Manager 06

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
این تاپیک رو به دوستداران طرفداران و مربیان عظیم شان صحنه سیستمهای رایانه ای تقدیم میکنم!!

خوب از این ها که بگذریم قصدم این بود که در مورد این بازی صحبت کنیم و همچنین در مورد درک کامل قسمتهای مختلف این بازی پیچیده در عین حال زیبا همدیگر رو راهنمایی کنیم.

امیدوارم توی سایت بچه های زیادی باشن که این بازی رو انتخاب کردن.

انشاء الله با بچه ها بحث رو شروع کنیم.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
متاسفم يعني اين سري بازيها طرفدار نداره!!!!

پس طرفدارهای فیفا کجا هستند. درسته یکم پیچیده و پر حجمه اما واقعا از نظر اطلاعاتی بازی فوق العاده جذابیه.

من منتظرم

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
خوب فرق اين دو تا بازی واقعا خیلی زیاده tcm فقط مربیگری لیگ اروپا باید باشه ( البته فکر میکنم)

اما fm06 یه دائرالمعارف از تمام باشگاههای جهان بعلاوه ریزترین نکات اداره یک باشگاه فوتبال بزرگ با تمام امکانات و لوازمه.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,152
نام
هادی
البته من اکثر شماره های tcm رو بازی کردم.
ولی فوتبال منیجر رو بازی نکردم فکر نکنم این ماله شرکت ea باشه.
بالاخره شما منظورت کدوم بازی بود؟

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
چرا عزیزم مال خود ea است و به نظر نمی رسه کسی غیر از این ea فلان فلان شده کسی زور ساخت همچین بازی پیچیده ای رو داشته باشه!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
من تا خلال این تاپیک رو ندیده بودم .
خودم اساسی پایتم .
tcm با football manager چه فرقی داره؟کدوم قشنگتره؟
tcm در واقع مخفف total club manager هست که سری بازیهای مربیگریه فوتبال ea بودن و جدیدترین ورژنشون به نام manager 06 اومد بیرون .
football manager هم که اگر یادتون باشه قبلا یه مربیگریه فوتبال دیگه هم بود به نام championship manager که آخرین شمارش با نام مخفف cm4 اومد بیرون و محصول eidos و یه شرکت دیگه بود .
چند وقت پیش eidos و اون یکی شرکت با هم اختلاف پیذا کردن و از هم جدا شدن و چون امتیاز استفاده از اسم championship manager یا cm در اختیار یکیشون بود ( یادم نیست کدوم ) اون شرکت دیگه بازیه مربیگریه خودش رو به اسم football manger داد بیرون .
البته من خودم هنوز نتونستم فوتبال منیجر رو بازی کنم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم .
از جمله این که شنیدم که یه قسمتی داره که وقتی میخوای یه بازیکن رو بخری یه قسمتی داره که فیلم بازیهای بازیکن مورد نظر رو برات پخش میکنه تا ببینی بدرد تیمت میخوره یا نه .
ولی این بازی یه ضعف برگ نسبت به fifa manager داره که اون 2d بودن بازی هست .
=====
خوب دیگه حالا بریم سر موضوع اصلی
MANAGER06

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
از توضيحات شما خيلی ممنونم.

اما بحث ما Fifa Manager 06 محصول شرکت ea که همزمان با عرضه فیفا عرضه شد. و اگر اسم تاپیک رو با فیفا همراه نکردم به خاطر پیش نیومدن سوء تفاهم بوده. که متاسفانه پیش اومد.!!!

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,152
نام
هادی
tcm در واقع مخفف total club manager هست که سری بازیهای مربیگریه فوتبال ea بودن و جدیدترین ورژنشون به نام manager 06 اومد بیرون .
football manager هم که اگر یادتون باشه قبلا یه مربیگریه فوتبال دیگه هم بود به نام championship manager که آخرین شمارش با نام مخفف cm4 اومد بیرون و محصول eidos و یه شرکت دیگه بود .
چند وقت پیش eidos و اون یکی شرکت با هم اختلاف پیذا کردن و از هم جدا شدن و چون امتیاز استفاده از اسم championship manager یا cm در اختیار یکیشون بود ( یادم نیست کدوم ) اون شرکت دیگه بازیه مربیگریه خودش رو به اسم football manger داد بیرون .
البته من خودم هنوز نتونستم فوتبال منیجر رو بازی کنم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم .
از جمله این که شنیدم که یه قسمتی داره که وقتی میخوای یه بازیکن رو بخری یه قسمتی داره که فیلم بازیهای بازیکن مورد نظر رو برات پخش میکنه تا ببینی بدرد تیمت میخوره یا نه .
ولی این بازی یه ضعف برگ نسبت به fifa manager داره که اون 2d بودن بازی هست .
البته tcm بازی رو نشون میده ولی اصلا حال نمیده فوتبالی که نشون میده خیلی بیخوده مخصوصا نحوه بازی بازیکنا و گلهایی که میزنن حال آدم به هم میخوره.به نظر من هم فوتبال منیجر قشنگتره.البته بازی رو نشون نمیده.حالا شماره جدیدش اومده؟

Sir.SiSiLi

کاربر سایت
Jan 19, 2006
12
سلام . بعد چند وقت اومدم یه سری بزنم به بازی سنتر که این تاپیکو دیدم و نظرم رو جلب کرد.
راستش طرفدار کلوب منیجر ها تو ایران خیلی کمه اما این بازیها بیرون ایران واقعا پر طرفداره.
من فکر کنم از سال 2001 سری های منیجرو دارم بازی می کنم از tcm یا همون total club manager گرفته تا سری قدیمی ترش مثل champions ship manager و جدیدا هم fm 06 .
شاید به این دلیل منیجر تو ایران کم طرفداره که همه فکر می کنن خیلی سخته یا واقعا پیچیدست که اصلا این طور نیست و بازی بسیار جذابیه.
از حاشیه بگذریم .هر کسی مشکلی داره تو fm 06 یا همون fifa manager 06 میتونه بگه تا کمکش کنم . از نظر 3D match هم واقعا پیشرفت کرده fm و به واقعیت نزدیک شده.
منظورم از نزدیکی به واقعیت سبک و شیوه ی بازی هست.
من در طول 3 فصل تو fm تمام جامهارو بردم 2 فصل با بارسلونا و یک فصل هم با میدلزبورو.بعد این 3 فصل با یه باشگاه از 0 شرو کردم نامش رو هم گذاشتم بارسلونا و از دسته 2 اسپانیا اوردمش به لالیگا و الانم داخل سال 2014 هستم و تمام جامهارو بردم با این تیم و بالانس باشگه هم 215 میلیون پوند هست و تمام upgrade ها هم انجام شده والان در حال ساخت یه ورزشگاه 140 هزار نفری هستم.;)
راستی یادم رفت بگم همزمان با مربیگری و مدیریت داخل باشگاه مربی تیم ملی انگلیس هم هستم و3تا قهرمانی جهان و2تا هم قهرمانی اروپا دارم با انگلیس:D
خلاصه اگه مشکلی داشتین بگین تا کمکتون کنم و خوشحال شدم که دیدم یه تعدادی مثل من به مدیریت فوتبال علاقه دارن. cya

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
کون جان که باز اسمت یادم رفت من منظورت رو کاملا متوجه شدم .
توضیحاتی که دادم برای هادی بود که متوجه بشه تو با کدوم بازی هستی .
الانم مدتیه که خودت تاپیک رو ول کردی .
=====
آقای سیا خوش اومدی به بازیسنتر .
منمم از سری champion ship manager بازیشون میکنم .
خوشحال میشم با از اطلاعات هم استفاده کنیم .
مثلا من خودم با طریقه استفاده از تبلیغات تو بازی مشکل دارم .
خوشحال میشم کمکم کنین .

Sir.SiSiLi

کاربر سایت
Jan 19, 2006
12
سلام پرهام جان.
داخل fm سری تبلیغاتی که میشه استفاده کرد یکی فروش board ها یا همون تابلوهای کنار زمین هست و sponsership که قراردادهایی 3 ساله داره .
اینهارو میشه نامش رو تبلیغات گذاشت. حالا دقیق بگو تو کدوم یکی از اینها مشکل داری تا بگم که چه کار کنی .مشکلتو دقیق بگو.
راستی اسم من فرزین هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
کون جان که باز اسمت یادم رفت من منظورت رو کاملا متوجه شدم .

میگم پرهام یه بار پستت رو بخون
69.gif
163.gif

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
میگم پرهام یه بار پستت رو بخون
منفی باف .
الان دیگه همه تو سایت میدونن که ( م ) کیبورد من مشکل داره و گاهی اوقات کار نمیکنه .
منم پست رو نخوندم همون موقع .
الان تو نقل قول تو دیدمش .
( یکی از مدیرا درستش کنه لطفا )
پرهام جان این بازی هنوز ترینر نداره؟؟؟؟؟
نه . هنوز نداره .
داخل fm سری تبلیغاتی که میشه استفاده کرد یکی فروش board ها یا همون تابلوهای کنار زمین هست و sponsership که قراردادهایی 3 ساله داره .
اینهارو میشه نامش رو تبلیغات گذاشت. حالا دقیق بگو تو کدوم یکی از اینها مشکل داری تا بگم که چه کار کنی .مشکلتو دقیق بگو.
خودم دقیقا نمیدونم .
39.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر