Nintendo Mario + Rabbids: Sparks of Hope

سازنده
Ubisoft Paris
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
1623498424955.png

Mario + Rabbids
Sparks of Hope

ناشر: Ubisoft
سازنده: Ubisoft
سبک: استراتژیک
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم ها: Switch

دنباله عنوان محبوب Mario + Rabbids: Kingdom Battle که کراس اور بین شخصیت ماریو و ربید های دوست داشتنی یوبیسافت در سبک استراتژیک نوبتی بودند. این بار حال این دو دنیا باید با هم متحد شوند از درون کهکشان های مختلف Spark های زندانی شده را نجات دهند.

اطلاعات بیشتر به زودی در ای تاپیک آپدیت خواهند شد

اسکرین شات ها

1623498751362.png 1623498838287.png 1623499001930.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دیوید سولیانی و کریستینا ناوا یه مصاحبه داشتن با Multiplayer.it
یه چیزای جالبی گفتن

• تیم ساخت بازی اول حدود 100 نفر بودن. برای نسخه دوم، تیم توسعه بازی (با احتساب تیم های یوبیسافت به غیر از تیم اصلی میلان و فرانسه که هدایتگر اصلی توسعه بازی اند) سه برابر نسخه اوله تعدادشون.
  • همون جور که از تریلر معلوم بود، این بار تو دامنه حرکت تون تو هر نوبت میتونید آزاد حرکت کنید و Grid-Based نیست (من خودم Grid Based بیشتر دوست دارم به شخصه ولی کار خوبی کردن در کل)
  • ترکیب تیم شخصیت ها دیگه مثل نسخه اول نیست که حتما باید یه ترکیبی از شخصیت های ماریو و ربیدزها باشه. میتونید یه تیم کامل از ربیدزها یا یه تیم کامل از شخصیت های ماریو داشته باشید. این یکی از درخواست های شدید طرفدارهای بازی از نسخه اول بود و تیم سازنده به این انتقادات با دقت گوش داده
  • دوربین بازی هم این بار تو همه بخش ها آزاده و مثل نسخه اول فیکس، یا با زاویه های محدود نیست.
  • بخش گشت و گذار بازی کمتر خطی شده ولی بازی به هیچ وجه بازی اوپن ورلد نیست.

منبع:

Mario + Rabbids Sparks of Hope dev team three times bigger than the original, other tidbits - Nintendo Everything

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اسکرین شات های جدید از سایت یوبیسافت
تاریخ عرضه بازی هم رو سایت رفته بالا
برای همین دیگه خیلی اسپویلر نیست
بازی تو تاریخ 20 اکتبر 2022 قراره عرضه شه
احتمال زیاد تو این مینی دایرکت نینتندو قراره ازش ببینیم

بازی فوق العاده خوشگل میزنه واسه یه بازی سوییچ :x

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این جور که برمیاد باوزر جزو شخصیت های قابل کنترله و از طرف دیگه، دیگه لازم نیست حتما خود ماریو رو تو پارتی نگه دارید (ولی کماکان قانون این که حتما یه ربید یا یه شخصیت ماریو باید تو پارتی تون باشه برقراره)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
شدیداً با این نمایش بازی حال کردم مخصوصاً سیستم اسپارک ها. با اینکه نسخه اولشو کامل بازی نکردم ولی احتمالاً کنار بذارمش و روز اول برم سراغ همین نسخه. قیمت سیزن پس رو نگفتن؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
۶-۷ دقیقه گیم پلی دیدم ظاهراً بازی تفاوت های اساسی کرده با نسخه اول. چیزی که من دیدم شبیه origami king شده که اصل گیم پلی همون ماجراجویی تو محیط ها هست و مبارزات که اونجا اون حالت دایره ای داشت اینجا نوبتی هست و عمیقتر. شدیدا هم حس ماریو گلکسی داد بهم. حالا نمیدونم این برداشتی که کردم چقدر درسته :D
آهنگساز بازی هم آهنگساز Ori and the Will of the Wisps هست که دیگه خیالم جمعه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
۶-۷ دقیقه گیم پلی دیدم ظاهراً بازی تفاوت های اساسی کرده با نسخه اول. چیزی که من دیدم شبیه origami king شده که اصل گیم پلی همون ماجراجویی تو محیط ها هست و مبارزات که اونجا اون حالت دایره ای داشت اینجا نوبتی هست و عمیقتر. شدیدا هم حس ماریو گلکسی داد بهم. حالا نمیدونم این برداشتی که کردم چقدر درسته :D
آهنگساز بازی هم آهنگساز Ori and the Will of the Wisps هست که دیگه خیالم جمعه.

من که بازی رو دارم میتونم بهت بگم حست خیلی درسته

بخش گشت و گذار بازی خیلی غنی تر شده و کلی چیز برای پیدا کردن و انجام دادن تو بازی هست الان
و در کنارش بخش تاکتیکال بازی خیلی متحول شده
مخصوصا به خاطر اسپارک ها که میذاره هر کاراکتر یه قابلیت جدا بگیره که خیلی دینامیک تر می کنه فایت ها رو. تنوع دشمن ها و کارهایی که می کنن و مخصوصا دیزاین هاشون فوق العادست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
چقدر بازی بزرگ شده! اصلا فکر نمیکردم همچین تغییری بکنه. قبلا هم گفته بودم حس میکنم شبیه paper mario شده اما فکر نمیکردم تا این حد مپ بزرگ و با ریزه کاری داشته باشه. تعداد زیاد ماموریت
های جانبی کنار بعضی معماها خیلی ماجراجویی تو محیط رو قشنگ کرده.
از این قسمت بگذریم که کلا ویژگی جدیدی نسبت به نسخه قبل بود میرسیم به مبارزات که رو همون بیس نسخه اول هست اما تغییرات اینقدر زیادن که بعیده حسی شبیه به نسخه اول داشته باشه براتون. حرکت کردن آزادانه تر و یکسری کارهایی که خارج از اون مبارزات نوبتی هست به علاوه اسپارک ها شدیدا مبارزات رو جذاب کرده. من فقط تو محیط میچرخم هر جونوری پیدا کنم تکل میرم تو پاش که برم برای مبارزه :D حرف زدن شخصیت ها هم خیلی خوب درومده و کلا با طنز بازی چه نسخه قبل چه این نسخه شدیداً حال میکنم. اون بخش راهنمای دکمه ها خیلی قشنگ بود :D
بدون اغراق میگم اگر نسخه اول رو یک باغچه کوچیک در نظر بگیریم این نسخه قشنک مثل یه باغ بزرگ میوه هست :D

• Like
Reactions: Z-fan and s.snake2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چقدر بازی بزرگ شده! اصلا فکر نمیکردم همچین تغییری بکنه. قبلا هم گفته بودم حس میکنم شبیه paper mario شده اما فکر نمیکردم تا این حد مپ بزرگ و با ریزه کاری داشته باشه. تعداد زیاد ماموریت
های جانبی کنار بعضی معماها خیلی ماجراجویی تو محیط رو قشنگ کرده.
از این قسمت بگذریم که کلا ویژگی جدیدی نسبت به نسخه قبل بود میرسیم به مبارزات که رو همون بیس نسخه اول هست اما تغییرات اینقدر زیادن که بعیده حسی شبیه به نسخه اول داشته باشه براتون. حرکت کردن آزادانه تر و یکسری کارهایی که خارج از اون مبارزات نوبتی هست به علاوه اسپارک ها شدیدا مبارزات رو جذاب کرده. من فقط تو محیط میچرخم هر جونوری پیدا کنم تکل میرم تو پاش که برم برای مبارزه :D حرف زدن شخصیت ها هم خیلی خوب درومده و کلا با طنز بازی چه نسخه قبل چه این نسخه شدیداً حال میکنم. اون بخش راهنمای دکمه ها خیلی قشنگ بود :D
بدون اغراق میگم اگر نسخه اول رو یک باغچه کوچیک در نظر بگیریم این نسخه قشنک مثل یه باغ بزرگ میوه هست :D

کاش من با کمدی بازی مثل شما حال می کردم
ولی بقیه چیزها رو دقیقا منم همین طور فکر می کنم

سیستم Dash و Team Jump این جا خییییلی پخته تر شده و اسپارک ها مخصوصا به خاطر تنوع دشمن بالای بازی حسابی ور رفتن باهاشون حال میده. استراتژی هایی که میتونی باهاشون بچینی حتی فایت های کوچیک تر که یکی دو نوبته تموم میشن رو هم جذاب می کنه

• Like
Reactions: SMM9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر