Multi Platform Marvel's Avengers

سازنده
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
تاریخ انتشار
August 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
e0nm_marvel_39_s_avengers_2019_logo.png

Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Genre: Action-Adventure
Release Date: September 4th

اطلاعات کلی
  • بازی، اولین محصول از قرارداد چندین ساله مشترک مارول و Square Enix می باشد
  • 5 استودیو در توسعه بازی نقش دارند
    • Crystal Dynamics, استودیوی اصلی
    • Eidos Montreal
    • Crystal Northwest, یکی از زیرشاخه های که CD که صرفا جهت تمرکز روی بخش آنلاین تشکیل شده
    • Nixxes, یک استودیوی هلندی با تمرکز روی ساخت Asset
    • Square Enix Japan, متمرکز روی تکنولوژی و نورپردازی
  • Shaun Escayg (از استودیوی ناتی داگ) کارگردان خلاق بازی میباشد
  • Bill Rosemann, رییس مارول گیمز، مشاور بازی میباشد
داستان
  • مقدمه داستان در روز A-Day اتفاق می افتد، جایی که گروه در حال جشن گرفتن به مناسبت افتتاح دومین مرکز فرماندهی در سان فرانسیسکو و همچنین Helicarrier جدید می باشند
  • با حمله ی Taskmaster نیمی از سان فرانسیسکو و Helicarrier نابود شده و همچنین کاپیتان آمریکا در ظاهر کشته میشود
  • اونجرها مقصر خرابی شناخته شده و در نتیجه گروه از هم می پاشد
  • وقایع بازی 5 سال بعد دنبال می شود، جایی که قهرمانان مجرم شناخته شده و سازمانی به نام AIM مسئولیت بازسازی و کنترل سان فرانسیسکو را بر عهده گرفته
  • زمانی که کامالا خان جوان، پرده از توطئه ی پشت وقایع A-Day بر میدارد، تصمیم به گرداوری مجدد گروه و اصلاح شرایط میگیرد
  • شرکت AIM برای استفاده از تکنولوژی خود از قدرت Inhuman های زندانی شده استفاده میکند و اونجر ها درصدد آزاد کردن آنها هستند
gw5a_fotojet.png

گیمپلی و ویژگی ها
  • بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده: کمپین تک نفره داستانی و مراحل Co-Op وارزون
  • کمپین
    • (بعد از اولین اتصال جهت لینک کردن آکانت SE) تمام کمپین به صورت آفلاین قابل بازی است.
    • مراحل با توجه به قدرت هر قهرمان متفاوت می باشد، به طور مثال مراحل Black Widow شامل مخفی کاری می باشد در حالی که مراحل Hulk تماما در مورد درهم شکستن دشنان است
  • Co-op
    • مراحل Warzone و بودن نیاز به اتمام بخش داستانی در دسترس است
    • مراحل Warzone به روایت بهتر داستان کمک میکنند
    • تمامی مراحل Warzone به صورت Solo قابل انجام است، همچنین قابلیت استفاده از AI به عنوان هم تیمی وجود دارد
    • حداکثر تعداد بازیکنان در یک مرحله 4 نفر میباشد
    • هر بازیکن باید از یک قهرمان متفاوت استفاده کند، نمی توان با 4 هالک یک مرحله را شروع کرد!
    • با پر شدن نوار Stun قهرمانان توانایی انجام یک فینیشر گروهی را دارند
    • برخی از مراحل طراحی مراحل بازتری به جهت تشویق گردش دارا میباشند
wyh_1nav_fotojet_(4).png

• شش قهرمان در زمان لانچ: Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow, Thor, and Ms. Marvel
  • تمام قهرمانان قابلیت شخصی سازی دارند، شخصی سازی شامل موارد زیر می باشد:
    • Gear
      • روی Stat تاثیرگذار و روی ظاهر بی تاثیر است
      • هر بخشی از بدن دارای گیر های مخصوص بوده، گیر ها بر اساس میزان نایاب بودن رنگ بندی شده اند
    • Costumes
      • تماما ظاهری، هیچ تاثیری رو Stat ندارند
      • برخی از کاستوم ها با بازی کردن باز شده و برخی دیگر نیاز به خریداری دارند
    • Abilities
      • برای هر قهرمان Skill Tree های متفاوتی جهت انتخاب پلی استایل وجود دارد
    • Perks
      • قابلیت اضافه کردن دمیج گاما به گیر دارند
      • قابلیت کوچک کردن دشمنان را دارا می باشند
    • Artifacts
    • Emotes
  • هر قهرمان دارای روش منحصر به فردی جهت حرکت می باشد ( ایرون من توانایی پرواز دارد، هالک میتواند پرش های بلند انجام دهد و...)
  • هر قهرمان دارای 3 نوع توانایی می باشد که با گذشت زمان فعال شده و شامل 3 دسته میشود (Support (L1), Assault (R1, و (Ultimate (L1+R1
  • Hub بازی Helicarrier آسیب دیده میباشد که با پیشروی در بازی ارتقا پیدا میکند
  • Hub های دیگری برای کاوش انجام مراحل وجود دارد از جمله:
    • Northwest Wilderness
    • American Southwest
    • Pacific Northwest
    • Eastern Seaboard
    • Russian Tundra
  • در H.A.R.M. Room قابلیت تمرین و مبارزه با موج های مختلف دشمنان وجود دارد
wvgk_fotojet_(2).png

برنامه های بعد از لانچ
  • Crystal Dynamics برنامه ساپورت بازی تا چندین سال را دارد
  • قهرمانان جدید به مروز به بازی اضافه میشوند
    • Hawkeye اولین قهرمان بعد از عرضه میباشد
      • شامل مراحل داستانی و یک ضد قهرمان جدید میباشد
    • Spider-Man در اوایل سال 2021 به صورت انحصاری برای کنسول های PlayStation عرضه میشود
      • ورژن کریستال داینمکس بوده و هیچ ارتباطی با اسپایدرمن اینسامنیاک ندارد
  • تقریبا تمامی DLC های بازی (قهرمانان، مراحل و مناطق جدید) رایگان میباشد
  • تنها برخی از اسکین های بازی پولی میباشد

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
@Bahram

یک سوال! تو بتا ما سه تا Skill Tree دیدیم که دوتای دیگه ش قفل بودن
اون دوتا دیگه شامل چه چیزهایی میشن عموما؟ :D

• Sad
Reactions: MehdiAhmadi

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
من چند ساعتی بازی کردم و واقعا از سطح انتظاراتم چندین برابر بهتر بوده تا به اینجا. من به شدت از بتا بدم اومد، اما خب تو نسخه نهایی واقعا بازی خوب و سرگرم کننده ای شده. با این که فکر می کردم کلا یک آرک داستانی کلی داشته باشه، اما خوشبختانه یک آرک مجزا هم برای شخصیت میس مارول در نظر گرفتن که واقعا به شخصیت پردازی این شخصیت و حتی بقیه شخصیت ها هم کمک به سزایی کرده.
کامبت بازی هم با این که خیلی سادست اما یک جورایی راضی کننده و لذت بخش شده به خصوص این که لول دیزان مراحل با توجه به شخصیت ها طراحی شده. مثلا شخصیت هالک بیشتر داخل فضا های بسته همراه با تعداد بیشتر و بزرگتری از دشمان رو به رو میشه. از اون طرف میس مارول مراحلش دارای پلتفرمینگ و به خوبی از قابلیت های این شخصیت استفاده شده تو بازی.
کریستال داینامیکس مثل توم ریدر سعی کرده صحنه های سینمایی به شدت زیاد باشه تو بازی و حتی یک جورایی منو یاد آنچارتد میندازه ولی خب همچنان از لحاظ کیفیت فاصله دارند با آنچارتد ها.
نقد هم از بازی سنتر منتشر خواهد شد.
اینم یک صحنه که به شدت منو یاد رابطه جوئل و الی میندازه به خصوص که تروی بیکر هم هست:

دیدی گفتم از رو بتا قصاوت نکن بازی خوبیه :D

@Bahram

یک سوال! تو بتا ما سه تا Skill Tree دیدیم که دوتای دیگه ش قفل بودن
اون دوتا دیگه شامل چه چیزهایی میشن عموما؟ :D

چون بهرام احتمالا الان خوابه من جواب می دم. :D

مثل اینکه ۲ تا page که قفل بودن specialty و mastery بودن.
اسپشیالیتی واس heroic ability هاس
Mastery اسکیل های stat boost.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
دیدی گفتم از رو بتا قصاوت نکن بازی خوبیه :D

چون بهرام احتمالا الان خوابه من جواب می دم. :D

مثل اینکه ۲ تا page که قفل بودن specialty و mastery بودن.
اسپشیالیتی واس heroic ability هاس
Mastery اسکیل های stat boost.
پس دقیقا همون چیزی در اومدن که حدس میزدم:D

همممم...یه مقدار تعریف ها فراتر از انتظارمه...حالا من که به بازی هم حال میکردم از همون اول:D ولی انتظار خاصی هم نداشتم:-"
یه مقدار غیر قابل باوره:))

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
پس دقیقا همون چیزی در اومدن که حدس میزدم:D

همممم...یه مقدار تعریف ها فراتر از انتظارمه...حالا من که به بازی هم حال میکردم از همون اول:D ولی انتظار خاصی هم نداشتم:-"
یه مقدار غیر قابل باوره:))

منم اون تایمی که گیمپلی بازی اومده بود (وار تیبل thor) فک می کردم خیلی مسخره باشه بازی‌
ولی بتا رو که بازی کردم خیلی سورپرایز شدم. انتظار نداشتم کمبت بازی این قدر خوب باشه.
از طرفی کمپین بازی رو هم خیلی تعریف می کنن.
مثل اینکه یه کله بخوای بری کمپین رو ۱۰ تا ۱۲ ساعته.
با ساید میشن ها بین ۲۰ تا ۲۵ ساعت.
گرایند end game هم که بی نهایت :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بازی واقعا یه meh... خیلی بزرگه، همه چیزش :D گرافیک بازی هم شدید ۰ و ۱۰۰ داره و انیمیشن‌ها هم خیلی آفتاب بالانس میزنن. اون افکت موشن بلور همچنان رو مخه.
گیم پلی هم که... :D
بازی رو مجبورم تموم کنم وگرنه واقعا اگه تحت اختیار خودم بودم بعید بود اصلا نزدیکش میشدم :D

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
بازی قشنگیه تا الان چند ساعتی بازی کردم. گیم پلی جذابی داره نسبت به سبکش تا اینجا که کاملا راضی کننده بود. گرافیکش هم تو پرو خیلی خوبه کنسول پایه رو نمیدونم. نه تنها ضعیف نیست بلکه کاملا قابل قبوله و جزو خوب هاست هر چند جزو بهترین ها نیست. بعدش گرافیکش هم یک دست نیست بعضی لوکیشن ها خیلی خوبه هم بافت ها هم رنگ بندی محیط ها بعضی جاها هم معمولیه ولی در کل اصلا ضعیف نیست و راضی کننده هست. تا الان که راضی بودم حالا تو ادامه ببینیم تکراری میشه روند گیم پلی یا نه. پیشنهاد میکنم به دوستان اگه از این سبک خوششون میاد بازی کنن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من چند ساعتی بازی کردم و واقعا از سطح انتظاراتم چندین برابر بهتر بوده تا به اینجا. من به شدت از بتا بدم اومد، اما خب تو نسخه نهایی واقعا بازی خوب و سرگرم کننده ای شده. با این که فکر می کردم کلا یک آرک داستانی کلی داشته باشه، اما خوشبختانه یک آرک مجزا هم برای شخصیت میس مارول در نظر گرفتن که واقعا به شخصیت پردازی این شخصیت و حتی بقیه شخصیت ها هم کمک به سزایی کرده.
کامبت بازی هم با این که خیلی سادست اما یک جورایی راضی کننده و لذت بخش شده به خصوص این که لول دیزان مراحل با توجه به شخصیت ها طراحی شده. مثلا شخصیت هالک بیشتر داخل فضا های بسته همراه با تعداد بیشتر و بزرگتری از دشمان رو به رو میشه. از اون طرف میس مارول مراحلش دارای پلتفرمینگ و به خوبی از قابلیت های این شخصیت استفاده شده تو بازی.
کریستال داینامیکس مثل توم ریدر سعی کرده صحنه های سینمایی به شدت زیاد باشه تو بازی و حتی یک جورایی منو یاد آنچارتد میندازه ولی خب همچنان از لحاظ کیفیت فاصله دارند با آنچارتد ها.
نقد هم از بازی سنتر منتشر خواهد شد.
اینم یک صحنه که به شدت منو یاد رابطه جوئل و الی میندازه به خصوص که تروی بیکر هم هست:
من لازم دونستم تا پست خودمو آپدیت کنم.
باید بگم بازی بعد از چند ساعت تبدیل به یک دستینی شد با همون سیستم ماموریت‌‌ها (جمع‌آوری گیر و...) :|
لول دیزاین هم کلا از محیط های بسته و مخصوص هر شخصیت، تبدیل شد به محیط های وسیع که مثلا الان یک سری از قابلیت‌های میس مارول عملا تو یک سری از مراحل هیچ کارایی نداره.
البته تا پایان بازی دیگه نظری نمی‌دم، اما امیدوارم روند بازی زودتر تغییر کنه.

آخرین ویرایش:

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
بعیده این بازی بتونه فروش خوبی تجربه کنه بحث بتا فرق میکرد همه هیجان داشتن ببین چی ساختن و تجربه کنن دیگه اینکه بیان دستینی وار کنن بازی رو مخاطب پس میزنه این که بیان هر ماه یا سالانه یک ابرقهرمان هم اضافه کنن بازم بعیده بتونه افاقه کنه خیلی براشون کار کنه چون بیس کار مشخصه ضعیفه و فقط این بازی ساختن برای پول درآوردن و استفاده از اسم این ابرقهرمان ها
باید ی فرقی بین یک بازی با کیفیت و درست حسابی مثل اسپایدرمن با این باشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
بعیده این بازی بتونه فروش خوبی تجربه کنه بحث بتا فرق میکرد همه هیجان داشتن ببین چی ساختن و تجربه کنن دیگه اینکه بیان دستینی وار کنن بازی رو مخاطب پس میزنه این که بیان هر ماه یا سالانه یک ابرقهرمان هم اضافه کنن بازم بعیده بتونه افاقه کنه خیلی براشون کار کنه چون بیس کار مشخصه ضعیفه و فقط این بازی ساختن برای پول درآوردن و استفاده از اسم این ابرقهرمان ها
باید ی فرقی بین یک بازی با کیفیت و درست حسابی مثل اسپایدرمن با این باشه
والله از روز اول مشخص بود قراره مسیر این بازی به اسپایدی و بتمن فرق کنه
و باز میبینیم دارن به اشتباه مقایسه میشن!

حالا آمار فروشش بیاد، فکر نمیکنم بد کار کنه! و با ساپورت درست از بازی احتمال زنده موندنش هم هست!

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
والله از روز اول مشخص بود قراره مسیر این بازی به اسپایدی و بتمن فرق کنه
و باز میبینیم دارن به اشتباه مقایسه میشن!

حالا آمار فروشش بیاد، فکر نمیکنم بد کار کنه! و با ساپورت درست از بازی احتمال زنده موندنش هم هست!
نه اون اوایلش تریلرهاش یکم پر زرق و برق بود دقیق مشخص نبود که می‌خوان یک کمپین آبکی درست کنن که بری gear جمع کنی همون اول باید تکلیف روشن میکردن معمولا هم بازی های که بخواد به همه این ابرقهرمان ها بپردازه چیز درست حسابی نمیشه اگه رو یکیشون فوکوس میکردم می‌تونستن یک بازی خوب بسازن ولی هدفون فقط استفاده از اسم اینا بوده تا بتونن پول در بیارن الآنم این بازی کم کم شاید یکسال دیگه پر و پیمون تر بشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
نه اون اوایلش تریلرهاش یکم پر زرق و برق بود دقیق مشخص نبود که می‌خوان یک کمپین آبکی درست کنن که بری gear جمع کنی همون اول باید تکلیف روشن میکردن معمولا هم بازی های که بخواد به همه این ابرقهرمان ها بپردازه چیز درست حسابی نمیشه اگه رو یکیشون فوکوس میکردم می‌تونستن یک بازی خوب بسازن ولی هدفون فقط استفاده از اسم اینا بوده تا بتونن پول در بیارن الآنم این بازی کم کم شاید یکسال دیگه پر و پیمون تر بشه
نه اتفاقا
همون اول تنها چیزی که نشون دادن تیزر بخش اول داستان بود

ولی همون موقع دقیقا گفتن کاراکترهای جدید و مراحل داستانی جدید به مرور اضافه خواهد شد
بحث Co Op و ... هم بود(اصلا یکی از نکات تبلیغاتشون همین بود! که این موارد جدید، رایگان میباشند!)
که دیگه اواخر اومدن گفتن به چه شکل هست و ...

اتفاقا بازی از نظر محتوا بد نمیزنه، تعداد مودها چه مولتی پلیر و چه سینگل پلیر خوبه
بتل پس های همه کاراکترها مجانی در میاد و محدودیت زمانی ندارن، و باز از این نظر خوبه

یکی دو کاراکتر همین دو سه ماه اول(اکتبر و نوامبر) قراره اضافه بشن
و اگر اینجوری پیش برن، سرعت آپدیت ها هم بد نیست
از نظر داستانی هم گویا آپدیت ها دنباله دار هستن تا ملت رو ترغیب کنند به انتظار برای آپدیت بعدی

اتفاقا از کمپین به نسبت تعریف کردن!

گیم پلی و تنوع هیروها (که اینجا میزدن تو سرش) هم تقریبا همه جا جزو نکات مثبت بوده
البته غیر از @Red V که گویا از اول تا الان باهاش مشکل داشته:-"

یکی از موارد منفیش، قیمت دلاری مواردیه که تو فروشگاه هستن! به شدت مضحکن:)) (البته ما که نمیخریم:-" )
ولی هنوز اعتراضی ندیدم از اینکه سیستم درآمد زایی تو بازی و خرید بند و بساط نشدنی یا بد هست(حداقل تو خلاصه نقدهایی که بچه ها گذاشتن)

از نظر باگ و ... هم فعلا واویلاست:D

مشکلات چرخه ی گیم پلی (تکراری شدن و ...) هم گویا هست، ولی بحثش با بی محتوا بودن فرق میکنه!مراحل زیادی داره، ولی اونقدر تنوع ندارن که درگیرت کنند

مخصوصا که حداقل با توجه به بتا، تنوع دشمن ها زیاد نمیزد، این مورد رو تو آرک های داستانیه بعد اکر رفع کنند خیلی میتونه به بازی کمک کنه

در کل بیس بازی بد نمیرنه، میشه درستش کرد!
البته من هنوز خودن نرفتم سراغش، کنسولم جا نداره:|

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
نه اتفاقا
همون اول تنها چیزی که نشون دادن تیزر بخش اول داستان بود

ولی همون موقع دقیقا گفتن کاراکترهای جدید و مراحل داستانی جدید به مرور اضافه خواهد شد
بحث Co Op و ... هم بود(اصلا یکی از نکات تبلیغاتشون همین بود! که این موارد جدید، رایگان میباشند!)
که دیگه اواخر اومدن گفتن به چه شکل هست و ...

اتفاقا بازی از نظر محتوا بد نمیزنه، تعداد مودها چه مولتی پلیر و چه سینگل پلیر خوبه
بتل پس های همه کاراکترها مجانی در میاد و محدودیت زمانی ندارن، و باز از این نظر خوبه

یکی دو کاراکتر همین دو سه ماه اول(اکتبر و نوامبر) قراره اضافه بشن
و اگر اینجوری پیش برن، سرعت آپدیت ها هم بد نیست
از نظر داستانی هم گویا آپدیت ها دنباله دار هستن تا ملت رو ترغیب کنند به انتظار برای آپدیت بعدی

اتفاقا از کمپین به نسبت تعریف کردن!

گیم پلی و تنوع هیروها (که اینجا میزدن تو سرش) هم تقریبا همه جا جزو نکات مثبت بوده
البته غیر از @Red V که گویا از اول تا الان باهاش مشکل داشته:-"

یکی از موارد منفیش، قیمت دلاری مواردیه که تو فروشگاه هستن! به شدت مضحکن:)) (البته ما که نمیخریم:-" )
ولی هنوز اعتراضی ندیدم از اینکه سیستم درآمد زایی تو بازی و خرید بند و بساط نشدنی یا بد هست(حداقل تو خلاصه نقدهایی که بچه ها گذاشتن)

از نظر باگ و ... هم فعلا واویلاست:D

مشکلات چرخه ی گیم پلی (تکراری شدن و ...) هم گویا هست، ولی بحثش با بی محتوا بودن فرق میکنه!مراحل زیادی داره، ولی اونقدر تنوع ندارن که درگیرت کنند

مخصوصا که حداقل با توجه به بتا، تنوع دشمن ها زیاد نمیزد، این مورد رو تو آرک های داستانیه بعد اکر رفع کنند خیلی میتونه به بازی کمک کنه

در کل بیس بازی بد نمیرنه، میشه درستش کرد!
البته من هنوز خودن نرفتم سراغش، کنسولم جا نداره:|
من که خودم فن این بازی های ابرقهرمانی ام ولی این یکی اصلا به نظرم خیلی دیگه زدن تو خط Gaas بخش داستانیش هم قربانی کردن
نمی‌دونم اطلاعات جدید بازی Gotham knight خوندی یا نه ولی اونم خب با محور چند شخصیتهای ولی حداقلی اهمیت دادن به بخش داستانی گفتن شهر کاملا پویا و هر منطقه ساکنان خاص خودش داره این یعنی اهمیت دادن حالا نتیجش هر چی بخواد بشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
من که خودم فن این بازی های ابرقهرمانی ام ولی این یکی اصلا به نظرم خیلی دیگه زدن تو خط Gaas بخش داستانیش هم قربانی کردن
نمی‌دونم اطلاعات جدید بازی Gotham knight خوندی یا نه ولی اونم خب با محور چند شخصیتهای ولی حداقلی اهمیت دادن به بخش داستانی گفتن شهر کاملا پویا و هر منطقه ساکنان خاص خودش داره این یعنی اهمیت دادن حالا نتیجش هر چی بخواد بشه
مثالی که زدی خوب اینجا داری بازی خطی رو با بازی OW مقایسه میکنی

ولی من فکر میکنم اتفاقا بخش داستانی اینطرف میتونه جذاب تر باشه! بر اساس بتا و تعریف های ملت، بخش داستانی درسته خطی هست، ولی مرحله ی هر شخص مخصوص به خودش طراحی شده
چیزی که مطمئنم تقریبا توی GK نمیبینیم (حالا SS چون راک استیدی پشتشه شاید)

از اونطرفم چون هر کاراکتر مراحل مخصوص خودشون رو دارن، باز بیشتر رو شخصیت پردازیشون میشه کار کرد، و احتمالا کاراکتر تر هستن، تا GK که احتمالا همشون یه سری دیالوگ و واکنش مثل هم دارن موقع گرفتن و رد کرد مرحله(یعنی چه بت گرل، چه رد هود، همشون یک کار رو انجام میدن، مثل این کارای جدید یوبی که صرفا یه اسکین مرد و زن عوض میشه)

حالا اینکه کلیت بازی و مراحل و باس ها بهتر از اونرز باشه کاملا ممکنه!
الانم ایراد از این نمیگیرن که بخش داستانی فدای مولتی شده و ...، اتفاقا برعکسه، مولتی حس تکراری میده و نتونسته به خوبیه بخش داستانی عمل کنه!
نمونش همین پیام بهرام که مقایسه مراحل داستانی و مراحل مخصوص فارم کردن هستن، که مشخصه بخش دوم نتونسته از تمام قابلیت های کاراکترها استفاده کنه!

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
@Akiba چارت فروش بازی تو انگیلیس دیدی هفته اولش تقریبا یک سوم فروش اسپایدرمن داشته و اندازه شاد تامل رایدر بوده استارتش وضع فروشش تو همین شروع هم خوب نبوده با این همه هایدی که ایجاد کرده بودن و اینکه همین اونجرز هم حسابی محبوبن حالا نه اندازه اسپایدر و بتمن ولی الان بازار ابرقهرمانی داغه الان مردم رو کیفیت حساس شدن پول بابت هر چیزی نمیدن به اسم ابرقهرمانی حالا باید دید وضعیتش در ادامه چجوری میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر