Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من خودمو جرجر کردم از اول رفتم دوباره یعنی طوری بازی کردم که تمام انتخابای آبی و قرمزم باز باشه آخرشم هر نوشته رو 3 بار می خوندم که یه پایان متفاوت ببینم اما بازم که همون شد:-|(البته نتونستم بازم میراندا رو زنده نگه دارم.راهی هست؟)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من خودمو جرجر کردم از اول رفتم دوباره یعنی طوری بازی کردم که تمام انتخابای آبی و قرمزم باز باشه آخرشم هر نوشته رو 3 بار می خوندم که یه پایان متفاوت ببینم اما بازم که همون شد:-|(البته نتونستم بازم میراندا رو زنده نگه دارم.راهی هست؟)

واسه زنده نگه داشتن میراندا باید قبل از اینکه با کی لانگ روبرو بشه تو سیتیدال باهاش ملاقات کنین و در مورد کی لانگ بهش خبر بدین!!

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
واسه زنده نگه داشتن میراندا باید قبل از اینکه با کی لانگ روبرو بشه تو سیتیدال باهاش ملاقات کنین و در مورد کی لانگ بهش خبر بدین!!

من تو سیتادل 3 بار باهاش ملاقات کردم ولی صحبتی از کی لانگ نبود

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من تو سیتادل 3 بار باهاش ملاقات کردم ولی صحبتی از کی لانگ نبود

اگه اشتباه نکنم بار دوم که باهاش ملاقات کردم تو اتاق اسپکتورها به صورت مجازی,اونجا در مورد کی لانگ بهش هشدار دادم و بار سوم هم که فقط واسه قضیه رومانس بود و ربطی به کی لانگ نداشت!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اگه اشتباه نکنم بار دوم که باهاش ملاقات کردم تو اتاق اسپکتورها به صورت مجازی,اونجا در مورد کی لانگ بهش هشدار دادم و بار سوم هم که فقط واسه قضیه رومانس بود و ربطی به کی لانگ نداشت!!

برای زنده نگه داشتن میراندا باید تو قسمت دوم Romanceــش کرده باشی.

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
برای زنده نگه داشتن میراندا باید تو قسمت دوم Romanceــش کرده باشی.

نه نیاز نیست

خوب ما که نتونستیم کمبود ME رو تحمل کنیم دوباره از اول ME2 شروع کردیم . الانم بد هوای saren رو کردم بعدش دوباره می رم ME1.شما رو نمی دونم.
ME3 همه چیش جز آخرش عالی بود ( مقایسه کنید با آخر ME2 ) . امیدوارم اونم درستش کنن.

آخرین ویرایش:

mohsenfars

کاربر سایت
Jul 8, 2009
7
سلام ، ممکنه یک انسان خیر فایل زیر رو برام یه جایی آپلود کنه ، مال خودم موقع نصب بازی خراب بود و توی پوشه بازی کپی نشد.
BioD_Gth002_400Resolution.pcc
مسیرش :Mass Effect 3\BIOGame\CookedPCConsole

Fery NIKO 2

کاربر سایت
Jan 1, 2012
150
نام
فردین
سلام برجم

شرمنده که تاپیک رو آپ کردم.
من یه مشکلی نو بازی اپرجرمی3 دارم که مربوط میشه به داستان و پایانش.

کسایی که بازی Mass Effect 3رو بازی نکردن نخونن.
من از این آخر بازی زیاد سر در نیاوردم واسه همین چندتا سوال دارم:

1-بعد اینکه شپرد جانفدایی یکنه و اون دستگاه که تو سیتادل بوده رو روشن میکنه یه موجی به زمین میاد که علاوه بر رپرها همه چیز و خود زمینم از بین میبره.درسته؟{یا من درست متوجه نشدم}

2-بعد یک دفعه میبره تو نرماندی و جوکر رو نشون میده که پشتش این موجه ست,بعد اینکه موج بهش میرسه و تو جایی شبیه به زمین سقوط میکنه{گیاه و درخت زیاد داشت}.اونجا کجا بود؟

و از همه مهمتر:

بعد اینکه نوشته سازنده و... میاد و میره یه کات سینی نشون میده که یه پیر مردی به اسمstargazer داره با یه بچه صحبت میکنه.اونجایی که با هم داشتن صحبت میکردن کجا بود و کی بودن؟

ممنون میشم کمکم کنید

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر