Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستانی که DLC ها رو بازی کردن از کجا باید Leviathan و Ashes رو رفت؟ گزینه هایی برای انتخابشون توی منوی اصلی بازی اضافه میشه؟

برای من چیزی نیومد توی منوی بازی.

اگه یه نفر راهنمایی کنه بسیار ممنون میشم.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
لایو نمیخوام.ولی میخوام راحت نصب و بازی کنم.با روش موزیک نمیشه؟

من امتحان نکردم! دوستان که میگن میشه! اگه واسه تفاوت قیمت میگی! بگو یه جا خوب بهت معرفی کنم! خودمم برنرمکس گرفتم بازی کردم!!

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
من الان دارم همه بازیها رو با همین روش نصب و اجرا با موزیک بازی میکنم اگر live نمیری نمیخواد الکی پول برای BM بدی;)

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
آقای یکی اینجا به ما کمک کنه!
آقا اینجا که تصویر رو میبینید من هی ازین طبقه به اون طبقه میرم، با افراد خاصی صحبت میکنم و سلاح و ازینجور چیزها خریدم اما خارج نمیشه باید چیکار کنم دیگه؟ به همه اتاقها و افراد سر زدم اما ازین مرحله خارج نمیشم
2012_09_10_107.jpg

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقای یکی اینجا به ما کمک کنه!
آقا اینجا که تصویر رو میبینید من هی ازین طبقه به اون طبقه میرم، با افراد خاصی صحبت میکنم و سلاح و ازینجور چیزها خریدم اما خارج نمیشه باید چیکار کنم دیگه؟ به همه اتاقها و افراد سر زدم اما ازین مرحله خارج نمیشم
2012_09_10_107.jpg
شما میری به طبقه Combat Information Center، همین که از در آساسور خارج شدی جلوت یه دستگاهی هست به اسم Galaxy Map. واردش میشی و از اونجا ماموریت بعدی رو انجام میدی. متونی از Journalـت هم استفاده کنی (Start رو بزن) تا سردرگم نشی. تقریبا برای همه ماموریت ها همین مراحل رو باید بگذروی.

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
من extended cut رو دانلود کردم ولی با اینکه بازی رو 2 بار تموم کردم اما سیوم پاک شده .حالا راهی داره ecرو بدون سیو ببینم.
یه نفر سیو خودشو با برنامه horizen بزاره شاید بشه استفاده کرد. در ضمن تو یه جا خوندم بعد دانلود ec یه سیو بوجود میاد با نام legend اگه تونستین اونو بدین که واقعا....
پیشاپیش ممنون

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان واسه نسخه ی اول هم DLC خاصی منتشر شد !؟ منظورم DLCهای داستانی که مرحله و شخصیت و ... اضافه کنه !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر