PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
والا من با همین همراه اول از اول هفته تاحالا هر شب میذارمش رو دانلود و صبح که پا میشم میبینم ۱۰ گیگ دانلود شده و بعد قطع شده :| با صد تا دی ان اس متفاوت هم امتحان کردم همونه. اگه این اینترنت EA رو به ایوب و لقمان بدن، ایوب صبرش رو از دست میده و لقمان ادبش رو
اتفاقا منم دیشب با همراه اول گذاشتم دانلود خیلی شیک و تمیز تو ۴ ساعت ۸۶ گیگ را گرفت.صبح که بلند شدم باورم نمیشد انقدر زود گرفته باشه :x

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
کلا بنظر من بسته ۲ تا ۷ صبح ایرانسل خیلی خوبه فقط بدیش اینه که تایمش کمه وگرنه توی اکثر مواقع سرعتش عالی هستش از اونور ولی همراه اول سرعتش بگیر نگیر داره ولی اصولا اونم از ۳ تا ۸ اینا ترشی نخوره سرعتش خوب میشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
خیلی دلم میخواست فیزیکی این بازیو میخریدم اما خب از اونجایی که بازی خیلی خفن درآمده و جزو بایدهای کنسوله و صبر کردن براش خیلی سخته پیش خریدش کردم :x .
با این گرافیک و این همه تکسچر با کیفیت فکر میکردم حجمش بالای صد گیگ باشه که خوشبختانه با یه حجم منطقی و بهینه رو به رو هستیم . کلا ۸۶گیگ هستش . نت ما مثل بعضی دوستان اونقدر هیولا نیست ۱۵،۱۶ ساعت دانلودش طول می‌کشه :D .

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
اتفاقا دیر اومدنش بهتره. فول آپدیت DLC میاد راحت بازی میکنی :D
حالا کی بیاد واسه pc فقط خود سونی میدونه
اصن قرار نیست و نبوده واسه pc بیاد اون ۲ نسخه قبلی هم سیاست سونی بوده که بازیشو به گیمر های pc معرفی کنه و ترغیبشون کنه که ps5 بگیرن
به نظر من همون یوتیوب بهتره 😄

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
کاش همزمان روی کامپیوتر هم می آمد . هر گیمی داغ و تازه اش خوبه
آقا طاها میتونی کنسول رو تهیه کنی :D هر بازی رو باید تو همون تایم خودش بری بعدا دیگه فایده نداره

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
هم دو نسخه قبلی خیلی خوب بودن و هم نمرات جدید باعث شدن بلاخره پیش خرید کنم.
اونقدر این روزها سرم شلوغه که حد نداره و میخواستم بازی رو بزارم برای تعطیلات کریسمس ولی تا اون نمیشه صبر کرد

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
حالا کی بیاد واسه pc فقط خود سونی میدونه
اصن قرار نیست و نبوده واسه pc بیاد اون ۲ نسخه قبلی هم سیاست سونی بوده که بازیشو به گیمر های pc معرفی کنه و ترغیبشون کنه که ps5 بگیرن
به نظر من همون یوتیوب بهتره 😄
حالا منظور من صرفا این بازی نبود و کلی بود. حتی بازی هایی که همزمان روی PC میان صبر میکنم و چندین ماه بعد بازی میکنم :D
ولی این که فکر کنین نسخه 2 قرار نیس روی PC بیاد کاملا اشتباهه. شک نکنین یه سال دیگه (حالا کمی اینور اونور) راهشو به PC پیدا میکنه
البته بعضیا مثل طاهای عزیز دوست دارن از تنور بیرون اومد بازی کنن، بعضیا مثل من براشون زمان اهمیتی نداره. حتی شده 2 3 سال بعد بازی میکنیم

• Like
Reactions: NHM

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
حالا منظور من صرفا این بازی نبود و کلی بود. حتی بازی هایی که همزمان روی PC میان صبر میکنم و چندین ماه بعد بازی میکنم :D
ولی این که فکر کنین نسخه 2 قرار نیس روی PC بیاد کاملا اشتباهه. شک نکنین یه سال دیگه (حالا کمی اینور اونور) راهشو به PC پیدا میکنه
البته بعضیا مثل طاهای عزیز دوست دارن از تنور بیرون اومد بازی کنن، بعضیا مثل من براشون زمان اهمیتی نداره. حتی شده 2 3 سال بعد بازی میکنیم
اون سیاست گیم روی پی سی مال جیمبو بود باید دید از این به بعد میخان چکار کنن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اون سیاست گیم روی پی سی مال جیمبو بود باید دید از این به بعد میخان چکار کنن
سونی تازه یه پوزیشن باز کرده برای آنالیز فروش روی pc یا همچین چیزی.
شکی نیس قراره ادامه دار باشه

پ.ن: بریم از نسخه اول بازی رو شروع کنیم :D

مایلز مورالس اول باید بازی کرد یا نسخه اصلی؟

• Like
Reactions: all4u

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
سونی تازه یه پوزیشن باز کرده برای آنالیز فروش روی pc یا همچین چیزی.
شکی نیس قراره ادامه دار باشه

پ.ن: بریم از نسخه اول بازی رو شروع کنیم :D

مایلز مورالس اول باید بازی کرد یا نسخه اصلی؟
احتمال زیاد همون ۲ سال طول میکشه تا عرضه برای PC .
ابتدا نسخه ۲۰۱۸ رو بازی کن تا تو اون داستان با مایلز آشنا بشی بعدش خود نسخه مایلز رو بازی کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر