PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
هایپ 10/11
همه چیز از طراحی کرکترا تا اتمسفر و ساندترک عالی به نظر میرسه. طراحی Venom و مدل جدید MJ هم همینطور.
اینطور که هینت دادن Harry قرار Venom باشه. البت اگه هدفشون گمراه کردن نباشه. (اون دیالوگ We'll heal the world رو هم Harry اول تریلر گفت هم Venom آخر تریلر)
اون قسمت که MJ از Peter میترسید بخاطر تاثیر Symbiote هم جذاب بود.
احتمالا Green Goblin, Sandman و Mysterio هم برن برای SM 3.

حالا چطور تا 20 October صبر کنیم! :(( بازی دو روز قبل تولدم هم عرضه میشه، احساس میکنم کادو تولد Insomniac هستش. :D

پ.ن: این بازی از هیچ نظر قرار نیست یه تجربه انقلابی باشه، صرفا یه بازی هستش که از همه نظر تمیز هستش و تجربش خیلی مهم و لذت بخش تر از 90% آشغال های دیگه این صنعت هستش.
بعد Spidey هم باید منتظر Wolverine بمونیم، اصل جنس ایشون هستن (تیم اصلی Insomniac)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
من همچنان احتمال میدم که یه ویلن دیگه داشته باشیم، تو نسخه قبلی با اینکه Doc Ock ویلن اصلی بود، تو تریلرا کوچک ترین اشاره‌ای بهش نشد!
شاید خود گرین گابلین باشه . پدر هری . نارنجک و نقابش تو نسخه قبلی بود .

• Like
Reactions: Taha75 and NaRiiMaN

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
شاید خود گرین گابلین باشه . پدر هری . نارنجک و نقابش تو نسخه قبلی بود .
احتمالش هست، من یه حدس دیگه هم دارم، سیمبیوت در نهایت به یه نفر دیگه به جز هری میچسبه (احتمالا کریون) و تمرکز رو هری تو تریلر واسه رد گم کنی‌ هست.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
احتمالش هست، من یه حدس دیگه هم دارم، سیمبیوت در نهایت به یه نفر دیگه به جز هری میچسبه (احتمالا کریون) و تمرکز رو هری تو تریلر واسه رد گم کنی‌ هست.
متاسفانه یا خوشبختانه توی دو نسخه قبلی اسپایدی، اینسامنیاک همون اول ویلین داستان رو لو میده پس بعید میدونم خبری از رد گم کنی و این حرفا باشه :D
ولی شخصا از خدامه که سیمبیوت رو ادامه بدن و حالا یا نسخه بعد یا توی DLC همین نسخه کارنیج رو هم ببینیم :x

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
عجب چیزی بود این تریلر! بعد از مدت‌ها یکی از اون تریلرهایی بود که باید ۲،۳ بار پشت سر هم می‌دیدم تا راحت هضمش کنم! :D
بازی به شدت خفن به نظر می‌رسه و پُر از اتفاقات مختلف. تنها چیزی که یه ذره توی ذوقم زد، تغییر چهره MJ بود و اون چهره قبلی رو خیلی بیشتر دوست داشتم. :( همون‌طور که چهره قبلی پیتر پارکر هم به نظرم خیلی بهتر بود. کلاً هر دو شخصیت توی نسخه اصلی یه حالت مهربونی داشتن و یه معصومیتی توی قیافه‌شون دیده می‌شد که بیشتر به دلم می‌نشستن.
راستی اون تم Kraven هم عالیه! توی یه بخش‌هایی از تریلر قبلی شنیده می‌شد و اینجا هم یه چند ثانیه‌ای به گوش می‌رسه و خیلی حس خاصی داره.
---------------------
نکته جالب اینه که اینسامنیاک هنوز سراغ یه سری از معروف‌ترین دشمن‌های Spider-Man نرفته و خیلی خوب تونستن با وجود صرفه‌جویی، نسخه اول رو انقدر جذاب بسازن. از Green Goblin که دشمن اصلی Spider-Man هست و اونجا خبری ازش نبود و هنوز معلوم نیست توی این بازی حضور داره یا در کنار Carnage می‌ره برای بازی بعدی، تا Sandman یا Mysterio که به تنهایی می‌تونه یکی از جالب‌ترین بخش‌های بازی رو ترتیب بده و دقیقاً همون حکم Scarecrow رو توی سری Batman داره و اینسامنیاک اگه از پتانسیلش استفاده خوبی بکنه می‌ترکونه! Chameleon هم از این پتانسیل‌ها داره و می‌شه باهاش کارهای جالبی کرد. حتی Dr. Octopus هم با اینکه توی نسخه قبلی حضور پررنگی داشت، هنوز کلی جای کار داره و به خاطر شخصیت خاصش می‌تونه داستان‌های جالبی رو وارد نسخه‌های بعدی بکنه.
این وسط کاش یه سری هم به Morbius بزنن. این بنده خدا کاراکتر خفنی توی دنیای کمیک محسوب می‌شه، ولی فیلمش باعث شد تبدیل به طنز بشه و الآن اینسامنیاک می‌تونه از معروف شدن Morbius بین ملت استفاده کنه و یه بخشی از بازی رو به اون اختصاص بده و باعث رستگاری این بدبخت بشه! :-"
جالبه که الآن داشتم یه سرچی می‌کردم ببینم Morbius توی کدوم بازی‌های Spider-Man حضور داشته و دیدم انگار به نوعی توی بازی اینسامنیاک هم بوده! البته نه با حالت عجیب غریب، بلکه با این قیافه و با نام مورگان مایکلز:

casdad_btez.jpg

یعنی مثل اینکه یکی از نام‌های مستعار Morbius توی کمیک‌ها همین مورگان مایکلز بوده و درصد زیادی از مخاطب‌های بازی از جمله خودم، نمی‌دونستن که ایشون توی نسخه اول، احتمالاً همون Morbius هست! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر