Mass Effect 4: ادامه یا پیش درآمد؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
20121003_mass_effect_3.jpg

Mass Effect 4 راز بزرگی نیست، در حقیقت، سایت VG247، اخیرا گفتگویی با استودیو مونترال BioWare در رابطه با رویکرد این استودیو در قبال قهرمان جدید داشته است. در همین راستا، آقای Casey Hudson نظر طرفداران این سری را مبنی بر این که عنوان بعدی در این سری در چه بازه زمانی اتفاق خواهد افتاد، جویا شده است.

آقای Hudson در توییتر خود خطاب به طرفداران اعلام کرد: " افکار و نظرات خود در رابطه با Mass Effect بعدی را با ما در میان بگذارید. آیا شما به عنوانی که بعد از 3گانه اصلی اتفاق خواهد افتاد علاقه مند هستید یا به عنوانی که پیش از آن اتفاق افتاده است؟"

در هر دو حالت، استودیو BioWare یک چیز را خاطر نشان کرده است: قهرمان این عنوان، شپرد دوم نخواهد بود، و می‌خواهد که این قهرمان، فردی متفاوت تر از فرمانده شپرد که در 3گانه با او آشنا شده ایم، باشد.

تهیه کننده این استودیو، آقای Fabrice Condominas اخیرا در نمایشگاهی از جانب کمپانی EA اظهار داشت: " ما نمی‌خواهیم شپرد دوم یا Mass Effect 4 را با چیزی مثل 'دیگر شپردی در کار نیست اما تو یک سرباز در جهان هستی'، بسازیم. پس این یک زمینه خیلی خیلی متفاوت خواهد بود و هنوز تصمیمی در رابطه با بقیه موارد گرفته نشده است."

تنها چند هفته قبل، استودیو مونترال BioWare بیانیه ای در قبال ساخت Mass Effect 4 منتشر کرد و حاکی از آن بود که این عنوان همانند عناوین گذشته در این سری، محترمانه خواهد بود. هم چنین این بیانیه اضافه کرد که این بازی با موتور گرافیکی Frostbite 2 ساخته خواهد شد.

کارگردان این استودیو، آقای Yanick Roy اذعان داشت: " با توجه به این که این یک میراث بزرگ برای سه عنوان اول خواهد بود و همچنین با توجه به پایان یافتن 3گانه و تغییر موتور گرافیکی، ما در حال بررسی مسیر های جدید چه در گیم پلی و چه در داستان سرایی هستیم. شما همچنان می‌توانید انتظار ارکان اصلی همانند نژادهای بیگانه مختلف، جستجو در یک کهکشان بزرگ و صد البته یک داستان سینمایی غنی را داشته باشید.

منبع

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
ادامه خیلی هیجان انگیزتره به شرط اینکه ادامه ای بر ME3 باشه! حالا شپرد نبود عیب نداره اما بعد از نابود شدن Mass relay ها باید دیدنی باشه که چه طوری سفرهای کهکشانی دوباره شروع میشه!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بهتره که یکم به تیم استراحت بدن و با این تیم جدید یک پیش در آمد بسازن . از نسل بعد یک سه گانه جدید رو شروع کنن .

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اجتمالا داستانش قبل از سه گانه اتفاق میافته و شخصیت اصلیش Captain Anderson میشه... ریسکش کمتره!
البته ترجیح می‌دم دنیای بعد از شپرد و بازی با نژادهای مختلف رو تجربه کنم.

mec 126

کاربر سایت
Nov 27, 2010
131
نام
مجتبی
ادامه خیلی هیجان انگیزتره به شرط اینکه ادامه ای بر ME3 باشه! حالا شپرد نبود عیب نداره اما بعد از نابود شدن Mass relay ها باید دیدنی باشه که چه طوری سفرهای کهکشانی دوباره شروع میشه!

آقا تو اسپویلر بزار این صحبت ها رو شاید هنوز کسایی باشن که تموم نکردن بازی رو ...

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
اگه واقعن نظر مخاطبا براشون مهم باشه حتمن ادامه خواهد بود،کمتر توییتی رو دیدم که خواسته باشه ماجرا قبل از داستان سه گانه باشه!
و البته واقعن امیدوارم داستان به انتخابای ما تو بازیای قبل ربط داشته باشه (اگه مال این نسل باشه) و شخصیتای قبلی رو هم بشه توش دید.

mec 126

کاربر سایت
Nov 27, 2010
131
نام
مجتبی
بهتره که یکم به تیم استراحت بدن و با این تیم جدید یک پیش در آمد بسازن . از نسل بعد یک سه گانه جدید رو شروع کنن .
به نظر من هم بهترین کار همینه. راستی یکی به من بگه اصلا مگه امکان ادامه دادن داستان پس از نسخه 3 هست ؟؟؟؟؟؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به نظر من هم بهترین کار همینه. راستی یکی به من بگه اصلا مگه امکان ادامه دادن داستان پس از نسخه 3 هست ؟؟؟؟؟؟

به نظر من امکانش هست ! داستان میتونه مربوط به 100 یا 200 سال بعد از جریانات سه گانه باشه و اینطوری تصمیمی هم که شپرد میگیره توی نسخه بعدی خیلی کم رنگ میشه و میتونند بدون هیچ مشکلی داستان رو ادامه بدن

آخرین ویرایش:

mec 126

کاربر سایت
Nov 27, 2010
131
نام
مجتبی
به نظر من امکانش هست ! داستان میتونه مربوط به 100 یا 200 سال بعد از جریانات سه گانه باشه و اینطوری تصمیمی هم که شپرد میگیره توی نسخه بعدی خیلی کم رنگ میشه و میتونند بدون هیچ مشکلی داستان رو ادامه بدن

میشه توضیح بدید منظور از این که "کمرنگ میشه" چیه؟

اگه طرف انتخاب کرده باشه که چرخه به پایان برسه چی ؟ یا اگه synthesis رو انتخاب کرده باشه چی ؟ اینا چیزایی نیستن که بشه ازشون گذشت. شاید محال نباشه ساخت ادامه بازی ولی به شدت سخت میشه با وجود چهار تا پایان متفاوت ... مگه اینکه بیان بیخیال انتخاب گیمر تو نسخه 3 بشن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر