Multi Platform Marvel's Avengers

سازنده
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
تاریخ انتشار
August 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
e0nm_marvel_39_s_avengers_2019_logo.png

Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Genre: Action-Adventure
Release Date: September 4th

اطلاعات کلی
  • بازی، اولین محصول از قرارداد چندین ساله مشترک مارول و Square Enix می باشد
  • 5 استودیو در توسعه بازی نقش دارند
    • Crystal Dynamics, استودیوی اصلی
    • Eidos Montreal
    • Crystal Northwest, یکی از زیرشاخه های که CD که صرفا جهت تمرکز روی بخش آنلاین تشکیل شده
    • Nixxes, یک استودیوی هلندی با تمرکز روی ساخت Asset
    • Square Enix Japan, متمرکز روی تکنولوژی و نورپردازی
  • Shaun Escayg (از استودیوی ناتی داگ) کارگردان خلاق بازی میباشد
  • Bill Rosemann, رییس مارول گیمز، مشاور بازی میباشد
داستان
  • مقدمه داستان در روز A-Day اتفاق می افتد، جایی که گروه در حال جشن گرفتن به مناسبت افتتاح دومین مرکز فرماندهی در سان فرانسیسکو و همچنین Helicarrier جدید می باشند
  • با حمله ی Taskmaster نیمی از سان فرانسیسکو و Helicarrier نابود شده و همچنین کاپیتان آمریکا در ظاهر کشته میشود
  • اونجرها مقصر خرابی شناخته شده و در نتیجه گروه از هم می پاشد
  • وقایع بازی 5 سال بعد دنبال می شود، جایی که قهرمانان مجرم شناخته شده و سازمانی به نام AIM مسئولیت بازسازی و کنترل سان فرانسیسکو را بر عهده گرفته
  • زمانی که کامالا خان جوان، پرده از توطئه ی پشت وقایع A-Day بر میدارد، تصمیم به گرداوری مجدد گروه و اصلاح شرایط میگیرد
  • شرکت AIM برای استفاده از تکنولوژی خود از قدرت Inhuman های زندانی شده استفاده میکند و اونجر ها درصدد آزاد کردن آنها هستند
gw5a_fotojet.png

گیمپلی و ویژگی ها
  • بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده: کمپین تک نفره داستانی و مراحل Co-Op وارزون
  • کمپین
    • (بعد از اولین اتصال جهت لینک کردن آکانت SE) تمام کمپین به صورت آفلاین قابل بازی است.
    • مراحل با توجه به قدرت هر قهرمان متفاوت می باشد، به طور مثال مراحل Black Widow شامل مخفی کاری می باشد در حالی که مراحل Hulk تماما در مورد درهم شکستن دشنان است
  • Co-op
    • مراحل Warzone و بودن نیاز به اتمام بخش داستانی در دسترس است
    • مراحل Warzone به روایت بهتر داستان کمک میکنند
    • تمامی مراحل Warzone به صورت Solo قابل انجام است، همچنین قابلیت استفاده از AI به عنوان هم تیمی وجود دارد
    • حداکثر تعداد بازیکنان در یک مرحله 4 نفر میباشد
    • هر بازیکن باید از یک قهرمان متفاوت استفاده کند، نمی توان با 4 هالک یک مرحله را شروع کرد!
    • با پر شدن نوار Stun قهرمانان توانایی انجام یک فینیشر گروهی را دارند
    • برخی از مراحل طراحی مراحل بازتری به جهت تشویق گردش دارا میباشند
wyh_1nav_fotojet_(4).png

• شش قهرمان در زمان لانچ: Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow, Thor, and Ms. Marvel
  • تمام قهرمانان قابلیت شخصی سازی دارند، شخصی سازی شامل موارد زیر می باشد:
    • Gear
      • روی Stat تاثیرگذار و روی ظاهر بی تاثیر است
      • هر بخشی از بدن دارای گیر های مخصوص بوده، گیر ها بر اساس میزان نایاب بودن رنگ بندی شده اند
    • Costumes
      • تماما ظاهری، هیچ تاثیری رو Stat ندارند
      • برخی از کاستوم ها با بازی کردن باز شده و برخی دیگر نیاز به خریداری دارند
    • Abilities
      • برای هر قهرمان Skill Tree های متفاوتی جهت انتخاب پلی استایل وجود دارد
    • Perks
      • قابلیت اضافه کردن دمیج گاما به گیر دارند
      • قابلیت کوچک کردن دشمنان را دارا می باشند
    • Artifacts
    • Emotes
  • هر قهرمان دارای روش منحصر به فردی جهت حرکت می باشد ( ایرون من توانایی پرواز دارد، هالک میتواند پرش های بلند انجام دهد و...)
  • هر قهرمان دارای 3 نوع توانایی می باشد که با گذشت زمان فعال شده و شامل 3 دسته میشود (Support (L1), Assault (R1, و (Ultimate (L1+R1
  • Hub بازی Helicarrier آسیب دیده میباشد که با پیشروی در بازی ارتقا پیدا میکند
  • Hub های دیگری برای کاوش انجام مراحل وجود دارد از جمله:
    • Northwest Wilderness
    • American Southwest
    • Pacific Northwest
    • Eastern Seaboard
    • Russian Tundra
  • در H.A.R.M. Room قابلیت تمرین و مبارزه با موج های مختلف دشمنان وجود دارد
wvgk_fotojet_(2).png

برنامه های بعد از لانچ
  • Crystal Dynamics برنامه ساپورت بازی تا چندین سال را دارد
  • قهرمانان جدید به مروز به بازی اضافه میشوند
    • Hawkeye اولین قهرمان بعد از عرضه میباشد
      • شامل مراحل داستانی و یک ضد قهرمان جدید میباشد
    • Spider-Man در اوایل سال 2021 به صورت انحصاری برای کنسول های PlayStation عرضه میشود
      • ورژن کریستال داینمکس بوده و هیچ ارتباطی با اسپایدرمن اینسامنیاک ندارد
  • تقریبا تمامی DLC های بازی (قهرمانان، مراحل و مناطق جدید) رایگان میباشد
  • تنها برخی از اسکین های بازی پولی میباشد

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
بچه ها من الان بتارو دانلود کردم ولی وقتی میرم داخل بازی می‌نویسه به سرور وصل نمیشه مشکلش چیه ؟؟؟
هنوز شروع نشده نوبت این هفته.... چند ساعتی همچنان صبر پیشه کنید:D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,983
نام
MR.1199
درود

آقا این بتا موقع ورود به گیم حساب square enix میخواد، بعد من با دو تا ایمیل مختلف yahoo و gmail اکانت ساختم ولی برای هیچ کدوم confirmation email رو نمیفرسته اصلا :D
کسی به این مشکل برخورد کرده؟

---- ویرایش ----

سرورهای سایت ـشون کلا تو دیواره :D حتی وارد اکانت هم نمیشه...

---- ویرایش 2 ----

مشکل همه هست مثل این که. بعد مگه قرار نبود بتا 4 ساعت دیگه تازه باز شه؟ چه جوری الان یه تعداد دارن پلی میدن؟ :D

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,983
نام
MR.1199
بتا رو دوباره زودتر شروع کردن. سرورهاشون زیر لود شدید رفته الان و نمیشه اکانت رو لینک کرد... مگه مجبورین آخه :D

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
درود

آقا این بتا موقع ورود به گیم حساب square enix میخواد، بعد من با دو تا ایمیل مختلف yahoo و gmail اکانت ساختم ولی برای هیچ کدوم confirmation email رو نمیفرسته اصلا :D
کسی به این مشکل برخورد کرده؟

---- ویرایش ----

سرورهای سایت ـشون کلا تو دیواره :D حتی وارد اکانت هم نمیشه...

---- ویرایش 2 ----

مشکل همه هست مثل این که. بعد مگه قرار نبود بتا 4 ساعت دیگه تازه باز شه؟ چه جوری الان یه تعداد دارن پلی میدن؟ :D
سلام نگا اول باید بری تویه پروفایلت اون پایین زده link account بعد پلتفرم مقصد میاد که انتخاب میکنی بعدش ایمیلتو وارد میکنی با رمز ایمیلت بعدش که لینک شد همون ایمیلو وارد بازی
میکنی من اینکارو کردم جواب داد

سوال دوم
بتا ساعت ۹ شب نسبت به منطقه زمانیت آغاز میشه اگه الان یه اکانت استرالیا بسازی میتونی بری تویه بازی

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,983
نام
MR.1199
سلام نگا اول باید بری تویه پروفایلت اون پایین زده link account بعد پلتفرم مقصد میاد که انتخاب میکنی بعدش ایمیلتو وارد میکنی با رمز ایمیلت بعدش که لینک شد همون ایمیلو وارد بازی
میکنی من اینکارو کردم جواب داد

سوال دوم
بتا ساعت ۹ شب نسبت به منطقه زمانیت آغاز میشه اگه الان یه اکانت استرالیا بسازی میتونی بری تویه بازی

این کار رو هم انجام داده بودم ولی نشد :D الان هم کلا نمیشه وارد بخش membership شد که بتونم دوباره چک کنم.
سر ساخت اکانت نباید سرور این طوری رو لود بره جدا...

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
این کار رو هم انجام داده بودم ولی نشد :D الان هم کلا نمیشه وارد بخش membership شد که بتونم دوباره چک کنم.
سر ساخت اکانت نباید سرور این طوری رو لود بره جدا...
پس با این حساب همونطور که گفتی احتمالا خیلی شلوغه لینک نمیکنه

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,983
نام
MR.1199
Marvel's Avengers
Beta

-----------------------------------------------------------
خب بالاخره بعد از کلی تلاش سرور ها "تا حدی" اوکی شد که بشه پلی داد، چون حین گیم باز هم ارور مربوط به سرور هر یک دقیقه داده میشد. در مورد خود گیم، مشخصه تیم سازنده سنگ تموم گذاشته از همه لحاظ. جزئیات گرافیکی و اتمسفر محشر، سیستم کمبت بی نظیر، کات سین های فوق العاده، یعنی واقعا عالیه! فوتومود هم که نصف جذابیت گیمه اصلا :D چند تا اسکرین ـی که خودم گرفتم رو بالاتر قرار دادم.
ولی، به طرز وحشتناکی خسته کننده هست گیم که کاملا برام قابل پیش بینی بود. به معنای واقعی کلمه خسته کننده! اصلا نمیفهمم دلیل این همه مبارزه پشت سر هم رو :D بخوام خلاصه توصیف کنم کل گیم رو، به این شکله: مبارزه-استراحت-مبارزه-استراحت-مبارزه-استراحت :| تا این جاش که استوری خیلی به خصوصی نداشت، باید باز دید در ادامه چی میشه.

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
Marvel's Avengers
Beta

-----------------------------------------------------------
خب بالاخره بعد از کلی تلاش سرور ها "تا حدی" اوکی شد که بشه پلی داد، چون حین گیم باز هم ارور مربوط به سرور هر یک دقیقه داده میشد. در مورد خود گیم، مشخصه تیم سازنده سنگ تموم گذاشته از همه لحاظ. جزئیات گرافیکی و اتمسفر محشر، سیستم کمبت بی نظیر، کات سین های فوق العاده، یعنی واقعا عالیه! فوتومود هم که نصف جذابیت گیمه اصلا :D چند تا اسکرین ـی که خودم گرفتم رو بالاتر قرار دادم.
ولی، به طرز وحشتناکی خسته کننده هست گیم که کاملا برام قابل پیش بینی بود. به معنای واقعی کلمه خسته کننده! اصلا نمیفهمم دلیل این همه مبارزه پشت سر هم رو :D بخوام خلاصه توصیف کنم کل گیم رو، به این شکله: مبارزه-استراحت-مبارزه-استراحت-مبارزه-استراحت :| تا این جاش که استوری خیلی به خصوصی نداشت، باید باز دید در ادامه چی میشه.
از سیستم مبارزه و همه چی تعریف کردی، بعد خسته کننده ... :-"
به طور کلی با چیزی که میگی مخالف نیستما...دلی موافقم نیستم:))

بازیش کلا آنلاینه یا مثل مورتال 11 قفل آنلاین داره و باید آنلاین شد؟
کلا آنلاین هست:D

---

این کاراکتر پس فعلا که به شدت مضخرفه...در حالت ایده آل میشه دو هفته ای آیتم های هر کاراکتر رو باز کرد...
اما درد اینه یه چلنج های به شدت مضحکی داره:| یا هم درست Sync نمیشه... و یا من نمیفهمم چی میخواد:|

مثلا برای آیرون من داره : در حالت پرواز به سه نفر یا بیشتر موشک شلیک کن، چه پرواز در حین حرکت، چه پرواز و ایستاده و لاک کردن رو دشمن ها و بعد شلیک، چه در حال پرواز و شلیک بدون نشونه گیری، هر کاری میکنم انگار نه انگار:|

یا زده با قدرتی (L1) دشمن رو استان کن و بترکون! خود L1 خالی بزنی به تنهایی کسی رو استان نمیکنه، اگر تا نزدیک های خط استان کردن بیاری و بعد L1 بزنی، کلا شهید میشه طرف:|

یا مثلا با کامالا میگه موقع حمله دشمن با R2 جاخالی بده، ده تا جاخالی میدی، یکدونه ش رو حساب میکنه:|

کلا ماموریت هاش جالب نیست! من که فعلا بی خیال شدم تا توی بازی اصلی راهنمای ماموریت کاراکترها بیاد ببینم حرف حسابش چیه:|
با این وضع میگن پریمیوم کاراکتر پس هم گویا یافت شده! :|

گویا وار ماشین، She Hulk و یه دختری که اونم لقب Hawk Eye رو داره هم تو فایل ها یافت نمودن، میگن شاید بشه این ها رو هم انتخاب کرد! و مثلا بشه اینجوری دو نفر تو یک ماموریت، یک کاراکتر رو بردارن!(شاید:-" )

در ورد Gear هم تو پست قبلی گفتم، توی Drop Zoneها که ماموریت های 5دقیقه ای هست آره چیزی دراپ نمیشه، ولی وارزون ها گویا نه... وضع دراپشوم بد نیست و میشه آیتم های زیادی در صورت گشت و گذار پیدا کرد! (البته Gear تقریبا دراپ نمیشه؛ و همش باید از صندوق و .. گرفت)

دراپ زون ها درسته مثلا چیزهای مختلفی میخوان(مثل کپچر د فلگ، کشتن چندتا دشمن Elite و ... ) اما محیط های همشون کپ همدیگه ست! همشون تو یه حالت آزمایشگاه مانندیه! حالا توب هر کدوم از نقشه ها که میخواد باشه!

به طور کلی هم فکر کنم سه تا ماموریت دیگه مونده که برم:-"

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,983
نام
MR.1199
از سیستم مبارزه و همه چی تعریف کردی، بعد خسته کننده ... :-"
به طور کلی با چیزی که میگی مخالف نیستما...دلی موافقم نیستم:))

اخه حقیقت رو گفتم :D من قصدم کوبوندن گیم نبود واقعا. مشخصه خیلی برای گیم زحمت کشیدن، طوری که یه سری از جزئیات رو واقعا با چشمام نمیتونم باور کنم روی نسل هشت داره اجرا میشه! ولی این وسط من ـی که خودم کمیک بوک فنم و تجربه گیم های کمیک بوک ـی زمان لانچ از واجبات ـه برام، اون طور که باید از المان های به کار برده شده توی اونجرز خوشم نیومد.
باز هم میگم باید دید نسخه کامل گیم چی میشه :D ولی مثل روز برام روشن بود از همون ابتدا که هدف زیاد استوری نبوده توی این گیم...

• Like
Reactions: MehdiAhmadi

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
یک سری کمیک مربوط به وقایع قبل از شروع بازی هست گویا... برای آمادگی بیشتر برید سراغش:D
که البته من هنوز نخوندمشون خودم:D ولی میگن به همین ترتیب باید خونده بشن:D

Marvel's Avengers - Iron Man #1 (2019) – GetComics

Marvel's Avengers - Thor #1 (2020) – GetComics

Marvel's Avengers - Hulk #1 (2020) – GetComics

Marvel's Avengers - Captain America #1 (2020) – GetComics

Marvel's Avengers - Black Widow #1 (2020) – GetComics

لینک "مگا" گویا کار میکنه همچنان:-"

@NaRiiMaN
از اتاق فرمان میپرسن عکس بلک ویدو که تو پست اول گذاشتی مربوط به کدامین سری کمیک هست؟ :)) :p

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,949
نام
نریمان
از اتاق فرمان میپرسن عکس بلک ویدو که تو پست اول گذاشتی مربوط به کدامین سری کمیک هست؟ :)):p
:))

فکر کنم یکی از واریانت های کامیک Web of Black Widow :D
البته باید بگم که در اکثر مواقع، آرت روی جلد هیچ ارتباطی به آرت خود کامیک نداره و توسط افراد مختلف کشیده میشه. گفتم بچه های اتاق فرمان در جریان باشن. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر