Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
داداها منتظرما

ببین زیاد تو نخ پایان ME3 نباش هر چی بیشتر ازش بفهمی بیشتر عصبیت می کنه.
اون پیرمرده و پسره مثلا" نسل های آینده بودن آدمای خاصی نبودن. اون جایی هم که joker و.... پیاده شدن منظور خاصی نداشتن ازش فقط می خواستن نشون بدن که GALAXY نابود نشد و حیات ادامه داشته همین. کلا" پایانش خیلی داغون بود و ایرادای منطقی توش زیاد بود .

دوستان کسی این بازیو خریده ؟ می شه آنلاین بازی کرد ؟ اساسا" ارزش داره آنلاینش یا نه ؟
در ضمن چی شد پس می خواستن پایانشو عوض کنن یادشون رفت ؟ خبری نیست

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572

کی گفت میخوان پایانش رو عوض کنن ؟ مگه میشه اصلا همچین چیزی ؟
فقط یه dlc هست که یه سری حقایق رو بیشتر روشن میکنه و از اولش هم بوده و قرار بود رو بازی اصلی باشه اما بعدا قرار شد به صورت dlc باشه

پایانش چرا میگی بد بود ؟ تنها بدی که داشت این بود که دیگه نمیشه تو نسخه های بعدی با شپرد کبیر بازی کرد و تو اون پایانیش هم که زنده میموند بعید میدونم
بشه تو نسخه های دیگه باز با شپرد بازی کرد چون کلی دیالوگ باید براش ضبط بشه

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
دوستان کسی این بازیو خریده ؟ می شه آنلاین بازی کرد ؟ اساسا" ارزش داره آنلاینش یا نه ؟

بازی که می شه کرد حتی با نت داغون ولی خوب بخش مولتیش سلیقه ای هست
یه سری کاملا لذت می برن و ولش نمی کنن یه سری مثل من بعد از یه ماه به بازی های دیگه متوسل می شن چون خسته کننده می شه
ولی اگه پینگ خوبی داشته باشی و بتونی بدون لگ بازی کنی حال می ده.به خصوص این که کلی سلاح و ... برای انلاک داره.هر هفته یه سری چلنج توسط Bioware بر گذار می شه که یه سری ماموریت تعیین می کنن برای پلیر ها.که اگه موفق بشن یه سری جایزه توی بازی بهشون می دن (این ماموریت اخری شکست خورد:d چیزی بهمون نرسید:d) که جذابیتش زیاده.بازی هم خوب تامین می شه توسط سازنده تا حالا یه dlc برای بازی اومده و دومیش هم دو روز دیگه میاد.(هر دو شون مجانی هستن).
ایرانی هم در حدی که بشه کامل بازی کرد هست.

BNPunish

کاربر سایت
Oct 25, 2008
22
نام
بهراد
دوستان کلا کسی‌ اینو آنلاین بازی می‌کنه؟

اگه می‌کنید لطفا BN_Darkness رو توی Origin اد کنید با هم بازی کنیم لگ نداشته باشیم

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
کی گفت میخوان پایانش رو عوض کنن ؟ مگه میشه اصلا همچین چیزی ؟
فقط یه dlc هست که یه سری حقایق رو بیشتر روشن میکنه و از اولش هم بوده و قرار بود رو بازی اصلی باشه اما بعدا قرار شد به صورت dlc باشه

پایانش چرا میگی بد بود ؟ تنها بدی که داشت این بود که دیگه نمیشه تو نسخه های بعدی با شپرد کبیر بازی کرد و تو اون پایانیش هم که زنده میموند بعید میدونم
بشه تو نسخه های دیگه باز با شپرد بازی کرد چون کلی دیالوگ باید براش ضبط بشه

من یادمه یه جا خوندم که bioware قبول کرده عوض کنه اما با شما موافقم کار خیلی جالبی نیست عوض کردن پایان مثل این می مونه که اخر ارباب حلقه ها رو عوض کنن مثلا" .اما در مورد داغون بودن پایان بازی ...
اولین و بزرگترین ایرادش بیان بسیار مضحک علت وجود reapers هست . که اون بچه می گه اینا رو خلق کردم to bring order to the universe . و جلو گیری کنم از طغبان synthesics بر علیه organics . در واقع می گه برای همین من یه سری stnthesic خلق کردم که قبل از این اتفاق ( طغیان ) شما رو نابود کنن :))
دومین ایراد بزرگش تناقضات بی شماری هست که تو شماره 3 می بینید .به نظر می رسه سازنده ها یا حداقل بخشیشون عوض شدن و حال نداشتن دوباره شماره های قبل رو بازی کنن
مثلا" نابودی massrelays که طبق اونچه تو arrival دیدیم باید تمام کهکشان رو نابود می کرد. و یا این که تو ME2 سامارا می گه که فقط 3 تا ardat yakshi در جهان هست اونم بچه هاشن . اما تو شماره ی 3 می بینی که یه تشکیلات کلا" براشون هست و خیلی زیادن.
سومین ایرادش lame بودن پایان بازی ( صحنه ای که اون بجه رو نشون می ده ) و سینماتیک های بازی در کل هست . من از این عنوان با این سابقه انتظار بیشتری داشتم. حتی پابان ME2 خیلی کامل تر و قشنگ تر بود با این که قطعا" اهمیتش از ME3 کم تر بود.
یه ایراد دیگه هم اینه که تصمیمات و زحماتی که می کشی هیچ تاثیری در پایان بازی نداره . بر خلاف ME2
بر خلاف شما من فکر می کنم مردن شپرد نقطه ضعف برای پایان بازی نیست .

اما جدا از این حرفا واقعا" هیچ چی ME نمی شه . خیلی دلم می خواد این سری رو ادامه بدن. من که هر روز آهنگاشو گوش می دم

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کلا کسی‌ اینو آنلاین بازی می‌کنه؟

اگه می‌کنید لطفا BN_Darkness رو توی Origin اد کنید با هم بازی کنیم لگ نداشته باشیم

یعنی چی آخه ؟ یعنی شما نمی تونی با خارجیا بازی کنی ؟ نت کودش انقد داغونه؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نقل از فیث بوک Bioware :

The Mass Effect 3: Extended Cut is a downloadable content pack that will expand upon the events at the end of Mass Effect 3. Through additional cinematic sequences and epilogue scenes, the Extended Cut will include deeper insight to Commander Shepard’s journey based on player choices during the war against the Reapers. The Extended Cut will be available to download at no additional charge on June 26th on Xbox 360 and PC and PlayStation 3.

Mass Effect

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
خوب من از قافله عقب موندم و تازه 3 4 روز پيش بازي را شروع كردم!
چرا اين جوري شده، من تو بازي زدم همه را كشتم، mordin , ashley :(
هيچ راهي نيست كه اين ها نميرن؟
بد تر از همه خودم كشتمشون.
ashley را كه هر كاري كردم نشد نميره، يا بايد خودم مي زدم يا يكي از افراد همراهم مي زد.
اگه راهي هست واسه نمرنشون، بعد از تموم كردن بازي، دوباره برم تا نميرن...

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
ashley را كه هر كاري كردم نشد نميره، يا بايد خودم مي زدم يا يكي از افراد همراهم مي زد.
میشه
نه خودت باید شلیک کنی نه باید بزاری که یارت شلیک کنه.
اون mordin هم باید بهش بگی بره تو ساخت اون یارو کمک کنه بعد بهش میگی تو به همه میگی که اون مرده و سعی خودشو کرده و اینا :))

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اون موردین که فقط در یک صورت زنده می مونه!از نسخه های قبلی wrex رو کشته باشی و درمان Genophage رو نابود کرده باشی.در غیر این صورت می میره!اما اینکه خودت زدی کشتیش یه بحث دیگست!احتمالا تصمیم گرفتی با dalatrass همکاری کنی و خراب بودن Shroud رو لو ندادی به کروگان ها و موردین!اگه بهشون می گفتی فضیه چیه مجبور نبودی موردین رو بکشی.
اشلی رو اصلا نمی دونم چطوری باید زنده نگه داشت یا اصلا چطور باید کشتش! من همیشه توی بازی ـم اشلی/کیدن زنده می مونن!هر چقدر سعی کردم بکشمشون نشد!
ویرایش:فهمیدم
برای زنده نگه داشتن اشلی یا کیدن این موارد موثره
رومنس باهاشون توی ME1
وفادار بودن بهشون تو ME2.اگه تو ME2 با یکی دیگه رومنس داشتید حداقل توی ME3 با اشلی/کیدن صادق باشید
توی مریخ اصرار کنید که دیگه برای سربروس کار نمی کنید
بعد از هر ماموریت اصلی برید ملاقاتشون توی بیمارستان
کنسولر سالارین رو زنده نگه دارید

آخرین ویرایش:

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
اون موردین که فقط در یک صورت زنده می مونه!از نسخه های قبلی wrex رو کشته باشی و درمان Genophage رو نابود کرده باشی.در غیر این صورت می میره!اما اینکه خودت زدی کشتیش یه بحث دیگست!احتمالا تصمیم گرفتی با dalatrass همکاری کنی و خراب بودن Shroud رو لو ندادی به کروگان ها و موردین!اگه بهشون می گفتی فضیه چیه مجبور نبودی موردین رو بکشی.
اشلی رو اصلا نمی دونم چطوری باید زنده نگه داشت یا اصلا چطور باید کشتش! من همیشه توی بازی ـم اشلی/کیدن زنده می مونن!هر چقدر سعی کردم بکشمشون نشد!
ویرایش:فهمیدم
برای زنده نگه داشتن اشلی یا کیدن این موارد موثره
رومنس باهاشون توی ME1
وفادار بودن بهشون تو ME2.اگه تو ME2 با یکی دیگه رومنس داشتید حداقل توی ME3 با اشلی/کیدن صادق باشید
توی مریخ اصرار کنید که دیگه برای سربروس کار نمی کنید
بعد از هر ماموریت اصلی برید ملاقاتشون توی بیمارستان
کنسولر سالارین رو زنده نگه دارید
من دو نسخه ی قبل رو بازی نکرده بودم موردین رو زنده نگه داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر