Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
این آرمور های خز و خیل چیه میخرید ؟ شپرد با اون شخصیتش بره این آرمورهای خز و خیلو بپوشه ؟ من حتی تستشون هم نکردم
یه آرمور بود که یه سری نارنجک و اینا روش سوار میشد خیلی رسمی و خوشگل بود تا اخر بازی اونو داشتم و ابوهت خاصی داشت و طراحی بی نظیری داشت
Hahne kedar؟
منم کلا با این Armor بودم.با Recon Hood عالی می شه.
البته الان برای دور دوم بازی با N7 defender می رم.

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
بازی 16 تا پایان داره ولی چون پایانهاش بشدت مسخره و سطحی هستن انگار همشون یجورن.

البته این پایانی که من تجربه کردم در کل خیلی زیبا و تلخ بود اما میخواستم بدونم میشه پایان شیرینی هم داشته باشه یا نه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
البته این پایانی که من تجربه کردم در کل خیلی زیبا و تلخ بود اما میخواستم بدونم میشه پایان شیرینی هم داشته باشه یا نه
می‌شه آره، ولی‌ کلا همشون چرت هستن :D باید Effective military strenghtرو بالا ببری

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره. جدی گفتم. واسه چی؟
من که دوذاریم از اون پایان مسخره اش نیفتاد. :|
پایانش که قشنگ بود، اون ویدئوIndoctrination رو هم ببین. مردم از این ناراحت هستن که پایانش مثل پایان یه بازی مثل cod بود، هیچکدوم از انتخابات اثر نداشتن

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
پایانش که قشنگ بود، اون ویدئوIndoctrination رو هم ببین. مردم از این ناراحت هستن که پایانش مثل پایان یه بازی مثل cod بود، هیچکدوم از انتخابات اثر نداشتن
من از همین ناراحت بودم که انتخابهام اصلا تاثیری نداشتن. دقیقا انگار هر کاری که من کرده بودم به هیچ دردی نمی خورد. :|
اون ویدئو کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر