Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
از جواب ها ممنون بچه ها. فروشنده به من گفت هم نسخه استیم و هم نسخه راک استار کلاب هر دو ریجین فری هستند و امکان فعال سازی با آی پی ایران و بازی در سرور های اروپا رو دارند . زبان هر دو هم انگلیسی هست. فقط مسئله این هست من نمیدونم تو استیم سرور هاش بیشتره و بهتره یا راک استار؟ دوستان به عنوان نظر نهایی بگید البته خود فروشنده هم نسخه استیم رو به خاطر امنیت بالا پیشنهاد کرد و لی من خودم حس میکنم نسخه راک استار چون مال خود سازنده است سرور هاش شلوغ تر باشه. البته این حدس منه و شما یه کمک نهایی بکنین.:-/

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
از جواب ها ممنون بچه ها. فروشنده به من گفت هم نسخه استیم و هم نسخه راک استار کلاب هر دو ریجین فری هستند و امکان فعال سازی با آی پی ایران و بازی در سرور های اروپا رو دارند . زبان هر دو هم انگلیسی هست. فقط مسئله این هست من نمیدونم تو استیم سرور هاش بیشتره و بهتره یا راک استار؟ دوستان به عنوان نظر نهایی بگید البته خود فروشنده هم نسخه استیم رو به خاطر امنیت بالا پیشنهاد کرد و لی من خودم حس میکنم نسخه راک استار چون مال خود سازنده است سرور هاش شلوغ تر باشه. البته این حدس منه و شما یه کمک نهایی بکنین.:-/
به نظرم نسخه راك استار رو بگير. چون استيم قيلتر هست و واسه وصل شدن به استيم نياز به قيلتر شكن داري. اگه اين كارو بكني آي پي سرورت ميشه به نام همون سروري كه كه مربرط به قيلترشكن هست.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نه باو سایت استیم بسته هست ولی فکر نکنم نرم افزار استیم بسته باشه. بازه احتمالا !
برنامه استيم وصل ميشه به سرورهاش. والله شايد سرورهاي برنامه اش به سايت استيم وصل نشه كه البنه احتمالش خيلي كمه. به هر حال قبلش يه امحان بكن.
برنامه استيم رو نصب كن ببين وصل ميشه به سرورهاش يا نه

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من تا حالا فیلمی با بازی James McCaffrey یعنی کسی که صدای زیباش روی شخصیت مکس پین و چهره اش روی کاراکتر مکس پین 3 استفاده شده بود، ندیده بودم. چون ظاهرا بازیگر درجه یکی نیست. اما امروز فیلم Compliance رو دیدم که چند سکانسی توی این فیلم بازی داشت.
چند لحظه فکر کردم خود مکس پین اومده تو فیلم. حتی حرکات مکس پین تو بازی مکس پین 3 که من فکر می کردم به خاطر گرافیکشه و عالی طراحی نشده هم اینطور نبود و اصلا خود James McCaffrey اینجوری بازی می کنه.
چرخاندن سر در این چند سکانس و یا نحوه صحبت کردن به خوبی گواه این مدعاست.

حیف نتونستم فیلم دیگه ای با بازی ایشون یعنی فیلم To Redemption رو پیدا کنم که ظاهرا اونجا شخصیت پررنگتری هم داره.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
دوستان من نسخه اورجینال رو خریدم تحت راک استار کلابه بلد نیستم فعال کنم. تو بازی هم سی دی کی ازم نمیخواد. سی دی کی داره خاک میخوره اگر کسی بلده بگه چطور فعال کنم . پ.خ بدین

achm25

کاربر سایت
Apr 1, 2012
1
نام
alireza
سلام دوستان
اگر شما نسخه اصل مکس پین 3 را خریده اید ، چند نفر مشغول انجام این بازی در سوکیال کلوب هستند
و آیا ارزش خریدن دارد؟
اگر پست بسته شد لطفا یک پیام خصوصی بدهید
خیلی واجب است
راستی سی دی کی چگونه باید فعال بشه
و یک سوال دیگر آیا بازی مکس پین 3 در بخش مولتی پلیر بهتر از اویل 6 یا اسپیلینتر سل بلک لیست یا فار کرای 3 یا borderland 2 است؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر