Marc Ecko's Getting Up - Contents Under Pressure

سلام به همه دوستان :
آقا من این بازی رو دیروز خریدم قشنگه هنوز که ازش خسته نشدم
ولی اگه کسی نظر یا مطلب جالب راجبه این بازی داره بگه .

سلام کابوس جوووون
بازیش چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط mgs:
من اين بازي رو چند روزيه تموم كردم خيلي باحاله
خيلي قشنگ بود حتما اونو بگيريد و بازي كنيد
خب حداقل میگفتی تو چه سبکی است بابا یکی یه توضیحی بده بد نیست

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
اینم توضیح :
این بازی واقعا عالیه فقط یه ایرادی داره اونم میگم
در مورد گرافیک بازی باید بگم که در سطح خوبی . کاراکتر خیلی خوب طراحی شده و محیط اطراف هم خوب شبیه سازی شده
صداگذاری در حد خوب به بالا بخصوص موقعی که ماشین های پلیس میان که واقعا فکر می کنی که ماشین ها کنار خودتن و میخوان بگیرنت . در مورد داستانش هنوز نمی تونم چیزی بگم چون تمومش نکردم ولی فکر نمی کنم زیاد جالب باشه . هوش مصنوعی کاراکتر هم هنوز دستگیرم نشده که در چه سطحیه . کنترل بازی زیاد خوبه اما برای انتخاب Item ها بده . جذابیت عالیه . جنگ هایی که می کنی واقعا توپ شبیه سازی شده . تقریبا شبیه به چند بازیه : از نظر محیط تقریبا به Total overdos شبیه هست . مثل POP از لوله ها دست می گیره و بالا و پایین و همینطور چپ و راست میره . نصبش هم آسونه اما خیلی طول میکشه . راستی در مورد Loading بازی بگم قشنگ طراحی شده و تقریبا کمتر از 1 دقیقه طول میکشه .در کل بگم بازی خوبیه برین بگیرین و حالشو ببرین .

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بنا بر درخواست عليرضا جان يه توضيح در مورد اين بازي بدم:
بازي در دهه 90 در شهر نيويورك اتفاق ميفتد Trane يك پسر سبزه يك نقاش اماتور در شهر است و تصميمي ميگيرد مثل پدرش كه در اين راه توسط .... (داستان لو ميره) كشته شده راهش رو ادامه بده
كه در مابين اتفاقاتي براي او ميفته او رو با مشكلات خيلي خيلي بزرگتر درگير ميكنه
اما بازي دراي موزيك هاي جالب رپ و راك و هيپ هاپ هستش كه من واقعا حال كردم بازي فرهنگ سياهپوست ها و اشرار نيويورك رو نشون ميده كه من خيلي لذت بردم تو بازي الفاظ ركيك خيلي زياده .گرافيكم بازي در خد خوبيه و فقط در سايه ها حرفه اي نيست و دراي باگ هست
در بازي تنها مبارزه لگد و مشت و چند ضرب هست و از اسلحه ي گرم خبري نيست و اسلحه سرد هر چي دوست داري
در هر مرحله بايد جاي مشخصي رو با هنر خودتون نقاشي كنيد و خود تون رو به همه ي شهر بشناسونيد
مهم ترين حسن اين بازي هم اين است كه يك لوگوي شما روي ديوار و.. نقش ميبنده و شما با
حركت اسپري رنگ بايد ان را پر كنيد
در بازي ميتوانيد پوستر بچسبانيد و با مازيك بنويسيد و...
كلا روند بازي خيلي عاليه شايد مجبور بشيد يك پل 50 متري رو از هنر خودتون پر كنيد من به عنوان گيمر كه الان خيلي وقته بازي ميكنم به همه پيشنهاد ميكنم اين بازي رو تجربه كنند مخصوصا اگر داستان جذاب خوششون مياد

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط MGS:
بنا بر درخواست عليرضا جان يه توضيح در مورد اين بازي بدم:
بازي در دهه 90 در شهر نيويورك اتفاق ميفتد Trane يك پسر سبزه يك نقاش اماتور در شهر است و تصميمي ميگيرد مثل پدرش كه در اين راه توسط .... (داستان لو ميره) كشته شده راهش رو ادامه بده
كه در مابين اتفاقاتي براي او ميفته او رو با مشكلات خيلي خيلي بزرگتر درگير ميكنه
اما بازي دراي موزيك هاي جالب رپ و راك و هيپ هاپ هستش كه من واقعا حال كردم بازي فرهنگ سياهپوست ها و اشرار نيويورك رو نشون ميده كه من خيلي لذت بردم تو بازي الفاظ ركيك خيلي زياده .گرافيكم بازي در خد خوبيه و فقط در سايه ها حرفه اي نيست و دراي باگ هست
در بازي تنها مبارزه لگد و مشت و چند ضرب هست و از اسلحه ي گرم خبري نيست و اسلحه سرد هر چي دوست داري
در هر مرحله بايد جاي مشخصي رو با هنر خودتون نقاشي كنيد و خود تون رو به همه ي شهر بشناسونيد
مهم ترين حسن اين بازي هم اين است كه يك لوگوي شما روي ديوار و.. نقش ميبنده و شما با
حركت اسپري رنگ بايد ان را پر كنيد
در بازي ميتوانيد پوستر بچسبانيد و با مازيك بنويسيد و...
كلا روند بازي خيلي عاليه شايد مجبور بشيد يك پل 50 متري رو از هنر خودتون پر كنيد من به عنوان گيمر كه الان خيلي وقته بازي ميكنم به همه پيشنهاد ميكنم اين بازي رو تجربه كنند مخصوصا اگر داستان جذاب خوششون مياد
عالی بود فقط اگه میگفتی که برای چه شرکتی است دیگه عالی میشد چند تا سیدی هم هست
ممنون

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
عالی بود فقط اگه میگفتی که برای چه شرکتی است دیگه عالی میشد چند تا سیدی هم هست
ممنون
اگه منظورت شرکت انتشار دهندشه که شرکته Atari هست و تعداد سی دی هاش هم 4 تاست