Max Payne 3 به صورت رسمي تاييد شد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

5yccig.jpg

شركت Rockstar Games امروز به طور رسمي بازي Max Payne 3 را براي PC , X360 , PS3 تاييد كرد. اين بازي در Rockstar Vancouver ساخته و در زمستان 2009 عرضه خواهد شد.
..............
Max Payne 3 داستان يك پليس بازنشته را روايت مي كنه كه در دنيايي پر از فساد و تباهي و خشونت زندگي مي كنه. Sam Houser در مورد بازي مي گويد:" ما بخشي ديگر از زندگي مكس را با اين بازي شروع كرديم. اين مكس كسي هست كه تا به حال نديده ايد.سنش بالاتر رفته و بيزار تر از هميشه از دنيا و بدگمان تر از هر زماني ديگر...

Sam Houser در اخر مي گويد :" اين شماره از المان هاي كلاسيك بيشتري استفاده مي كند و با اكشن جذاب خود كاري مي كند كه طرفدارن عاشق بازي شوند. همچنين داستان مكس حالا به جهت ديگري حركت كرده است. ما شاهد نزول وي بعد از حوادث Max Payne 2 و اخرين شانس وي براي رستگاري هستيم. مكس بعد از ترك NYPD و شهر نيويورك وضعش از هميشه بدتر شده است. همه به وي خيانت كرده اند و راه زيادي را تا خانه در پيش دارد. مكس حالا در يك شهر پر از خشونت و خون ريزي اسير شده است"
سايت رسمي بازي

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کسری ممنون !!!
بی صبرانه منتظر بازی هستم و فقط و فقط امیدوارم تغییری توی سبک و حال و هوای نوآر و جو جالب بازی ندن. امیدوارم بازی رو Open World نکنن. امیدوارم اون موسیقی های محشر و صداگزاری عالی و گیم پلی جالب رو دوباره ببینیم و ...
اوف منم اميدوارم MP3 :biggrin1: واقعا MP3 بشه ولي ديدي گفتم نميكشه به نسل بعد.

من يكي نميخوام فكر بد درباره MP بكنم هرچي باشه بازي ميكنم فقط توش مكس همون صدا رو داشته باشه و محيط هاش همون باشند اون منوي قشنگ بازي و اون لوگو جذاب و اون حالت كميك مانندش باشه.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
:excited::excited::excited:
بدون هیچ شکی میگم بهترین و مبهوت کننده ترین و ذوق مرگ کننده ترین خبر عمرم.نه فقط تو دنیای بازیها بلکه تو زندگی واقعی!! من با مکسی زندگی کردم بابا !! نمیدونم چجوری ذوقمو بروز بدم!
من تقریبا دو شماره ی قبل رو خوردم.یعنی اون Graphic Novel های بیمانندش رو هر جاش که معنی یه کلمه رو نمیدونستم از بازی میومدم بیرون میرفتم تو دیکشنری میدیدم!! :biggrin1: اتفاقا همین اواخر هم شماره ی 1 و 2 رو دوباره تموم کردم.اصلا قدیمی نمیشن.
یه چند تا نکته:
1-اگه سام لیک نویسنده و اسکرین پلی باشه شک نکنید جو بازی حفظ میشه و بازیش میترکونه.
2-قیافه ی مکس هم حالا زیاد گیر ندید مسن تر شده دیگه! تیپ و ظاهرش که حفظ شده همونطوری خوش تیپه! تازه هنوز کلی مونده نا زمستون 2009 !
3-Remedy یه چیز دیگست.یه نگاه به کارنامه اش کافیه تا شما رو متقاعد کنه که بهترین استودیوی بازیسازیه.بازی کم داره ولی همه با کیفیتن.مکس پین 1 و 2 و آلن ویک.خدا کنه رمدی بسازه.

کلا بگم اگه سام لیک نویسنده و طراح ارشد بازی پتری (فامیلیشو یادم رفت) باشن منتظر یک رنسانس در این سری و حتی صنعت بازی باشید! :smile:

آخرین ویرایش:

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
مطمئنا این یکی از بهترین خبرهای این یکی دو سال بود.:smile:
اما حیف شد remedy یه چیز دیگس...:(
به امید روزی که خبر parasite eve 3 رو برای ps3 بشنویم.:(

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
ببینم شما انقدر خوشحال شدید و میگید بهترین خبر بود و اینا
من خواب دیدم ، یا اینکه واقعا حدود 3 ماه پیش تو همین بازیسنتر خبرشو گزاشتن که داره توسط راکستار فلان ساخته میشه!؟

Martial

کاربر سایت
Mar 15, 2009
34
نام
Mohammadreza
اتفاقا همين يكي دو روز پيش بود كه راك استار برام ايميل زدش و عكس مكس پين 3 هم توش بود
يعني ايميل كلا درباره اين بازي بود
بالاي صفحه ايميل نوشته بود Max Payne 3

من كه چند وقته از فاز بازي اومدم بيرون
ببينيم Resident Evil 5 براي PC ميـــاد كه دوباره شوق بازي كردن و بحث در موردش به من يكي برگرده

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اتفاقا همين يكي دو روز پيش بود كه راك استار برام ايميل زدش و عكس مكس پين 3 هم توش بود
يعني ايميل كلا درباره اين بازي بود
بالاي صفحه ايميل نوشته بود Max Payne 3
تازگیها راک استار اینقدر بیکار شده که برای شما E-Ma@le میزنه؟:laughing:
من كه چند وقته از فاز بازي اومدم بيرون
ببينيم Resident Evil 5 براي PC ميـــاد كه دوباره شوق بازي كردن و بحث در موردش به من يكي برگرده
چه ربطی به تاپیک داشت؟:sick:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
پستا رو خودم پاک کردما!!!:biggrin1:(بحث ادامه پیدا نکنه-چون باعث قفل شدن تاپیک میشه)

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اخرین پست مرتبت به 1 ماه پیشه!!!!چرا الکی تاپیک میکشید بالا!!!
بحث کردن درباره یه بازی به نظر شما عیب داره؟ من بجای اینکه الکی یه تاپیک باز کنم یه سرچ کوچیکی انجام دادم و این تاپیک رو پیدا کردم.
شما هم میتونی توی خبر نامه سایت ها عضو بشی برای شما هم بزنه-
تقریبا اکثر بچه ها از شرکت ها ایمیل خبری میگیرند
دیگه راک استار نمیاد که یه خبر رو اول واسه یه نفر بزنه, بعد رسما انتشارش کنه....!
یعنی اول برای منو شما ایمیل میزنه بعد خبرش رو رسما منتشر میکنه؟!:laughing:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اینم با کمی دقت حل میشه!!!

اولین پست تاپیک!!! 23-03-2009, 05:33 PM

پست دوستمون که براش ایمیل کردن!!!30-03-2009, 07:20 AM

فاصله برای 7 روزه و دوستمون گفته یکی دو روز پیش براش فرستادن!!!

پس اول خبر اومده بیرون بعدا برای کاربران عادی هم خبر رو فرستادن!!!!
من منظور اون دوستمون رو خوب متوجه نشدم. فکر کردم منظورش قبل از انتشار خبر رسمی بود.

من برای این گفتم بالا نکشید که بچه ها به هوای اینکه خبر جدیدی شده وارد تاپیک نشن
بنده هم چندین بار دیدم که طرف اومده تاپیک 3ماه پیش رو UP کرده.

چون اکثرا دایال اپ دارن براش اونا واقعا بده!!!
بنده هم دایال اپی هستم. من میدونستم تاپیک یه خورده قدیمی هست ولی به تاریخش دقیقا دقت نکرده بودم که برای ماه پیش هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر