Martin Sofiedal : چیزی شبیه به Uncharted 4 ندیده ام

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
Uncharted_4.jpg

آقای Martin sofiedal سازنده ی یک fan film درباره سری آنچارتد، توانسته است به استودیوی ناتی داگ رفته و اولین نمایش Uncharted 4: A Thief’s End را نظاره گر باشد. وی درباره ی این نمایش گفته است:

" چیزهایی که مشاهده کردم جدید و نو بود. مانند ترسیم اکشن های برنامه ریزی شده و اینکه کاراکترها بعد از ارتقای گرافیگ چگونه شده اند. اینکه Sully مانند یک فرد زنده بود وحشتناک است!!! من همچنین زمان کمی از محیط باز بازی را دیدم. با اینکه هنوز درحال توسعه بود اما واقعا باورنکردنی بود. "

وی در باره ی پیشرفت گرافیک بازی هم گفته است: این پیشرفت مانند پیشرفت گرافیک از PS2 به فیلم پیکسار است!

" آنها به من صحنه هایی را نشان دادند که Drake بین علف های بلند حرکت میکرد و وزش باد در حرکت آنها تاثیر داشت. دیوانه کننده بود! چیزی شبیه آن را ندیده ام. "

منبع:Martin saw Uncharted 4 – “Never seen anything like it. Almost scary real, photo realistic.”

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
تا خودتون چیزی ندیدین الکی هایپ نشین!
کسی که باید میدیده دیده:d nd چندین ساله داره بازی میسازه شما ندیدی:d
اگه هر از گاهی یه گیم پلی از بازیش بده فکر کنم من ر بیشتر از خود بازی سرگرم کنه :d قبلی ر روز 50 بار میبینم:d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من ک چشمم اب نمیخوره! کیفیت ۱۰۸۰p با ۶۰ فریم در ثانیه خودش باعث میشه از گرافیک بازی بزنن. بایستی صبر کرد و دید
مرحله صحرا Uncharted 3 : گرافیک فوق العاده + 60 فریم + نسل قبل
یه حساب کتاب ریز میخواد که متوجه بشی Uncharted 4 چی میتونه باشه !
بعد از انتشارش میشه نسل رو به قبل از آنچارتد4 و بعد از آنچارتد 4 تقسیم کرد :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
قبلاً گفتم، بازم میگم. اگه بتونن گرافیک نهایی گیم پلی بازی رو در حد تریلر E3 در بیارن، در قیاس با باقی دولوپرها عملاً تو یه سیاره دیگه به سر میبرن.
خیلی خیلی خیلی خیلی شک دارم بتونن اون گرافیک رو با رزولوشن فول اچ دی و 60 فریم روی PS4 اجرا کنن. یعنی اصلاً چند پله فراتر از انتظارات من از این نسله اون گرافیک.
Aliasingـه بازی رسماً به صفر میل میکرد، جزئیات به شدت بالاتر از هر چیزی بود که تا حالا روی کنسولای این نسل دیدیم، در کنار همه اینا 60 فریم و فول اچ دی هم هست؟ خیلی عجیبه.

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
قبلاً گفتم، بازم میگم. اگه بتونن گرافیک نهایی گیم پلی بازی رو در حد تریلر E3 در بیارن، در قیاس با باقی دولوپرها عملاً تو یه سیاره دیگه به سر میبرن.
خیلی خیلی خیلی خیلی شک دارم بتونن اون گرافیک رو با رزولوشن فول اچ دی و 60 فریم روی PS4 اجرا کنن. یعنی اصلاً چند پله فراتر از انتظارات من از این نسله اون گرافیک.
Aliasingـه بازی رسماً به صفر میل میکرد، جزئیات به شدت بالاتر از هر چیزی بود که تا حالا روی کنسولای این نسل دیدیم، در کنار همه اینا 60 فریم و فول اچ دی هم هست؟ خیلی عجیبه.

از اونجایی که همه میدونیم ناتی داگ الکی حرف نمیزنه:d بعد از نمایش اون تریلر گفته بودن که هدفشون اینه گرافیک نهایی رو نسبت به این تریلر افزایش بدن و این یعنی اینکه موقع دیدن اولین تریلر از گیم پلی قرص قلب فراموش نشه:d

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,559
نام
پوریا
من اصلا قصد ps4 خریدن نداشتم بعد از دیدن تریلر UNCHARTED 4 واقعا نتونستم صبر کنم! :d

بی صبرانه منتظرشم! :bighug:

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
امیدوارم مبارزات تن به تن مثل Tlou و حتی فراتر از اون باشه. درسته مبارزات آنچارتد های قبلی خوب بود اما اون حس عمیق زدن رو نداشت و شاید چون محیط بازی کلا فان بود اینطوری طراحی شده بود امه چون قراره این شماره تاریکتر باشه پس بهتره مبارزاتش هم شبیه به tlou سینمایی باشه تا گیمر کشتن دشمن رو کاملا حس کنه اما نه تا حدی که از ریشه ها فاصله بگیره.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
امیدوارم مبارزات تن به تن مثل Tlou و حتی فراتر از اون باشه. درسته مبارزات آنچارتد های قبلی خوب بود اما اون حس عمیق زدن رو نداشت و شاید چون محیط بازی کلا فان بود اینطوری طراحی شده بود امه چون قراره این شماره تاریکتر باشه پس بهتره مبارزاتش هم شبیه به tlou سینمایی باشه تا گیمر کشتن دشمن رو کاملا حس کنه اما نه تا حدی که از ریشه ها فاصله بگیره.
امیدوارم هیچ وقت همچین اتفاقی نیافته :D

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
امیدوارم هیچ وقت همچین اتفاقی نیافته :D
فکر کنم منظورمو بد رسوندم:d تو سری آنچارتد وقتی مبارزه ی تن به تن میکردیم بعضی وقت ها انگار طرف باد هوا بود چون با یه مشت دومتر میرفت رو هوا و یا اگه یه دشمن گولاخ میومد(همون کچله) با یه سری انیمیشن تکراری کارش تموم بود اما توtlou تک تک مشتها رو میشد حس کرد. منظورم این نیست که مثل tlou طرف شقه شقه بشه میگم مثل این بازی مبارزات سینمایی بشه تا حس ضربه زدن به گیمر منتقل بشه.

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
اول نسل و اختلاف در حد PS 2 و انیمیشن Pixar ؟پس اینطوری که آخر نسل به حد انیمیشن های wetanz هم میرسن.... خدا رحم کنه...UC4 اگه اینطور که میگن باشه (که یقینا هست) خیلی دوس دارم ببینم دیوید کیج و quantic dream چه شاهکار گرافیکی ای میسازن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر