی[/FONT][FONT=&quot] BF3 [/FONT][FONT=&quot]بدهد و در آن طرف هم چه کسی باور می کرد گیم پلی فوق العاده روان و زیبای[/FONT][FONT=&quot] MW2 [/FONT][FONT=&quot]جای خود را به یک بازی خسته کننده(یک کلون کامل از[/FONT][FONT=&quot] MW2)[/FONT][FONT=&quot]بدهد؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]و حال اگر بخواهیم بگوییم که کدام بازی کیفیت بیشتری دارد به عقیده ی بنده بازی[/FONT][FONT=&quot] COD:BO II [/FONT][FONT=&quot]چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ فروش در سطح بالاتری از [/FONT][FONT=&quot]Medal of honor:WarFighter [/FONT][FONT=&quot]قرار می گیرد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
شما مطمعنی bf3 رو بازی کردی؟ واقعا کیفیتش از bad company 2 پایین تره؟! وقت کردی kharg island و یا alborz mountain رو یک دور بازی کن

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
''
MW3 با وجود اینکه از ترک های زیبا و متناسبی بهره مند بود هیچ حرفی در مقابل موزیک های BF3 نداشت''

چی؟؟؟!!!!wtf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موزیک بتل 3 از mw3 بهتر بود؟؟؟؟
جک سال بود به مولا!!!

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
LOOOOOOOOL رو چه منطقی برنده بخش مولتی MOH WARFIGHTER شده؟؟؟؟ رسما افتضاحه خودم بازی کردم که میگم
MOH:WF بهتره با همون نسخه MOH 2010 مقایسه بشه که از همونم میبازه تو همه زمینه ها

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به نظرم کاملا یکطرفه بود.....[-(

شاید در مورد عنوان قبلی Medal Of Honor میشد تا حدودی به این نتایج رسید ولی Warfighter و BF3 کاملا برتری خودشون رو نسبت به تکرار مکررات COD نشون دادند....

درسته MOH WF مشکلات و ضعف های زیادی داره ولی با توجه با بازنگری سازنده در مورد گیم پلی و انجین بازی و سعی در پیشرفت و البته جسارت سازنده،مدال بازی بسیار مورد احترامی هست و مقایسه با بازی که چندین ساله که با یه گیم پلی ثابت و انجین و گرافیک ثابت تکرار شده و هر سال به جای نوآوری فقط سعی در بهبود سطحی گرافیک داره کار درستی نیست.....[-x

به نظر من صنعت بازی همیشه احتیاج به جسارت و بلند پروازی داره و من از عنوان COD به جز ترس از تغییر و تکرار مکررات چیزی ندیدم.....:-w

همین مورد رو میشه در مورد سری BF مثال زد که شاهد پیشرفت و تغییر اساسی در هر عنوان بودیم و همین موضوع باعث تبدیل شدن این بازی به عنوان بهترین بازی آنلاین جنگی شد.....

البته شاید COD در نهایت هم از نظر فروش و هم از نظر امتیازات و گیمر ها موفق تر عمل کنه ولی این تکرار COD برای طرفدارن بازی خوشایند نخواهد بود....

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
شما مطمعنی bf3 رو بازی کردی؟ واقعا کیفیتش از bad company 2 پایین تره؟! وقت کردی kharg island و یا alborz mountain رو یک دور بازی کن​

من تمام محتویات اضافه مثل dlcهاشون رو هم دارم!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نمرات بازی ها و نقد های بازی رو میدیدی,نمیگفتی مولتی MOH:WF بهتره!
تو موسیقی همیشه COD بهتر بوده ولی امسال رقابت بیشتره تو این قسمت!

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
پ نظرسنجیش کو حاجی. اینم از اون مقایسه هاست که از 100مایلی معلومه کدوم بهتره. خوب معلومه دیگه BO2 با صد سال نوری جلوتر! کی گفت مالتی پلیر MOH قویتره؟ مالتی پلیری ک پر از باگ و لگ و delay و... و از همه مهمتر نبودن توازن عالی(در مقایسه با COD) اینو میگم چون خودم ب شخصه 90درصد دلیلم واسه خرید COD بخاطر مالتیشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
CoD هرچیش بد باشه دیگه مولتیش تضمین شدس و من 1 درصد هم احتمال نمیدم مولتیش زشت باشه چون هیچ نسخه از CoD مولتی بد نداشته
ولی این MoH رو تا الان هر کی خریده فحش EA رو داده و میگه خیلی گنده و حیف پول

Just BOII
من سینگل MoH رو بازی نکردم و تا یک چند وقت دیگه بازی میکنم ولی CoD رو از همه نظر قبول دارم و بازی فنچی مثل MoH Warfighter نمیتونه جلوش بایسته

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

محض اطلاع میدان نبرد 3 اصلا DLC نداره و MAP PACK داره! کدوم DLC اونوقت؟؟!!

DLC=Downloadable Content
مپ پک اضافی چیزی جز کانتنت دانلودی هست؟

یا الله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر