Mafia: The City of Lost Heaven | PC

Mafia: The City of Lost Heaven

1. Initial release date: August 28, 2002
  2. Series: Mafia
  3. Developer: 2K Czech
  4. Directors: Daniel Vávra
  5. Genres: Third-person Shooter
  6. Publisher: Gathering of Developers

می خوام امروز یک نوستالژی را به یادتون بیارم ی جورای برای خیلی از ما میراث بازی های PCبود :dچیزی حدودا 14 سال پیش بر میگردیم به سال 1380 یکی از بهترین بازی های که در زمان خودش رو PCمنتشر شد و خیلی از ما ها باهاش خاطره داریم
شخصیت اصلی بازی یک راننده تاکسی هست به نام توماس که ناخواسته وارد داستان یکی ازبزرگترین تیم های مافیای می شود !
حتما Don Salieri رایادتون هست توماس به صورت کاملا اتفاقی درگیر ماجرای داستان شده و سپس به عنوان راننده وارد گروه می شود و در چندین سال خود به یکی از اعضای اصلی تیم تبدیل میشود اگه یادتون باشه بازی بعد ها توسط تیم فارسی هم دوبله شد که لذت بازی را 2 چندان می کند
من خودم چند روزی هست که بازی را دانلود کردن واقعا بعد از 14 سال دارم ازش لذن میبرم تمام سکانس ها به بهترین شکل ممکن طراحی و ساخته شده گیم پلی غنی و داستان عالی به همراه صداگذاری و موزیک بی نظیر همه همه همه دست به دست هم داده تا یکی از بهترین بازی های ساخته شده را شاهد باشیم

در اخر توصیه میکنم اگر این عنوان تجربه نکرده اید به هیچ عنوان از دست ندید :d

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
واقعا یکی از بهترین بازی های عمرمه
یادمه مرحله مسابقه ماشین سواری بود کم کم یه ماه اونجا گیر کردم آخرشم سیو یکی دیگه انداختم مرحله رد کردم رفت
و همینطور مرحله آخرش خیلی سخت بود لامصب کشته نمیشد

و همینطور یادمه وقتی اون مرده به دوستش خیانت کرد چقد دلم گرفت =((

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
در اخر توصیه میکنم اگر این عنوان تجربه نکرده اید به هیچ عنوان از دست ندید :d
اگه هنوز تجربش نکردید اصلا سروقتش نرید که بد جور تو ذوقتون میخوره :D از ما گفتن بود ....

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
فکر کنم 90% کسانی که بازیش کردن تو مرحله مسابقه یه مدت گیر کردن:whistling:

- - -ویرایش - - -

اگه هنوز تجربش نکردید اصلا سروقتش نرید که بد جور تو ذوقتون میخوره :D از ما گفتن بود ....

واقعا هم همینطوره... من یکماه پیش دانلودش کردم نتونستم بازیش کنم. فقط زمان خودش شاهکار بود

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
با تشکر از زننده ی تاپیک بنظرم Mafia جزو بازیهایی هست که هیچ وقت قدیمی نمیشه خود من هم حدود 8-7 سال بعد عرضه تونستم بازیش کنم ولی اصلا برام قدیمی نبود

اگه هنوز بازیش نکردین حتما برین سراغش چون واقعا جزو شاهکار هایی هست که هیچ وقت تکرار نمیشه

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
در مورد دوستانی که نمیتونن بازی رو سالها بعد عرضه تجربه کنم تا حدودی حق میدم اما مافیا جزو این گروه بازیها نیست ، لقب best for ever یعنی شما اگه یه گیمر باشی همیشه میتونی ازش لذت ببری!
متاسفانه گیمرایه این روزا بیشتر گرافیک محور هستند و علارغم پافشاری رویه مساله گیم پلی به گرافیک بیشتر اهمیت میدن
جا داره یادی هم بکنم از ساخته دیگر این استودیو Hidden and dangerous که شاهکار سبک اکشن تاکتیکال بود و هنوز هیچ ip تاکتیکالی رو در اون حد ندیدم

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واقعا بهترين بازي تمام زندگيم لذتي كه مافيا به من داد فكر كنم كه ديگه آخر لذتي بد كه ميشد در دنياي گيم از يك بازي برد هنوزم روي هارد سيستم دارمش و هر از چند گاهي بازيش مي كنم واقعا دنياي خاصي داشت كه به اين راحتي قابل بيان نيست اصلا اون پويايي شهر مپ بزرگ كه در طول داستان هيچ قسمتي ازش نمي مونه كه نرفته باشيم اون تم دهه 30 ميلادي و از همه مهم تر احساسي گذر عمر در بازي چيزي بود كه نميشد با هيچ بازي مقايسه اش كرد
گرافيكش هم كه در دوره خودش شاهكار بود و همين الان هم ميشه باهاش كنار اومد

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,834
شاهکار در زمان خودش و شاهکار در تمام زمان ها....
صحبت راجع بهش زیاد شده و دیگه لازم نیست توضیحی بدیم ، فقط توصیه میکنم اگه کسی بازیش نکرده همین الان وقتو از دست نده و دنیای lost heaven رو زندگی کنه.

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
واقعا یکی از بهترین بازی های عمرمه
یادمه مرحله مسابقه ماشین سواری بود کم کم یه ماه اونجا گیر کردم آخرشم سیو یکی دیگه انداختم مرحله رد کردم رفت
و همینطور مرحله آخرش خیلی سخت بود لامصب کشته نمیشد

و همینطور یادمه وقتی اون مرده به دوستش خیانت کرد چقد دلم گرفت =((
اره منم دقیقا یادمه خیلی روش گیر بودم
ولی فکر کنم با تقلب کردن تو مسابقه اش برنده شدم
یه راه مخفی بود؟ یا یه جا صبر میکردیم تا دور اخر بشه بعد حرکت میکردیم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin
داستان، نحوه کارگردانی و روایتش، ویس اکتینگ و گرافیک و فضاسازی بازی زمان خودش +A بودن.
گیم‌پلی بازی +B :D
در کل به نظر من اگه زمان خودش بازی نکردین سراغش نرید :D چون گرافیک و کارگردانی و ... با توجه به استانداردهای امروزی قدیمی شدن، گیم‌پلی بازی هم الان دیگه واقعاً غیر قابل تحمله.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
داستان، نحوه کارگردانی و روایتش، ویس اکتینگ و گرافیک و فضاسازی بازی زمان خودش +A بودن.
گیم‌پلی بازی +B :D
در کل به نظر من اگه زمان خودش بازی نکردین سراغش نرید :D چون گرافیک و کارگردانی و ... با توجه به استانداردهای امروزی قدیمی شدن، گیم‌پلی بازی هم الان دیگه واقعاً غیر قابل تحمله.

این اشتباه شماست که فکر میکنید قدیمی شده ! مگه قیصره که ماله یه دوره خاصی باشه ! المان خوب همیشه جواب میده چیزی که قدیمی میشه هیچوقت نمیتونه خوب باشه!
بازی کن خوب بازی رو تجربه میکنه و ارزش هاشو متوجه میشه ! casual جماعت هستند که دنباله تجربه پر زرق و برقن!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin
برادر من، بازی در قیاس با استانداردای امروزی ضعیفه. دیگه احتیاجی به توضیح نداره. اینکه بخاطر خاطراتی که باهاش دارید لذت میبرید یه مسالست، بروز بودن بازی یه مساله دیگه.
الان یه بازی عین همین، با همین مکانیزم گیم پلی، با همین گرافیک و وسعت روی کنسولای نسل جدید منتشر شه بازم میگید بروزه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر