Multi Platform Marvel's Avengers

سازنده
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
تاریخ انتشار
August 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
e0nm_marvel_39_s_avengers_2019_logo.png

Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Genre: Action-Adventure
Release Date: September 4th

اطلاعات کلی
  • بازی، اولین محصول از قرارداد چندین ساله مشترک مارول و Square Enix می باشد
  • 5 استودیو در توسعه بازی نقش دارند
    • Crystal Dynamics, استودیوی اصلی
    • Eidos Montreal
    • Crystal Northwest, یکی از زیرشاخه های که CD که صرفا جهت تمرکز روی بخش آنلاین تشکیل شده
    • Nixxes, یک استودیوی هلندی با تمرکز روی ساخت Asset
    • Square Enix Japan, متمرکز روی تکنولوژی و نورپردازی
  • Shaun Escayg (از استودیوی ناتی داگ) کارگردان خلاق بازی میباشد
  • Bill Rosemann, رییس مارول گیمز، مشاور بازی میباشد
داستان
  • مقدمه داستان در روز A-Day اتفاق می افتد، جایی که گروه در حال جشن گرفتن به مناسبت افتتاح دومین مرکز فرماندهی در سان فرانسیسکو و همچنین Helicarrier جدید می باشند
  • با حمله ی Taskmaster نیمی از سان فرانسیسکو و Helicarrier نابود شده و همچنین کاپیتان آمریکا در ظاهر کشته میشود
  • اونجرها مقصر خرابی شناخته شده و در نتیجه گروه از هم می پاشد
  • وقایع بازی 5 سال بعد دنبال می شود، جایی که قهرمانان مجرم شناخته شده و سازمانی به نام AIM مسئولیت بازسازی و کنترل سان فرانسیسکو را بر عهده گرفته
  • زمانی که کامالا خان جوان، پرده از توطئه ی پشت وقایع A-Day بر میدارد، تصمیم به گرداوری مجدد گروه و اصلاح شرایط میگیرد
  • شرکت AIM برای استفاده از تکنولوژی خود از قدرت Inhuman های زندانی شده استفاده میکند و اونجر ها درصدد آزاد کردن آنها هستند
gw5a_fotojet.png

گیمپلی و ویژگی ها
  • بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده: کمپین تک نفره داستانی و مراحل Co-Op وارزون
  • کمپین
    • (بعد از اولین اتصال جهت لینک کردن آکانت SE) تمام کمپین به صورت آفلاین قابل بازی است.
    • مراحل با توجه به قدرت هر قهرمان متفاوت می باشد، به طور مثال مراحل Black Widow شامل مخفی کاری می باشد در حالی که مراحل Hulk تماما در مورد درهم شکستن دشنان است
  • Co-op
    • مراحل Warzone و بودن نیاز به اتمام بخش داستانی در دسترس است
    • مراحل Warzone به روایت بهتر داستان کمک میکنند
    • تمامی مراحل Warzone به صورت Solo قابل انجام است، همچنین قابلیت استفاده از AI به عنوان هم تیمی وجود دارد
    • حداکثر تعداد بازیکنان در یک مرحله 4 نفر میباشد
    • هر بازیکن باید از یک قهرمان متفاوت استفاده کند، نمی توان با 4 هالک یک مرحله را شروع کرد!
    • با پر شدن نوار Stun قهرمانان توانایی انجام یک فینیشر گروهی را دارند
    • برخی از مراحل طراحی مراحل بازتری به جهت تشویق گردش دارا میباشند
wyh_1nav_fotojet_(4).png

• شش قهرمان در زمان لانچ: Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow, Thor, and Ms. Marvel
  • تمام قهرمانان قابلیت شخصی سازی دارند، شخصی سازی شامل موارد زیر می باشد:
    • Gear
      • روی Stat تاثیرگذار و روی ظاهر بی تاثیر است
      • هر بخشی از بدن دارای گیر های مخصوص بوده، گیر ها بر اساس میزان نایاب بودن رنگ بندی شده اند
    • Costumes
      • تماما ظاهری، هیچ تاثیری رو Stat ندارند
      • برخی از کاستوم ها با بازی کردن باز شده و برخی دیگر نیاز به خریداری دارند
    • Abilities
      • برای هر قهرمان Skill Tree های متفاوتی جهت انتخاب پلی استایل وجود دارد
    • Perks
      • قابلیت اضافه کردن دمیج گاما به گیر دارند
      • قابلیت کوچک کردن دشمنان را دارا می باشند
    • Artifacts
    • Emotes
  • هر قهرمان دارای روش منحصر به فردی جهت حرکت می باشد ( ایرون من توانایی پرواز دارد، هالک میتواند پرش های بلند انجام دهد و...)
  • هر قهرمان دارای 3 نوع توانایی می باشد که با گذشت زمان فعال شده و شامل 3 دسته میشود (Support (L1), Assault (R1, و (Ultimate (L1+R1
  • Hub بازی Helicarrier آسیب دیده میباشد که با پیشروی در بازی ارتقا پیدا میکند
  • Hub های دیگری برای کاوش انجام مراحل وجود دارد از جمله:
    • Northwest Wilderness
    • American Southwest
    • Pacific Northwest
    • Eastern Seaboard
    • Russian Tundra
  • در H.A.R.M. Room قابلیت تمرین و مبارزه با موج های مختلف دشمنان وجود دارد
wvgk_fotojet_(2).png

برنامه های بعد از لانچ
  • Crystal Dynamics برنامه ساپورت بازی تا چندین سال را دارد
  • قهرمانان جدید به مروز به بازی اضافه میشوند
    • Hawkeye اولین قهرمان بعد از عرضه میباشد
      • شامل مراحل داستانی و یک ضد قهرمان جدید میباشد
    • Spider-Man در اوایل سال 2021 به صورت انحصاری برای کنسول های PlayStation عرضه میشود
      • ورژن کریستال داینمکس بوده و هیچ ارتباطی با اسپایدرمن اینسامنیاک ندارد
  • تقریبا تمامی DLC های بازی (قهرمانان، مراحل و مناطق جدید) رایگان میباشد
  • تنها برخی از اسکین های بازی پولی میباشد

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقا ارزش داره بگیریم گیم رو یا نه؟ چون بتاش واقعا تو ذوقم زد، بعد الان توییت ها رو دارم میبینم همه به طرز عجیبی خوش ـشون اومده! :D اصلا یه چرخش 180 درجه پیدا کرده نظرات.

حالا نمیدونم دمیج کنترل ـه این قضیه یا نه ولی جرات نمیکنم واکترو ها رو هم ببینم :| دوستانی که پلی دادن بگن بی زحمت چه طور بوده (بدون ذره ای تعصب :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
Kate Bishop تایید شد. حرکات و گیر منحصر به فرد داره و بخشی از کمپین Hawkeye هست.

uk0l_lhgio61.png
گولمون زدن! :)) اصلی شد این (اول این میاد گویا)، و اون یکی هاوک آی(ورژن مردونه:p ) شد ورژن دوم این:D عجب!!! :D

صداپیشه ش هم تایید شد همون صداپیشه ی Aloy و کلوئی(LIS) و هزار نقش دیگه در چند سال اخیر هست:D
---

آقا ارزش داره بگیریم گیم رو یا نه؟ چون بتاش واقعا تو ذوقم زد، بعد الان توییت ها رو دارم میبینم همه به طرز عجیبی خوش ـشون اومده! :D اصلا یه چرخش 180 درجه پیدا کرده نظرات.

حالا نمیدونم دمیج کنترل ـه این قضیه یا نه ولی جرات نمیکنم واکترو ها رو هم ببینم :| دوستانی که پلی دادن بگن بی زحمت چه طور بوده (بدون ذره ای تعصب :D)
بتا هم البته ... سری اول که فقط PS4ها بودن اکثرا نظرات مثبت بود
بعد که PCو ... اومدن، نظرات منفی هم زیاد شد!

ولی دوباره آخرش ملت باز درگیر بودن نسخه PS4 بگیرن یا PC ! :D
در کل مثبت بود... ولی من بعید میدونم متاش سبز بشه:-"

راستی چرا انقدر مسخره ست؟ باید یه قانونی بزارن اون بازی هایی که دسترسی زود هنگام میدن؛ نقدهاشون قبل از دسترسیه بیاد!
اینجوری دیگه سازنده ها هم جرات نمیکنند این مسخره بازیه دسترسی زود هنگام رو بزارن، که اینترنت کوفت آدم بشه:|

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
Avengers’ Story Campaign Is Bigger And Better Than I Expected

When you start Marvel’s Avengers, the in-game menu suggests you complete the single-player campaign before diving into online multiplayer. Now I’m over six hours into the campaign and only just unlocked Black Widow, my fourth of the game’s six playable launch characters. This might take a while, but I’m not irritated. I’m having a great time so far

Based purely on the content of the beta and what Square Enix had shown of the game prior to today’s early-access launch, I was quite worried about Marvel’s Avengers. I worried it would be a dull, repetitive plod through missions built for multiplayer without a strong character focus. I worried the character models, ridiculed since the game debuted, would keep me from fully enjoying the game. Though I feel my worries were justified, I’m pleased to report that they were, for the most part, unfounded

The beta did not do Marvel’s Avengers justice. It sped through the campaign’s opening, skipping broad swaths of quality story content in favor of getting players into the online action. The full game opens with a very young Kamala Khan, who’s not yet gained her Ms. Marvel stretchy powers, attending the A-Day celebration in San Francisco with her father. She’s part of a group of kids who won a trip in an Avengers fan-fiction contest, which is very on-brand for Kamala​

• Like
Reactions: Barcelona FC

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood

داستان بازی کلیشه ای اما نو روایتش خیلی خوبه گیمپلی بازی با توجه به شاخه مهارت هر هیرو خوب و سرگرم کننده به خصوص وقتی چند تا هیرو همزمان هستین هایپ بازی زیاد میشه تخریپ پذیری خوبی داره ولی یکم بازی خسته کننده چون باید یه محیط که پر دشمن پاکسازی کنید ولی به نظرم حتما ارزش تجربه داره به خصوص بازی با thor ya hulk

• Like
Reactions: mobile1199

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان کسی میدونه تا چه حد قراره به مولتی بازی برسن؟ یعنی قراره براش رید و دانجن بدن؟ و مثلا کلی میشن؟ یعنی قراره بشه ی چیزی مثله anthem ؟ به چندنفر جوین بشیم میشن/رید/دانجن رو تموم کنیم ، لوت بگیریم و خلاص؟ اصلا تمرکزشون قراره روی انلاین بازی باشه یا بخشه داستانی؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
تو تنظیمات هیچ گزینه‌ای برای غیر فعال کردن موشن بلور نیست، درسته؟

تا اونجایی که من تو این ویدو هایی که مثلا 15 تا توصیه برای شروع بازی دیدم تو بخش Gameplay میشد روشن یا خاموش کرد این گزینه رو. (یک درصدی شاید من اشتباه دیده باشم بازم).

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
دوستان کسی میدونه تا چه حد قراره به مولتی بازی برسن؟ یعنی قراره براش رید و دانجن بدن؟ و مثلا کلی میشن؟ یعنی قراره بشه ی چیزی مثله anthem ؟ به چندنفر جوین بشیم میشن/رید/دانجن رو تموم کنیم ، لوت بگیریم و خلاص؟ اصلا تمرکزشون قراره روی انلاین بازی باشه یا بخشه داستانی؟
تو بتا که آنلاینش همین چیزی که گفتی بود

• Like
Reactions: Kaiki

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تا اونجایی که من تو این ویدو هایی که مثلا 15 تا توصیه برای شروع بازی دیدم تو بخش Gameplay میشد روشن یا خاموش کرد این گزینه رو. (یک درصدی شاید من اشتباه دیده باشم بازم).
نه متاسفانه تو شاخه Gameplay همچین گزینه‌ای نیست.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نه متاسفانه تو شاخه Gameplay همچین گزینه‌ای نیست.
فکر کنم همین مورد بود که تو بتا خیلی انتقاد کردن و به گوششون رسیده بود، و گفته بودن روش کار خواهیم کرد:-"

---

در مورد رید و ... آره داره، همین وار تیبل آخری دوباره اینا رو هم معرفی کردن که مراحل سطح بالا هستن :

Villain Sectors – Villain Sectors are special missions that provide epic showdowns with powerful bosses that players will want to return to as their Heroes get closer to the game’s power-level cap of 150.

SHIELD Vaults – SHIELD Vaults are treasure troves of resources, gear, and secrets that must be discovered and unlocked.

AIM’s Secret Lab – Players looking to test their mettle will look forward to teaming up with three friends to tackle AIM’s Secret Lab, a mission only accessible after reaching the game’s highest power levels. Available once a week, the AIM Secret Lab raid will culminate in a massive boss fight influenced by how well players’ teams performed throughout the mission.

Mega Hives – Mega Hives will put players’ full Super Hero roster to the test as they fight their way through a gauntlet of descending floors packed with enemies. The farther they go down, the higher the difficulty goes up, and once all their Heroes are defeated, players will have to start over from the very beginning.

آخری مثلا سینگل پلیره، بقیشم مولتی، کلا برای همه جور قشری برنامه دارن
جدا از کاراکترها که هر کدوم با مراحل داستانی جدید میان، مثلا برای Kate Bishop اواخر اکتبر یه سری مرحله خواهیم داشت
و ادامه ش میخوره به داستان Clint Barton (همون هاوک آیی که برامون آشناتره) که توی نوامبر خواهد آمد!

و این داستان ادامه خواهد داشت...
اگر استقبال خوبی بشه و پلیر زیاد داشته باشه، حتما دنباله دار میشه آپدیت ها

گویا قرار بوده تو وار تیبل از Black Panther هم رونمایی کنند، که به خاطر فوت بنده خدا به تعویق افتاده طبق شایعات.‌‌..
باز شایعات میگن گویا اولین رید باس توی واکانا میباشد:-"

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,644
نام
hamid
دوستان1- میشه بازیو از همون شروع داستان کواپ رفت ؟ از اوله اول شروع بازی

2 - بعدش اینکه من که ps5 دارم با دوستم که ps4 داره میشه با هم بازی کرد ؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

بخش داستانی بازی، از مراحل Co Op جدا هستن
+ پیشنهاد شده تا تموم نکردن بخش داستانی سراغ Co Op نرید، چون همون اولش یه ویدیو پخش میکنه و میزنه داستان رو اسپویل میکنه:D

مورد دوم اگر اشتباه نکنم تایید کردن که آره میشه

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا

PS5 و PS4 که سهله
اکس باکس وان و اکس باکس سری اکس و پی سی و استیدیا (اگه بیاد نمی‌دونم میاد یا نه) هم هستن همه باهم کراس پلی میشن

• Like
Reactions: noorihamid99

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من چند ساعتی بازی کردم و واقعا از سطح انتظاراتم چندین برابر بهتر بوده تا به اینجا. من به شدت از بتا بدم اومد، اما خب تو نسخه نهایی واقعا بازی خوب و سرگرم کننده ای شده. با این که فکر می کردم کلا یک آرک داستانی کلی داشته باشه، اما خوشبختانه یک آرک مجزا هم برای شخصیت میس مارول در نظر گرفتن که واقعا به شخصیت پردازی این شخصیت و حتی بقیه شخصیت ها هم کمک به سزایی کرده.
کامبت بازی هم با این که خیلی سادست اما یک جورایی راضی کننده و لذت بخش شده به خصوص این که لول دیزان مراحل با توجه به شخصیت ها طراحی شده. مثلا شخصیت هالک بیشتر داخل فضا های بسته همراه با تعداد بیشتر و بزرگتری از دشمان رو به رو میشه. از اون طرف میس مارول مراحلش دارای پلتفرمینگ و به خوبی از قابلیت های این شخصیت استفاده شده تو بازی.
کریستال داینامیکس مثل توم ریدر سعی کرده صحنه های سینمایی به شدت زیاد باشه تو بازی و حتی یک جورایی منو یاد آنچارتد میندازه ولی خب همچنان از لحاظ کیفیت فاصله دارند با آنچارتد ها.
نقد هم از بازی سنتر منتشر خواهد شد.
اینم یک صحنه که به شدت منو یاد رابطه جوئل و الی میندازه به خصوص که تروی بیکر هم هست:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر