Martin Sofiedal : چیزی شبیه به Uncharted 4 ندیده ام

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
Uncharted_4.jpg

آقای Martin sofiedal سازنده ی یک fan film درباره سری آنچارتد، توانسته است به استودیوی ناتی داگ رفته و اولین نمایش Uncharted 4: A Thief’s End را نظاره گر باشد. وی درباره ی این نمایش گفته است:

" چیزهایی که مشاهده کردم جدید و نو بود. مانند ترسیم اکشن های برنامه ریزی شده و اینکه کاراکترها بعد از ارتقای گرافیگ چگونه شده اند. اینکه Sully مانند یک فرد زنده بود وحشتناک است!!! من همچنین زمان کمی از محیط باز بازی را دیدم. با اینکه هنوز درحال توسعه بود اما واقعا باورنکردنی بود. "

وی در باره ی پیشرفت گرافیک بازی هم گفته است: این پیشرفت مانند پیشرفت گرافیک از PS2 به فیلم پیکسار است!

" آنها به من صحنه هایی را نشان دادند که Drake بین علف های بلند حرکت میکرد و وزش باد در حرکت آنها تاثیر داشت. دیوانه کننده بود! چیزی شبیه آن را ندیده ام. "

منبع:Martin saw Uncharted 4 – “Never seen anything like it. Almost scary real, photo realistic.”

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
من ک چشمم اب نمیخوره! کیفیت ۱۰۸۰p با ۶۰ فریم در ثانیه خودش باعث میشه از گرافیک بازی بزنن. بایستی صبر کرد و دید
دقیقاً این قضیه باعث میشه من کنجکاو بشم ببینم ND چیکار میکنه. :D بازی ای که 1080p/60fps باشه واقعاً چیز سنگینی هست و خیلی سخت میشه یه گرافیک بنیان فکن توی این حالت ارائه داد که مثل بازی های نسل قبل ND کمتر ایرادی بشه ازش گرفت.
من به ND ایمان کامل دارم و این استودیو قابلیت های خودش رو سال هاست که داره نشون میده. همون Crashهای PS1 هم زمان خودشون گرافیک فوق العاده ای داشتن و بعدش هم سری Jak و نسل قبل هم که دیگه کار به اوجش رسید و Unchartedها و TLoU. ولی با همه اینا نمیدونم میخوان این قضیه 1080p/60fps در کنار یه گرافیک رویایی رو چیکار کنن. اون 60fps رو که بعیده دیگه تغییر بدن و به 30fps بیان، از اون طرف رزولوشن بازی هم خیلی بعیده زیر 1080p باشه، چون کمپانی سونی به آتیش کشیده میشه! :D یعنی انقدر جریانات 1080p روی PS4 رو داغ کردن که کافیه بازی ای مثل Uncharted مثلاً 900p بشه تا ... :D
در مجموع خیلی دوست دارم ببینم ND چی برامون تدارک میبینه و این دفعه چطوری منهدممون میکنه!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چند باری هم تو تایپک بازی گفتم، بازم میگم: اصلا تو تصوراتم نمیگنجه آخه چه جوری این میتونه گرافیک داخل بازی باشه اونم 1080 و دیگه بدتر 60 فریم
بقول آریا، امکان هم نداره که بخوان اعداد رو تغییر بدن، نمیدونم والا

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بچه ها هی میگید نمیشه تصور کرد که گرافیک وحشتناک بالا باشه + اینکه 1080/60 هم باشه درسته چون خودمم نمیتونم تصور کنم :d

ولی نکتش همینجاست : اگر میتونستیم تصور کنیم که Mind Blowing نمیشد بازی و نمیشد کار ND دقیقا واسه همینه که نمیتونیم تصور کنیم چون کار سونی و ND هست :d
پس نگران نباشید چون هیچوقت نمیتونیم کاری که ND میتونه U4 بکنه رو حتی تصور کنیم . :bighug:
همین الان قیافه هامون دیدنیه :

{:o}

:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اینقدر نگید نمیشه بابا، با اون رم داغون PS3 و سخت افزاری که 7 سال پیش طراحی شده بود و اون موقع هم Ultra High end نبود....اینا The Last of Us ساختن....با 8 گیگ GDDR5 رم هم میتونن همچین چیزی رو Pull-off کنن، مشکل اینجاست که ما وقتی احتمالات اینکه میتونن یا نه رو میایم بررسی میکنیم کنسول بازی رو یه PC فرض میکنیم، کنسول یه دستگاه Optimise شده برای اجرای بازی هستش، سازنده ها اینقدر Loophole توی سخت افزار و نرم افزار در اختیارشون هست که یه قدرتی از کنسول بکشند که یه PC با همون سخت افزار نصفش رو هم نمیده.

جدا از همه اینا فریم ریت هم فدا سرشون، من بیشتر رزولوشن و گرافیک بازی برام مهمه. فریم ریت اگر ثابت روی 30 باشه بازی کیفیت عالی داره، همین کافیه.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
اینقدر نگید نمیشه بابا، با اون رم داغون PS3 و سخت افزاری که 7 سال پیش طراحی شده بود و اون موقع هم Ultra High end نبود....اینا The Last of Us ساختن....با 8 گیگ GDDR5 رم هم میتونن همچین چیزی رو Pull-off کنن، مشکل اینجاست که ما وقتی احتمالات اینکه میتونن یا نه رو میایم بررسی میکنیم کنسول بازی رو یه PC فرض میکنیم، کنسول یه دستگاه Optimise شده برای اجرای بازی هستش، سازنده ها اینقدر Loophole توی سخت افزار و نرم افزار در اختیارشون هست که یه قدرتی از کنسول بکشند که یه PC با همون سخت افزار نصفش رو هم نمیده.

جدا از همه اینا فریم ریت هم فدا سرشون، من بیشتر رزولوشن و گرافیک بازی برام مهمه. فریم ریت اگر ثابت روی 30 باشه بازی کیفیت عالی داره، همین کافیه.

البته این حرفتون دیگه تاریخش مال چند وقت پیش با وجود DX12 و wddm 2

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
احتمال بسیار زیاد روی 1080 هست ک فک یارو خورده زمین.یعنی گرافیک انقدر قوی بوده ک باورش نشده 1080 اجرا میشه ولی اینکه 60باشه بعیده چون این بازی نیازی ب 60 نداره.

MR.J

کاربر سایت
Jan 10, 2014
76
نام
Javad
بیا هر کی میبینه کرک پراش میریزه خدایی بازی هایه نایتی داگ بازی نیس که همه چیزه همه چیز .
زنده باد سونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر