Mass Effect: Andromeda | PC

NaserTiger

کاربر سایت
Mar 30, 2017
11
2
سلام. اینو تو تاپیک رفع مشکلات گفتم ولی کسی جواب نداد گفتم اینجا بپرسم. من یه مشکل دارم بعضی جاها مثل این عکس تصویر اینجوری میشه یه مربع های کوچیک میاد رو تصویر حالا نمی دونم مربوط به سایه هست یا چیز دیگه. اگه کسی می تونه راهنمایی کنه درستش کنم. ممنون.
از قسمت تنظیمات گرافیکی ، آنتی آلاسینگ رو فعال کنید :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,905
5,504
نام
امیرحسین
سلام. اینو تو تاپیک رفع مشکلات گفتم ولی کسی جواب نداد گفتم اینجا بپرسم. من یه مشکل دارم بعضی جاها مثل این عکس تصویر اینجوری میشه یه مربع های کوچیک میاد رو تصویر حالا نمی دونم مربوط به سایه هست یا چیز دیگه. اگه کسی می تونه راهنمایی کنه درستش کنم. ممنون.
اگه تو بازی های دیگه هم اینجوریه درایورو آپدیت کن ببین فرقی می کنه یا نه، اگه نکرد احتمالا کارت گرافیکت خراب شده. اگه فقط همین بازی اینجوریه درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن، بازی رو هم دوباره با آخرین آپدیت کرک شده نصب کن.

farzadviper

کاربر سایت
Jun 5, 2014
230
8
نام
farzad
اگه تو بازی های دیگه هم اینجوریه درایورو آپدیت کن ببین فرقی می کنه یا نه، اگه نکرد احتمالا کارت گرافیکت خراب شده. اگه فقط همین بازی اینجوریه درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن، بازی رو هم دوباره با آخرین آپدیت کرک شده نصب کن.
فقط همين بازي اينجوريه، متاسفانه درايور بالا تر نصب نميشه. نسخه بازي فيت گرل هست انقدر نصبش طولانيه كه سخته از اول نصب كنم. چاره اي ندارم بايد همينجوري بازي كنم. البته تو تمپست و بعضي مكان ها تو نكسوس اينجوريه فقط.

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
807
52
دوستان من تا آپدیت 1.05 دارم میخواستم ببینم آپدیت های 1.06 و 1.07 که اومده هم کرک شدن یا نه؟
کسی تست کرده؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
6,193
3,850
دوستان من تا آپدیت 1.05 دارم میخواستم ببینم آپدیت های 1.06 و 1.07 که اومده هم کرک شدن یا نه؟
کسی تست کرده؟
خیر. آخرین آپدیتی که کـرک شده همون 1.005 هست.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,282
3,893
نام
پوریا
اتفاقا مراحل بازی خیلی هم خوبه. من 2 بار تا الان تمومش کردم و خیلی هم حال کردم باهاش.:D
جدا مراحل بازی خوبه؟ البته کاملا سلیقه ایه ولی شخصا مراحل رو بسیار کسل کننده میدونم. مخصوصا مراحل فرعی اش. فکر کنم بازی حدود هزار تا دیالوگ اضافی داره. بعضی موقع ها که با skip کردن هم یه 3-4 دقیه طول میکشید تا تموم بشه. ولی اینکه دو با تمومش کردین برام خیلی جالبه. چون شخصا همین یه بار رو توش موندم چه برسه به دو بار.:D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
780
218
نام
hamid
جدا مراحل بازی خوبه؟ البته کاملا سلیقه ایه ولی شخصا مراحل رو بسیار کسل کننده میدونم. مخصوصا مراحل فرعی اش. فکر کنم بازی حدود هزار تا دیالوگ اضافی داره. بعضی موقع ها که با skip کردن هم یه 3-4 دقیه طول میکشید تا تموم بشه. ولی اینکه دو با تمومش کردین برام خیلی جالبه. چون شخصا همین یه بار رو توش موندم چه برسه به دو بار.:D
منم موافقم ..بازی بشدت کسل کنندست ..
حیف اسم مس افکت

• Like
Reactions: Fifa 10

The Beast

Xbox One
کاربر سایت
Mar 3, 2013
36
17
من مراحل اصلی رو رفتم خیلی کم به مراحل فرعی پرداختم چون مراحل فرعیش رو منم دوست نداشتم برعکس مراحل اصلی.

• Like
Reactions: Fifa 10

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
44
1
نام
محمد عمرانی
سلام.
من نسخه فیت گرل ۱.۰۴ رو میخوام نصب کنم. اما حدود ۲-۳ درصد میره جلو نصبش بعد کامپیوتر کلا هنگ میکنه و باید از روی کیس ریست کردش.

در هنگام نصب فایل 56.fgpack (اسم فایل 56 است) خطای صفحه آبی میدهد. هر بار با یک کد خطا. مثلا یک بار کد خطای : bad object header ، یک بار کد خطای : kernel auto boost invalid lock release

لطفاً کمک فرمایید

mrbm

کاربر سایت
Nov 23, 2012
121
5
بازی رو تا یه جاهایی پیشبردم واقعا در حق این بازی کم لطفی شده از گیم پلی عالی تا گرافیک دیوانه کننده داستان نسبتا خوب همه و همه دست به دست هم داده تا یکی از بهترین تجربه های گیمیری باشه این بازی
باور کنید یه جاهایی در حد دو سه دقیقه به هیچی دست نمیزدم و فقط محو گرافیک بازی بودم
انصافا بازی بی نظیری هست از دستش ندین یه بار دیگه بهم ثابت شد متا معیار خوبی برای سنجش بازی نیست البته نه در همه ی موارد
گرافیکش لعنتی گرافیکش.......
,بله درسته بعد از آپدیت اخر من این بازی رو گرفتم ...من با صحبتهای دوستان بزور بازیرو دانلود کردم ...ولی لذت بردم از بازی ...درست بازم یسری باگ داره ولی دیگه خیلی کم لطفی کردن به بازی .. حداقل امتیاز این بازی باید 80 میشد ...

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
44
1
نام
محمد عمرانی
سلام.
من در مراحل به مشکل خوردم. الان فقط یک ماموریت دارم به نام first strike team و من رو هدایت میکنه سر میز دایره ای داخل سفینه و قسمتی که نوشته strike teams missions . اما روش که میزنم میگه strike team offline. مرحله دیگه ای هم برای بازی وجود نداره.
منظور از آفلاین اگر اینترنته که وصله و فیلتر شکن هم فعاله. چه باید کرد؟

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
147
115
نام
سعید
سلام.
من در مراحل به مشکل خوردم. الان فقط یک ماموریت دارم به نام first strike team و من رو هدایت میکنه سر میز دایره ای داخل سفینه و قسمتی که نوشته strike teams missions . اما روش که میزنم میگه strike team offline. مرحله دیگه ای هم برای بازی وجود نداره.
منظور از آفلاین اگر اینترنته که وصله و فیلتر شکن هم فعاله. چه باید کرد؟
با سلام
من هم دقیقا با همین مشکل شما مواجه هستم

با بررسی هایی که در اینترنت انجام دادم متوجه شدم که این ماموریت جزو ماموریتهای آنلاین بازی هست یعنی باید حتما به سرور بازی متصل باشید و انجام این ماموریت باعث دریافت پاداشهایی میشود که تنها از طریق آنلاین قابل دریافت هست
من با وی .. پی .. ان هم وصل شدم و فایروال رو هم off کردم ولی متاسفانه بازی به سرور متصل نمیشود ( علامت وصل بودن اینه که در منوی اصلی بازی باید نام کاربری شما رو با رنگ سبز نوشته و زیر نام کاربری شما هم نوشته شده باشه online )

احتمال زیاد چون بازی ما بصورت کرک شده هست قابل اتصال به سرور نیست

باز هم اگر دوستان دیگر اطلاعات بیشتری دارند ، ممنون میشم ما رو راهنمایی کنند

• Like
Reactions: motv

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
793
201
نام
علی محمد
کسایی که اپدیت ۱.۰۸ رو دارن این افت فریم رو اعصاب تو tempest درست شده؟

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
44
1
نام
محمد عمرانی
با سلام
من هم دقیقا با همین مشکل شما مواجه هستم

با بررسی هایی که در اینترنت انجام دادم متوجه شدم که این ماموریت جزو ماموریتهای آنلاین بازی هست یعنی باید حتما به سرور بازی متصل باشید و انجام این ماموریت باعث دریافت پاداشهایی میشود که تنها از طریق آنلاین قابل دریافت هست
من با وی .. پی .. ان هم وصل شدم و فایروال رو هم off کردم ولی متاسفانه بازی به سرور متصل نمیشود ( علامت وصل بودن اینه که در منوی اصلی بازی باید نام کاربری شما رو با رنگ سبز نوشته و زیر نام کاربری شما هم نوشته شده باشه online )

احتمال زیاد چون بازی ما بصورت کرک شده هست قابل اتصال به سرور نیست

باز هم اگر دوستان دیگر اطلاعات بیشتری دارند ، ممنون میشم ما رو راهنمایی کنند
کسانی که کرک کردن کلا پس تا این مرحله میتونن بازی کنن؟

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟