Manager 06

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط parham_safa:
نه . هنوز نداره .
خوب گفتم اینو بذارم هم برای شما هم برای بقیه دوستان که ترینر این بازی رو لازم دارن
البته خودم تست نکردم ولی فکر میکنم مشکلی نداشته باشه
دانلود ترینر

آخرین ویرایش:

Sir.SiSiLi

کاربر سایت
Jan 19, 2006
12
نوشته شده توسط parham_safa
خودم دقیقا نمیدونم .
39.gif
[/quote]

برای فروش بردها بهترین راه اینه که یه stadium manager خوب استخدام کنی و sell ad boards رو به اون بدی اونوقت اون به بالاترین قیمت برد ها رو برات میفروشه. می تونی ticket price رو هم بدی به stadium manager . اونوقت خودش قیمت بلیط هارو برات تنظیم می کنه.
یه کار مهم دیگه که میتونی انجام بدی استخدام یه marketing manager هست. و merchandising یا همون محصولات باشگاه رو برات بفروشه.
همه ی این کارارو خودت می تونی انجام بدی اما چون راه نیفتادی هنوز بهتره این کارایی که گفتم انجام بدی.در غیر این صورت احتمالا با دستکاری قیمت بلیط کاری میکنی که ورزشگاه خالی بمونه:cheesygri .cya

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
برای فروش بردها بهترین راه اینه که یه stadium manager خوب استخدام کنی و sell ad boards رو به اون بدی اونوقت اون به بالاترین قیمت برد ها رو برات میفروشه. می تونی ticket price رو هم بدی به stadium manager . اونوقت خودش قیمت بلیط هارو برات تنظیم می کنه.
یه کار مهم دیگه که میتونی انجام بدی استخدام یه marketing manager هست. و merchandising یا همون محصولات باشگاه رو برات بفروشه.
همه ی این کارارو خودت می تونی انجام بدی اما چون راه نیفتادی هنوز بهتره این کارایی که گفتم انجام بدی.در غیر این صورت احتمالا با دستکاری قیمت بلیط کاری میکنی که ورزشگاه خالی بمونه .cya
اینا رو استخدام کردم .
میخواستم ببینم چجوری میشه دستی انجام داد و تیم رو بهم نریخت
39.gif

یه کاری کن .
منوی marketing/pr رو کاملا توضیح بده .
( من بیشتر حال میکنم که تو سیستم بازیهای بازی بگردم و سیستم های جدید بریزم . برا هین مبا این که سالهاست اینو بازی میکنم هنوز درست و حسابی از سیستمایه مالی و فروشش سر در نمیارم )
خوب گفتم اینو بذارم هم برای شما هم برای بقیه دوستان که ترینر این بازی رو لازم دارن
البته خودم تست نکردم ولی فکر میکنم مشکلی نداشته باشه
دانلود ترینر
دستت درد نکنه مهرپویا .
تست میکنم خبرش رو میدم .

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
مهرپویا دستت خیلی خیلی خیلی درد نکنه .
امتحانش کردم . بدونه مشکل جواب داد .
:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
خوشحال شدم

reza...

کاربر سایت
Aug 4, 2006
3
سلام دوستان ، من یه سری اطلاعات کامل درباره بازی fifa manager06 میخوام کسی هست که بتونه به من کمک کنه
چطوری میشه لیگ با تیم های مختلف از کشورهای مختلف برگزار کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر