Mark Rein : کنسول XBOX ONE یک نسل جلوتر از PC می باشد؟ اما این درست نیست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena

xbox-one-vs-ps4-blurry-640x353.jpg
یک تن از اعضای فنی EA به این اشاره کرده بود که XBOX ONE و PS4 یک نسل جلوتر از PC های HIGH END هستند و گفته ی ایشون بسیار مورد تقدیر قرار گرفت، اما جناب آقای مارک رین این چیز را بسیار کاذب میداند

در نظر Teneja ، که از کنسول های نسل بعدی گفته بود : "این معماری یک نسل جلوتر از بالاترین کامپیوتر های هست که در بازار وجود دارد ...و اینکه این کنسولها در معیار ما حداقا 8 - تا 10 برابر نسل فعلی هستند ."

سخنان او باعث شد که مارک راین در صفحه توییتر خود اینطور پاسخ دهد:
RT @developonline: EA: Xbox One and PS4 a generation ahead of PC develop-online.net/news/44289/EA-… <-no they’re not. I call bullshit on this one.

— Mark Rein (@MarkRein) May 23, 2013

منبع

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
کجا منظورش فقط به Xbox One بوده؟ :|
گفته i call bullshit on this one
در اصل منظورش اینه که کل این حرف رو چرت و بی اساس می دونه!! این one منظورش xone نیست

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
کجا منظورش فقط به Xbox One بوده؟ :|
گفته i call bullshit on this one
در اصل منظورش اینه که کل این حرف رو چرت و بی اساس می دونه!! این one منظورش xone نیست

ترجمه کاملا درس هست و هیچ ایرادی نداره لطفا موضوع تایپیک و منحرف نکنین
مارک راین به حرف های یک تن از اعضای فنی EA که گفته بود XBOX ONE و PS4 یک نسل جلوتر از PC HIGH END هستند پاسخ منفی داده و گفته همچین چیزی نیست

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
ترجمه کاملا درس هست و هیچ ایرادی نداره لطفا موضوع تایپیک و منحرف نکنین
مارک راین به حرف های یک تن از اعضای فنی EA که گفته بود XBOX ONE و PS4 یک نسل جلوتر از PC HIGH END هستند پاسخ منفی داده و گفته همچین چیزی نیست

:|
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
من چی گفتم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من گفتم فقط منظورش به xboxone نیست!! منظورش هر دوتا کنسول هستن!! هر دو کنسول از پی سی جلو نیستن!! نه فقط xone!!!
وقتی نمی تونی پپستی رو خوب بخونی و درکش کنی مجبور نیستی نقل و قول کنی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
حالا مثلا این بابا نمومد بگه مثلا ما فکر میکردم جلوتره
گیمرها بی سوادن آیا;;)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
توی تویت گفته one و ps4 ...
توی تیتر و متن فقط حرف از one زده شده !
خیلی جالبه .. ! :|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
نه تنها Mark Rein، خیلی‌های دیگه هم گفتن این حرف اشتباهه. ولی به عنوان یه گیمر، شما باید آرزو کنید که این حرف درست باشه. محدودیت سخت‌افــزاری برای ما اصلاً خوب نیست، به خصوص وقتی که مجبور باشیم 6-7 سال با این سخت‌افــزار بازی کنیم. من که آرزو می‌کنم کنسول‌ها دو نسل از PCـهای امروزی قوی‌تــر باشن.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خبر های جدید ترجمه کنید! خیلی قدیمیه:|

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
خبر های جدید ترجمه کنید! خیلی قدیمیه:|
فکر نمیکنم شما سواد داشته باشید؟ خبر اصلا قدیمی نیست مهم اینکه کسی این خبر رو ندیده بود.....مهم اینجاست دارم خدمت رسانی میکنم و اصلا به شما مربوط نمیشه این حرف ها تو شرح وظایف شما نیست که بگید من خبرو چطوری بزارم امیدوارم مدیران شدیدا با شما برخورد کنن تو همه ی پست های من خبرو به انحراف میکشونید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فکر نمیکنم شما سواد داشته باشید؟ خبر اصلا قدیمی نیست مهم اینکه کسی این خبر رو ندیده بود.....مهم اینجاست دارم خدمت رسانی میکنم و اصلا به شما مربوط نمیشه این حرف ها تو شرح وظایف شما نیست که بگید من خبرو چطوری بزارم امیدوارم مدیران شدیدا با شما برخورد کنن تو همه ی پست های من خبرو به انحراف میکشونید
خبر فوق العاده قدیمی هست. همون روزی که گفته بودن یه نسل جلوتره، مارک رین این تویت رو زده بود در تاپیک مربوطه هم قرار داده بودن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر