Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
توی اریجین هنوز نیومده.
توی فروم Bioware هم کسی هنوز دانلودش نکرده.
من هر لحظه دارم اریجین رو چک می کنم فعلا خبری نیست.
پ.ن:برای 360 ریلیز شده

ali s

کاربر سایت
Dec 19, 2007
94
نام
ali
سلام
از دوستان میخوام در مورد کلاسهای این بازی کمی توضیح بدهند و بگویید کدام کلاس از همه بهتر چون من همیشه از کلاس soldier استفاده میکردم و از قدرت های دیگر کلاسها خبر ندارم ولی چون قسنت سوم بازی را روی اخرین درجه سختی بازی میکنم کلاس soldier اصلا به درد نمیخوره وبسیار ضعیف به نطر میرسد.
و اما یک سوال دیگه: ایا در هر کلاسی که باشیم در انتخاب هصلحه محدودیتی نداریم یعنی می توانیم از همه اصلحه ها استفاده کنیم

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستان لینکهای dlc اومده میتونید برید تو کار دانلودش حجمش هم 1859 مگابایت و به گفته RELOADED برای اجرا این dlc حتما باید اپدیت 1.03 بازی نصب باشه.

برای اجرا dlc هم باید save یک مرحله قبل از مرحله اخر رو load کنید اسم مرحله رو نمیگم که اسپویل نشه.

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
بچه ها پیشنهاد میکنم حتما این dlc رو دانلودش کنید منو که کاملا راضی کرد فقط نفهمیدم چرا اینا از اول این محتویاتو تو بازی قرار نداند.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان لینکهای dlc اومده میتونید برید تو کار دانلودش حجمش هم 1859 مگابایت و به گفته RELOADED برای اجرا این dlc حتما باید اپدیت 1.03 بازی نصب باشه.

برای اجرا dlc هم باید save یک مرحله قبل از مرحله اخر رو load کنید اسم مرحله رو نمیگم که اسپویل نشه.

بچه ها پیشنهاد میکنم حتما این dlc رو دانلودش کنید منو که کاملا راضی کرد فقط نفهمیدم چرا اینا از اول این محتویاتو تو بازی قرار نداند.
لینک های دانلود + پچ آپدیت + کرک جدیدِ Reloaded رو از کجای میتونم بگیرم؟! لینک داری؟!

کسی دیگه ای لینکی چیزی داره ؟!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
کرکِ جدید رو کسی نداره ؟!

کرک جدید نمیخواد. آپدیت رو که لینکشو بالا گذاشتم و همراهش کرک هم هست میریزی dlc رو کپی میکنی بعد با خیال راحت بازی میکنی
البته جای این پستها تو بخش مشکلات بازی هست از این به بعد مشکلاتتونو اونجا مطرح کنید تا نه من و نه شما اخطاری چیزی نگیریم.

ممنون.

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
کرکِ جدید رو کسی نداره ؟!

کرک جدید نمیخواد. آپدیت رو که لینکشو بالا گذاشتم و همراهش کرک هم هست میریزی dlc رو کپی میکنی بعد با خیال راحت بازی میکنی
البته جای این پستها تو بخش مشکلات بازی هست از این به بعد مشکلاتتونو اونجا مطرح کنید تا نه من و نه شما اخطاری چیزی نگیریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر