Mark of The Ninja برای Steam تایید شد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ninja.jpg

عنوان زیبا و تحسین شده Mark of The Ninja ساخته Klei Entertainment که به تازگی به صورت اختصاصی برای شبکه Live منتشر شده بود، به صورت دیجیتالی بر روی شبکه Steam نیز عرضه خواهد شد.

گزارش ها حاکی از این است که این عنوان 16 اکتبر امسال و به قیمت 14.99$ منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشاری برای اروپا تایید نشده است.

Mark of The Ninja یک عنوان دو بعدی پلتفرمر با مایه های مخفی کاری است که اوایل همین ماه برای شبکه Live عرضه شد و توانست نظر مثبت بازیکنان و منتقدان را با کسب میانگین امتیاز 90 در سایت متاکریتیک به خود جلب کند.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,251
نام
امیر حسین
کاش روی PSN هم میومد :-s ولی فکر کنم ناشرش MSـه. :((
از همون اولین تیزر 30 ثانیه ای که بازی رو معرفی کردن عاشق بازی شدم :x حالا باز خوبه میشه روی PC بازی کرد! :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Klei این همون سازنده Shank هست؟:D
حرکت خوبیست :D، ولی‌ امیدوارم یکم رو PC کار کنن، که حداقل بشه بدون افت فریم بازی کرد.

Shank 2 رو PC یه کنترل خفنی داشت!، خیلی‌ خفن بود ها، فریم ریت هم خیلی‌ خفن بود، به طوری که همون مرحله اول پاکش کردم :D.

P.S : دوستان تاپیک رو از خود بازی کشیدن به بحث اینکه کی‌ زودتر بازی کرده،پرچم چی‌ بالا هست.! نایس واقعا، اینجوری موضوع عوض کردن خودش استعداد می‌خواد والا...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
Klei این همون سازنده Shank هست؟:D
حرکت خوبیست :D، ولی‌ امیدوارم یکم رو PC کار کنن، که حداقل بشه بدون افت فریم بازی کرد.

Shank 2 رو PC یه کنترل خفنی داشت!، خیلی‌ خفن بود ها، فریم ریت هم خیلی‌ خفن بود، به طوری که همون مرحله اول پاکش کردم :D.

P.S : دوستان تاپیک رو از خود بازی کشیدن به بحث اینکه کی‌ زودتر بازی کرده،پرچم چی‌ بالا هست.! نایس واقعا، اینجوری موضوع عوض کردن خودش استعداد می‌خواد والا...

Shank 2 واسه من فریمش زیر 60 نمیومد ، حتی برای یک لحظه :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

دقیقا Shank 2 نه فریمش یه لحظه پایین میومد نه کنترلش رو Joystick مشکلی داشت!!!:d
بخش دو نفرش عالی بود,کلا بیکار مشدیم شنک دونفره میزدیم!!:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
واسه من بین پنج تا شصت متغیر بود :D، تو خیلی‌ از نقد‌ها هم اشاره شده به Frame rate drop :D

منظورم کنترل با کیبورد بود :D، joystick که بخوام میرم رو کنسول :D

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من هنوز هم نفهمیدم تعریف شماها از انحصاری چیه :|

یه بازی مثل GOW که فقط و فقط برای PS3 منتشر میشه رو بهش میگید انحصاری :)
یه بازی مثل fable 3 که هم برای pc منتشر شده و هم برای 360 رو هم بهش میگن انحصاری :|

درسته بازی رو ویندوز میاد و ویندور هم برای مایکرو هستش ولی الان چند درصد از ps3 بازها pc با سیستم عامل ویندوز ندارن ؟؟؟ :| فکر میکنم تعداد خیلی کمی باشن

پس در نتیجه اونا هم میتونن بازی رو رو pc تجربه کنن :| بعد شما بازم اسمشو میزارید انحصاری :|
PC یه چیزی هست که الان همه دارن وقتی نرم افزاری رو pc عرضه بشه به معنی اینه که هر کسی میتونه ازش استفاده کنه پس نمیشه بهش گفت انحصاری شخص خاصی یا شرکت خاصی
مشکل خیلی از دوستان اینه که نمیدونن معنی انحصاری چیه
وقتی بازی انحصاری یک شرکته یعنی بازی فقط بر روی پلتفرم های اون شرکت عرضه میشه
حالا مایکرو یه سری هارو فقط برای Xbox 360 و یا برای Xbox 360 و Windows یا فقط برای Windows منتشر مبکنه
زمانی که بازی برای پلتفرم دیگه ای مثل PS3 و Mac یا iPad یا ... عرضه شد دیگه انحصاری Microsoft محسوب نمیشه چون از انحصار پلتفرم های اون شرکت در اومده

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شاید خنده دار به نظر بیاد ولی کسی میدونه روی دیسک هم میاد یا نه؟ :d
رو ایسک باسک که فکر نکنم مگه اینکه کالکشنی چیزی بدن.ولی رو PC وقتی رو Steam اومد خیلی راحت بازی رو دانلود میکنی,کرک میریزی.از بازی لذت میبری:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مشکل خیلی از دوستان اینه که نمیدونن معنی انحصاری چیه
وقتی بازی انحصاری یک شرکته یعنی بازی فقط بر روی پلتفرم های اون شرکت عرضه میشه
حالا مایکرو یه سری هارو فقط برای Xbox 360 و یا برای Xbox 360 و Windows یا فقط برای Windows منتشر مبکنه
زمانی که بازی برای پلتفرم دیگه ای مثل PS3 و Mac یا iPad یا ... عرضه شد دیگه انحصاری Microsoft محسوب نمیشه چون از انحصار پلتفرم های اون شرکت در اومده
از وقتی مایکرو Ensemble Studios پلتفرم PC برای مایکروسافت مرد.بزرگترین اشتباهش رو کرد هم این استدیو رو از دست داد هم 5 عنوان رو کنسل کرد.
فرض بیایی بگی ME انحصاری مایکروسافت هست یک اشتباه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر