Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

خوب این نظر سنجی هم تموم شد و شپرد مونث با موهای قرمز نفر اول انتخاب شد

یه تصویر خیلی خوف هم توی یه سایتی دیدم کلا نظرم عوض شدش:d

spooky-femshep.jpg

بقیه هم به ترتیب
مو مشکی دوم
موی قهوه ای نفر سوم
و بلوندی هم چهارم شد!:|

حالا هرچی چه اهمیتی داره؟ نکنه تو با مونثه بازی میکنی سینا:d
اون بلوند هم برای ما مهمه:dبرای ملتی که بلوند هستن رنگهای دیگه جذابتره....
اِ اختیار داری!خیلی فرق میکنه!:دی تا الان که نه،ولی این شماره انتخاب رو سخت کرده!:دی احتمالا بار اول با مرد میرم بار دوم با زن.:دی

ای ول خیلی قشنگه . یاد Prince of persia شماره ی سومش افتادم . یه عکس داشت که نیمه ی شیطانی شاهزاده و نیمه ی انسانیش باهم نشون داده شده بود
واقعا قشنگه ای ول

خب دیدم تاپیک خیلی وقته خوابیده گفتم بیارمش بالا :دی

نمیدونم بقیه دوستان مثل من دارن نسخه های قبلی رو از اول میرن یا سیواشون رو آماده دارن ولی من چند وقت پیش شروع کردم به بازی کردن نسخه های قبلی اینبار روی Xbox ، خیر سرم میخواستم یه Super Save برای نسخه 3 آماده کنم :دی ، دیروز Mass Effect 1 رو تموم کردم ولی در کمال ناباوری نتونستم با کسی Romance داشته باشم :( نمیدونم چرا یه همچین اتفاقی افتاد ولی من دقیقا تصمیماتی رو گرفتم که توی PC گرفته یودم ولی توی PC با اشلی Romance داشتم اما اینبار اشلی اصلا محلم نزاشت !!!؟؟؟:| میخواستم بدونم این مشکل برای بقیه هم پیش اومده یا نه ؟! ( احساس میکنم اومدم مشاور خانواده :دی )

الان خیلی دبرس شدم و تصمیم گرفتم تا Virgin بمونم :دی

از اولش روابطتو با این liara می رفتی جلو الان همچیت درست می بود:dهم تو pc هم تو 360 زود خر می شه:d
اتفاقا دفعات قبلی همیشه به هر دوتا حرف عاشقونه میزدم :دی و وقتی هر دو میومدن پیشم و میپرسیدن به کدومشون علاقه دارم میگفتم اشلی و بعدا باهم ... :دی

اما اینبار خیر سرم میخواستم به اشلی وفادار باشم و به لیارا گفتم میخوام فقط باهات دوست باشم و اشلی برام مهمه ولی اون هم بهمون ضدحال زد :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or