Mario Kart 8

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
ولی واقعا نینتندو هم گند زده با این سخت افزار wiiu
mario kart 8 هم به صورت 720P native اجرا میشه ای کاش 1080P بود
البته من که ماریو کارت رو به خاطر گیم پلی نابش بازی می کنم ولی روی موضوع سخت افزار هم کار می کردند هم بهتر بود
مراحل این عنوان خیلی جذاب تر از نسخه ی 7 هستش در ضمن برای این عنوان DLC هم در نظر گرفته اند که امیدوارم مراحل اضافه و شخصیت جدید باشه
منتظر این عنوان طوفانی هستم
راستی دوستان کسی نمیدونه ایتم جدید تو این بازی اضافه شده یا نه ؟

TITAN FALL

کاربر سایت
Apr 12, 2014
37
image_63783.jpg

image_63779.jpg

عجب گرافیکه نسله بعدی!!!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ولی واقعا نینتندو هم گند زده با این سخت افزار wiiu
mario kart 8 هم به صورت 720P native اجرا میشه ای کاش 1080P بود
البته من که ماریو کارت رو به خاطر گیم پلی نابش بازی می کنم ولی روی موضوع سخت افزار هم کار می کردند هم بهتر بود
مراحل این عنوان خیلی جذاب تر از نسخه ی 7 هستش در ضمن برای این عنوان DLC هم در نظر گرفته اند که امیدوارم مراحل اضافه و شخصیت جدید باشه
منتظر این عنوان طوفانی هستم
راستی دوستان کسی نمیدونه ایتم جدید تو این بازی اضافه شده یا نه ؟

بازی 60 فریم هست و 720p native هم هست و فکر کنم به قول شما شخصی برای گرافیک نمیره این بازی رو انجام بده (در ضمن تقریبا همه وبسایت ها گرافیک بازی رو تحصین کردند) (اگر اشتباه نکنم 3d world هم 720 و 60 فریم بود؟ تازه اون که به نظرم گرافیکش از ماریو کارت 8 کمتر بود)

من 7 ش که برای 3ds هست رو وقتی که میرم انصافا خوبه و لذت بخش هست

من از قبل احتمالا زیاد میدادم 720 باشه چون یه عکس 1080 native ازش ندیده بودم

در هر صورت این بازی حدود 89 هست میانگاین امتیازش و خود این حاکی بر خوب بودنش هست در کل

بله آیتم های جدیدی هم هست که 5 تاست مثل ابر بوغ ! و ...

کارکترهای جدید

جاده های جدید

قویترین آنلاین در کل ماریو کارت ها

...

خیلی ممنون

- - -ویرایش - - -

عجب گرافیکه نسله بعدی!!!

گرافیک این بازی فانتزی هست و نه سبک واقع گرایانه که بخواد طبیعی باشه

در ضمن تقریبا کمتر شخصی ماریو کارت رو برای گرافیک بازی میکنه و تقریبا همه ی افراد بریا گیم پلی خوبش بازی میکنند

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با همین گرافیک هم که متاش از یوزرنیم شما بیشتر شده :-/ ( منکر شاهکار بودن تایتان فال نیستم )

-----

حیف که WiiU در ایران قیمتش بالاست ، وگرنه تجربه نکردن این بازی حماقت محضه ,,,

تایید میشه به جزء اینکه میگید حماقت محضه ! (اونم فقط باید مودبانه تر گفته بشه به نظرم) واقعا تجربه نکردنش باعث میشه تا در واقع یکی از بهترین (یا بهترین به نظرم) کارتینگ فان دنیا رو از دست بدهید !

اگر ماریو کارت مثلا 7 رو رفته باشید میدونید که چقدر این ماریو کارت فانه ! یا ماریو کارت ds یا ماریو کارت مربوط به gc و یا مثلا ماریو کارت wii همچنین 64 ش

خیلی ممنون

من که یکی از مهمترین دلایل خرید wii u برام همین ماریو کارت 8 هست (البته اگر بشود بگیرمش)

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
هی میگم پول بازی اریج ندم نمیشه اون از kirby 3ds اینم از این
ببینم میتونم یکی از بازی های wiiu رو رد کنم اینو جاش بگیرم
اشاره کنم که mario kart Wii توانسته بیش از 33 میلیون نسخه بفروشه و این یعنی یک سوم خریداران wii این عنوان رو خریدند

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان به نظرم اگر لینک زیر رو ندیدید برید ببینید تا بهتر با ماریو کارت 8 آشنا بشید (آیتم ها و track ها و کارکتر ها و vehicle ها و ... )

Mario Kart 8 - Super Mario Wiki, the Mario encyclopedia

01_Course_RainbowRoad_1.jpg

- - -ویرایش - - -

هی میگم پول بازی اریج ندم نمیشه اون از kirby 3ds اینم از این
ببینم میتونم یکی از بازی های wiiu رو رد کنم اینو جاش بگیرم
اشاره کنم که mario kart Wii توانسته بیش از 33 میلیون نسخه بفروشه و این یعنی یک سوم خریداران wii این عنوان رو خریدند

به نظرم حتما بخر

من هم اگر شد wii u بگیرم در آینده حتما سعی میکنم این بازی رو هم داشته باشم

اونقت بیا آنلاین بازی کنیم ! (البته اگر داشته باشمش (فعلا که حتی wii u هم ندارم) )

چه صفایی بده !

من که ماریو کارت ds رو آنلاین میرفتم خوب بود یا خیلیییی خوب

دیگه این 8 که جای خودش رو داره !

- - -ویرایش - - -

دوستان گویا حجمی که بازی اشغال میکنه برای نصب که از E-shop دانلود بشه حدود 4.83 گیگابایت هست که انصافا باتوجه به گرافیک و وسعت بازی به نظرمم خیلی خوبه یا خوبه !

آخرین ویرایش:

نظامی پور

کاربر سایت
Nov 29, 2011
18
نام
محمد نظامي پور

? Mario Kart 8 review round-up – Nintendo's Wii U saviour

? Reviews are in and they're deliriously positive. Could the best title in the series since the 1992 original save the Wii U

Mario Kart 8 review round-up – Nintendo's Wii U saviour? | Technology | theguardian.com

- - -ویرایش - - -

میگم ای کاش میشد نقدی از بازی مثل همین بازی و یا ماریو 3ی ورلد در خود سایت گذاشته میشد ( یا کلا از بازی های wii u) (حتی از بازیهای 3ds هم تقریبا نقدی نیست به جز یک بازی فکر کنم)

در هر صورت هر شخصی که خرید بازی رو یه نقد هم بنویسه از بازی ممنون میشم

من اكثر اينايي كه گفتي رو دارم ولي نمي تونم توي اين سايت گفت و گو باز كنم.هر كسي يك گفت و گو با موضوع بازي درست كنه من توش مطلب ميذارم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان مهدی ارتگلی mario kart 8 آورده تو پرشین تولز
من یک دونه خریدم ازشون کسی خواست تو پرشین تولز بهشون پیام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر