Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
کسایی که بازی کردین , من میخواستم بدونم :اون مرحله
Scout Camp که میرم پیش یه دسته کروگان برای چک کردن یه جایی که یه گروه قبلا فرستاده بودن ازشون خبری نبود . خلاص رفتیم و رفتیم تا به آخر مرحله رسیدیم که یه موجودی رو Reaper ها اسیر کرده بودن !‌ نژادشو یادم نیست فقط بگم که باید نجاتش میدادم یا ولش میکردم . حالا 2 تا سیو دارم یکی نجاتش دادم و اون یکی دیگه هم ولش کردم . میخواستم ببینم این در کل بازی چه تاثیری میزاره ؟‌

این همون rachni queen هستش که تو mass effect 1 نجاتش دادی اگه ازادش کنی یه 100 امتیاز به قدرت ارتشی که برای حمله به زمین داری درست میکنی اضافه میکنه اگر داخل normandy به war room بری یه کامپیوتر برای چک کردن قدرت کلی ارتشت اونجا هست
و هر چقدر قدرت effective ارتشت بیشتر باشه پایان بهتری تو اخر بازی داری

دوستان متاسفانه برای ما کرک بازها بدون رفتن مولتی نمیشه بهترین پایان رو داشته باشیم.

بچه ها کسی میتونه این اضافه شونده هایی رو که در ادامه میگم واسه دانلود گیر بیاره و قرار بده؟ بعضی هاش تو نسخه Deluxe هست ولی یه سری ست آرمور و تفنگ و این چیزا نیست و برای کسایی هست که بازی رو پیش خرید کردن...من لیست کامل شون رو میزارم اگه کسی تونست گیر بیاره اینجا قرار بده .

N7 Collector's Edition Pack

N7 Warfare Gear

M-55 Argus

AT-12 Raider

واسه اطلاع بیشتر در مورد هر ست و اینکه چه چیزایی رو شامل میشن رو اسمشون کلیک کنین تا به صفحه ویکی شون برین...اگه کسی بتونه اینارو پیدا کنه و قرار بده واقعا عالی میشه .

اینا همه تو نسخه deluxe هست فقط باید اکتیو بشن
یکی از دوستان روش اکتیو کردنشو تو بخش مشکلات بازی گذاشته

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
بچه ها کسی میتونه این اضافه شونده هایی رو که در ادامه میگم واسه دانلود گیر بیاره و قرار بده؟ بعضی هاش تو نسخه Deluxe هست ولی یه سری ست آرمور و تفنگ و این چیزا نیست و برای کسایی هست که بازی رو پیش خرید کردن...من لیست کامل شون رو میزارم اگه کسی تونست گیر بیاره اینجا قرار بده .

N7 Collector's Edition Pack

N7 Warfare Gear

M-55 Argus

AT-12 Raider

واسه اطلاع بیشتر در مورد هر ست و اینکه چه چیزایی رو شامل میشن رو اسمشون کلیک کنین تا به صفحه ویکی شون برین...اگه کسی بتونه اینارو پیدا کنه و قرار بده واقعا عالی میشه .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
دوستان من تو پوشه بازی یه فولدر DLC دارم که 600 مگ هست و این ماموریته که همتیمی میده چه جوری میاد ؟ یه جوون مرد راهنمایی کنه . اگه جاش نبد ببخشد برام پ . خ کنید .
دمتون گرم.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
بازی رو تموم کردم بازی تا نیم ساعت آخر فوق العادست ولی Bioware چنان گندی تو نیم ساعت اخر و پایان این سه گانه میزنه که حال ادم رو بدجور میگیره

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
بازی رو تموم کردم بازی تا نیم ساعت آخر فوق العادست ولی Bioware چنان گندی تو نیم ساعت اخر و پایان این سه گانه میزنه که حال ادم رو بدجور میگیره

من بعد 24 ساعت از اتمام بازی همچنان دپرسم واقعا با این پایان گند زد به سری.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من تو پوشه بازی یه فولدر DLC دارم که 600 مگ هست و این ماموریته که همتیمی میده چه جوری میاد ؟ یه جوون مرد راهنمایی کنه . اگه جاش نبد ببخشد برام پ . خ کنید .
دمتون گرم.

برو ایمیلات رو چک کن ماموریتش اضافه میشه ...

---------- نوشته در 08:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 AM ارسال شده بود ----------

دوستان این اسکن سیارات بازی چجوریاست !؟
من نسخه ی قبلی رو که با کنسول بازی کردم جایی که منابع معدنی داشت از کم و زیاد شدن ویبره ی دسته متوجه مقدار منابع در اون منطقه میشدم ولی اینجا که با ماوس دارم سرچ می کنم چیزی متوجه نمیشم !
ضمناً ماموریتهای اصلی و فرعی رو چطوری میشه تشخیص داد؟

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
پنجاه شصت ساعت اگه بخوایی کامل تموم کنی‌ :D اگه فقط ماموریت اصلی‌ بری بیست ساعت اینا.
نه اونقدرها هم نیست با درجه سختی hardcore تموم کردم تموم ماموریت های فرعی هم رفتم خیلی هم برای پیدا کردن ماموریت بیشتر چرخ زدم کلا 31 ساعت طول کشید
دوستان این اسکن سیارات بازی چجوریاست !؟من نسخه ی قبلی رو که با کنسول بازی کردم جایی که منابع معدنی داشت از کم و زیاد شدن ویبره ی دسته متوجه مقدار منابع در اون منطقه میشدم ولی اینجا که با ماوس دارم سرچ می کنم چیزی متوجه نمیشم !ضمناً ماموریتهای اصلی و فرعی رو چطوری میشه تشخیص داد؟
اسکن سیارات که شانسیه یعنی باید دور ور سیاره ها کلیک راست کنی تا اون منطقه رو اسکن کنه اگر چیزی پیدا کرد میتونی بری داخل سیاره اون موقع نشون میده کجا منبع یا هر چیز دیگه ای هست
ماموریت های اصلی و فرعی رو هم تو این شماره قاطیش کردن نمیشه به راحتی تشخیص داد ولی اگه تو map سفینه بگردی اونایی که ماموریتش تو map نشون داده میشه اصلیه فرعی ها رو خودت باید پیدا کنی

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
برای بهترین پایان بازی حتما باید مولتی رو بریم؟:d
چطوری؟:d
پس با این حساب دوستانی که به مولتی دسترسی دارن یه ندا بدن با هم بازی کنیم
Origin ID: MasterPou

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
برای بهترین پایان بازی حتما باید مولتی رو بریم؟:d
چطوری؟:d
پس با این حساب دوستانی که به مولتی دسترسی دارن یه ندا بدن با هم بازی کنیم
Origin ID: MasterPou

داخل war room سفینه یه کامپیوتر هست که در حالت عادی readiness rating ارتش رو 50 درصد قرار داره که با رفتن مولتی بازی این درصد اضافه میشه مثلا من اخر بازی قدرت نهایی ارتشم رو 7900 بود ولی با حساب 50 درصد میشه 3950 که باعث میشه پایان تقریبا خوبی داشته باشم سازنده گفته بدون مولتی هم میشه بهترین پایان رو داشت ولی فکر کنم خیلی سخت این اتفاق بیفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر