Mario Kart 8

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
باندلش که خیلی وقته معرفی شده و خیلی هم عالیه(البته نه برای ما)
یک وی ریموت موشن پلاس داخلی و یک فرمون به همراه بازی ماریوکارت و کنسول wiiu deluxe که 32 گیگ هست از متعلقات این باندل هست که فقط 329 دلار قیمت داره...

اگه بشه با قیمت نسبتا مناسب تو ایران بیاد بد نمیشه اما نمیدونم امکان داره یا نه ...

اون مقاله که لینکش رو گذاشتم وقتی که خوندمش (البته کامل نه) بازم از این بازی بیشتر خوشم اومد !

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
اگه بشه با قیمت نسبتا مناسب تو ایران بیاد بد نمیشه اما نمیدونم امکان داره یا نه ...

اون مقاله بالا که لینکش رو گذاشتم وقتی که خوندمش (البته کامل نه) بازم از این بازی بیشتر خوشم اومد !
خیلی دنبالش بودم که سفارشی بگم بیارن ولی هزینه ارسالش وحشتناکه و فقط در یه صورت ارزون در میاد اونهم اینکه اونور کسی رو داشته باشی که بتونه برات کنسول رو بیاره(یا اینکه یه تاجر تعداد بالا وارد کنه وگرنه دو تا سه تا کنسول کسی بخواد بیاره هزینه پستش به صرفه نیست.)
Mario Kart 8 واقعا فوق العاده به نظر میرسه...
وقتی به گیم پلی عالی Mario Kart 7 فکر میکنم تازه میفهمم که Mario Kart 8 چی هست......

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به منم بدین خب!!!!!:-s

انحصاری های wii u داره منو بیشتر از PS4 , Xbox One قلقلک میده برم سمتشون!:d

الان فقط به خاطر بازار ضعیف Wii U رفتم سراغ PS4....:punish:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به منم بدین خب!!!!!:-s

انحصاری های wii u داره منو بیشتر از PS4 , Xbox One قلقلک میده برم سمتشون!:d

الان فقط به خاطر بازار ضعیف Wii U رفتم سراغ PS4....:punish:

من اگه بتونم wii u بخرم , میخرم احتمال زیاد ( اینکه مثلا تو ایران هم زیاد خوب نیست اوعضاعش خیلی برام مهم نیست )

به نظرم این عنوان یک system seller خواهد بود

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
72016278699707863420.jpg

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
156
آقا منم میخوام کجا دارن پخش میکنن ;)
اگر این دلالها یکم ملاحظه داشتن الان ما میتونستیم این باندل رو با 1 تا 1.100 حداکثر بخریم
اما بدبختانه به سود معمولی راضی نیستن و فکر میکنن کنسول رو خودشون ساختن
امیدوارم هر کی میتونه بخره کسی رو اونطرف داشته باشه براش بیاره

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
سلام همگی من بعد از اینکه یه سزی انحصاری های wii u رو دیدم و این مخصوصا تقریبا پام به بیمارستان کشید=)) ومی خواستم بدونم فکر خوبی هست که بخرم و یه جا برای خرید اگه میشه معرفی کنید ممنون میشم(من الان PS4ام دارم ولی خیلی دوست دارم یه wii u هم داشته باشم:-s)

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام همگی من بعد از اینکه یه سزی انحصاری های wii u رو دیدم و این مخصوصا تقریبا پام به بیمارستان کشید=)) ومی خواستم بدونم فکر خوبی هست که بخرم و یه جا برای خرید اگه میشه معرفی کنید ممنون میشم(من الان PS4ام دارم ولی خیلی دوست دارم یه wii u هم داشته باشم:-s)

بیمارستان چرا آخه!!!!

فعلا جایی با قیمت مناسب سراغ نداریم و اگه قیمت مناسب بود حتما بهتون اطلاع میدیم!

البته اگه بخوای پول بیشتر از قیمت واقعیش بدی الان میتونی از خیلی جاها تهیه کنی!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

اگرجه به این تاپیک ربط نداره زیاد

من قیمت دقیق ندارم اما با حدود 1400 میشه پک deluxe که 32 گیگ هست و بازی nintendo land رو هم داره بخرید

فروشگاه dc in pc

به نظر منم زیاد تو ایران به صرفه نیست قیمتش (حالا علت دقیقش رو نمیدونم که چی هست ؟ )

تاپیک مناسبتر برای این بحث :

http://forum.bazicenter.com/thread68245/

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
اگرجه به این تاپیک ربط نداره زیاد

من قیمت دقیق ندارم اما با حدود 1400 میشه پک deluxe که 32 گیگ هست و بازی nintendo land رو هم داره بخرید

فروشگاه dc in pc

به نظر منم زیاد تو ایران به صرفه نیست قیمتش (حالا علت دقیقش رو نمیدونم که چی هست ؟ )

تاپیک مناسبتر برای این بحث :

http://forum.bazicenter.com/thread68245/
ایول مرسی:) آره میدونم مربوط نبود ولی دیدم بقیه فعال نیستن اصلا گفتم اینجا بگم:)

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
بیمارستان چرا آخه!!!!

فعلا جایی با قیمت مناسب سراغ نداریم و اگه قیمت مناسب بود حتما بهتون اطلاع میدیم!

البته اگه بخوای پول بیشتر از قیمت واقعیش بدی الان میتونی از خیلی جاها تهیه کنی!
می گم اگه بخوام از دبی بخرم خوبه؟ اونجا ntsc دارن یا pal؟ چون در مورد خریدش که مطمئنم میگیرم فکر کنم دبی هم جای خوبی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر