Mario در راه iOS

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
درود
t5kgcvt8mt8zcjsvfer8.jpg
لحظاتی قبل و در رویدار Apple,اقای Shigeru Miyamoto عنوان Super Mario Run را برای iOS تایید کرد.
برای اولین بار در سری Mario شما قادر خواهید بود تا بازی را تنها با یک دست انجام دهید؛به این معنی که می توانید بازی را در مترو وقتی دستگیره را گرفته اید و یا در حال خوردن همبرگر و یا سیب هستید انجام دهید!
در این عنوان,Mario به صورت خودکار به سمت راست حرکت می کند و با لمس صفحه می پرد.هر چقدر مدت بیشتری صفحه را لمس کنید Mario نیز بلندتر می پرد.
همچنین بازی شامل حالت مبارزه جدیدی به نام "Toad Rally" می باشد که در این بخش شما برای کسب امتیاز بالاتر با دوستانتان و یا بازیکنان در سرار جهان به رقابت خواهید پرداخت؛پیروزی در Toad Rally به تعداد سکه هایی که جمع می کنید و تعداد Toad هایی که تحت تاثیر قرار می دهید بستگی دارد و هنگامی که حرکت شجاعانه ای انجام دهید؛شخصیت Toad ظاهر می شد؛علاوه بر موارد گفته شده؛در این قسمت تنها محدودیت,زمان می باشد و خبری از پرچم نیست و در حین بازی کردن یک استیکر ماریو نیز نشان داده می شود که نشان گر حرکات شخصی است که با ان در حال رقابت هستید.
قیمت این عنوان از پیش تعیین شده خواهد بود؛به این معنی که برای بازی کردن نیازی به پرداخت مداوم وجود ندارد.
بازی در دسامبر امسال ابتدا برای iOS و سپس برای اندروید منتشر می شود.
اپدیت:
صفحه بازی در App Store اشاره به پرداخت درون برنامه ای می کند.
منبع

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
خبر دو تا نکته خوب داره:
1. در آینده برای اندروید هم میاد. :D
2. بازی پولی هست و از این چرندیات «مثلا رایگان» نیست. واقعا اوضاع بازی های موبایلی حال بهم زن شده از این نظر. میان بازی رو مجانی میدن ولی یه جوری طراحی میکنن که آدم از جونش سیر میشه و اگه بخوای واقعا لذت ببری باید اندازه 60تا بازی خرج کنی! حتی اگه بخوای نسخه های غیر قانونی (!) رو هم دانلود کنی حال نمیده، چون بینهایت سکه و طلا و ... داری و دیگه جذابیت بازی از بین میره.
کاش میشد مثل قدیم پول بازی رو اولش میگرفتن و بعد دیگه ولت میکردن، ولی خب اصل سود توی اون خرج هایی هست که بازیکن بعد از دانلود بازی میکنه. :|
ویرایش: این همه نوشتم و بعد تازه چشمم به این خورد! :|
صفحه بازی در App Store اشاره به پرداخت درون برنامه ای می کند.

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
باید جالب باشه , بازی پوکمون گو که ترکوند
اینم حتما خوب کار کردن
البته از ترس کرک شدن و هک شدن بازی فعلا برای IOS اومده نه اندروید
پرداخت درون برنامه ای که خیلی دردسر داره

• Like
Reactions: sadegh93

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اونطوری که تو ویکی پیدا نوشته انگار بعدا قراره برای اندروید هم بیاد , چون طبیعتن هم بیاد بیاد
چون فکر کنم 80 درصد اسمارت فون ها تو دست مردم دنیا اندرویدی باشه
Super Mario Run - Wikipedia, the free encyclopedia

من کلیپ و چنتا عکس از مراسم دیدم , این چیزی که من دیدم دقیقا منو یاد بازی زیبا new super mario ds انداخت
بازی super mario bros 1 بیش از 30 سال پیش توسط نینتندو منتشر شد و اکثر گیمر ها اون زمان عاشق این بازی شدن , و تبدیل شد به یک اسطوره تو صنعت گیم
که سال 2006 این بازی همون نسخه 1 با باسازی جدیدی که همون سبک و سیاق قدیمی ادامه داده بود عرضه شد , خیلی حال میداد

New%20Super%20Mario%20Bros.%20(USA).jpg

برای دیدن سبک و سیاق این بازی , حتما این عکس ببینید
http://www.mariouniverse.com/images/sprites/ds/nsmb/credits.png

حالا این نسخه Super Mario Run دقیقا همون سبکه و همون بازیه , که تغییراتی داشته و محدودیت های داره بیشتر رکوردی شده
بنظر باید عالی باشه , نینتندو همیشه همه بازیاش با خلاقیت و دوست داشتنی هستن + گیم پلی درگیر کننده

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اصن بازی های کلاسیک ماریو یه چیز دیگس البته بعد از سوپر ماریو بروز 3 یعنی سوپر ماریو ورلد زیاد جذاب نبود با اینکه پیشرفته تر بود الان تو سوپر ماریو ورلد گیر کردم بدجور
این new super mario bros بازی کردم رو pc اونم قشنگ بود ولی بازم ماریو های کلاسیک نمیشد در کل مدل قدیمیش یه حس خاصی به ادم میده به طوری که دوست داری ساعت ها پاش بشینی امیدوارم این چون خودش راه میره از جذابیت سری های کلاسیک کم نکنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اونطوری که تو ویکی پیدا نوشته انگار بعدا قراره برای اندروید هم بیاد , چون طبیعتن هم بیاد بیاد
چون فکر کنم 80 درصد اسمارت فون ها تو دست مردم دنیا اندرویدی باشه
Super Mario Run - Wikipedia, the free encyclopedia

من کلیپ و چنتا عکس از مراسم دیدم , این چیزی که من دیدم دقیقا منو یاد بازی زیبا new super mario ds انداخت
بازی super mario bros 1 بیش از 30 سال پیش توسط نینتندو منتشر شد و اکثر گیمر ها اون زمان عاشق این بازی شدن , و تبدیل شد به یک اسطوره تو صنعت گیم
که سال 2006 این بازی همون نسخه 1 با باسازی جدیدی که همون سبک و سیاق قدیمی ادامه داده بود عرضه شد , خیلی حال میداد

New%20Super%20Mario%20Bros.%20(USA).jpg

برای دیدن سبک و سیاق این بازی , حتما این عکس ببینید
http://www.mariouniverse.com/images/sprites/ds/nsmb/credits.png

حالا این نسخه Super Mario Run دقیقا همون سبکه و همون بازیه , که تغییراتی داشته و محدودیت های داره بیشتر رکوردی شده
بنظر باید عالی باشه , نینتندو همیشه همه بازیاش با خلاقیت و دوست داشتنی هستن + گیم پلی درگیر کننده

سری new super mario خیلی عالی در اومدن , ds phat فروختم همون زمان لانچ ds lite یکی خریدم همزمان این بازی new super mario م تازه اومده بود براش خریدم
3 سال بعدش برای wii اومد هم سختر بود هم طولانی تر بود خیلی , ولی روی ds بخاطر قابل حمل بودنش بیشتر بهم مزه داد
بخصوص جاهایی که بزرگ میشد مثل هالک میشد :D این ماریو دوست داشتنی و خاطره ساز
ماریو سانشاین - ماریو گلگسی هم عالی بودن

• Like
Reactions: bazicon

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر