Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
البته الان که فروم بازی رو می خوندم یکی از کار کنان 2k می گفت این تریلر غیر رسمی است و باید تا یکی دو هفته دیگه که تریلر رسمی پخش می شه صبر کنید.

4jwvk1le7xkr8fbgg2j.gif

نكات جالبي در Interview است كه از صحبتهاي Denby Grace بزرگ برداشت كردم كه بد نيست اينجا بگم با اجازه بزرگترا:

دنبي ميگه پس از اين كه Vito از جنگ برميگرده ما در تريلر كريسمس (قبلا پخش شده بود) نشان داديم يك فضاي گرفته و سر و زمستاني است كه روايت گر همان حال هواي بد جنگ است ... پس از چند سال از بازي كه ميگذره ما فضاي تابستاني رو مشاهده ميكنيم ... ظهور پيشرفت و تكنولوژي (ويديو رو حتما ببينيد چون با تصوير قشنگ تره) كه واقعا تغير جو رو نشون ميده.

مافيا وحشتناك داره روي فضا سازي كار ميكنه !

در بازي تعدادي زيادي منطقه در شهر بازي است كه ساختار و حتي مردم چه از نظر قيافه و چه رفتار با هم فرق دارند در آن.

كنترل ماشين ها همچنان شبيه سازي ماشين هاي گذشته است ولي ما از تمام اشتباهات رانندگي شماره يك درس گرفتيم و كاري كرديم كه كنترل ماشين در نهايت سادگي بسيار واقعي و شبيه سازي باشه.

برعكس بازي قبل فيزيك خوف ناكي براي اين بازي در نظر گرفته شده (براي ماشينها) ماشين شما از همه جا آسيب پذير است.

گيم پلي و قسمت تيراندازي بازي فوق العاده سريع و نفس گير شده كه با اضافه كردن بخش كاور گيري زيبا تر هم شده.

و در نهايت اين بازي خوف ناك :biggrin1: در Q4 سال 2009 عرضه مي شود.

با توجه به زمان باقي مانده براي سازندگان بازي به نظر من فوق العاده در مياد.
در طول زندگيم هيچ بازي نديده بودم انقدر پايبند به نسخه اصليش باشه موتور بازي موتور ارتقا يافته شماره قبل است كه فضا سازي حتي انيميشن كاراكترها و شهر خيلي شبيه به نسخه اول است كه اين خيلي خوبه.

شرمنده انقدر محاوريش كردم و Fan بازي در آوردم.:biggrin1:

ممنون.;)

چیزی که تو این تریلر بسیار خوب جو و اتمسفر بازی بود که مثل شماره 1 بزرگترین شاخصه اش هست ادم واقعا خودش رو تو اون زمان حس میکنه.گیم پلی و گرافیک هم خوب به نظر میرسیدن ولی به نظرم بخش تیراندازی مثل مافیا قبلی نبود به هر حال این تریلر نمیشد درست ازش چیزی فهمید باید صبر کرد یه تریلر درست و حسابی بیاد.این تریلر حداقل نشون داد مراحل کار خوب پیش میره

در تایید صحبت های حسام جان باید بگم که این بازی مطمئنا جزء بازی های خوب خواهد بود. ولی اینقدر درباره تریلر ایراد نگیرید چون 7 8 ماهی مونده و این ها فقط جزئی از کلیات بازی هستند !

خيلي عالي بود. گرافيك و تخريب پذيري فوق العادست. مخصوصا تخريب پذيريش كه بدجور شگفت آوره! اون قسمتي كه به شيشه ها تير ميزد رو دقت كنيد. شيشه ها ذره ذره و خيلي خيلي طبيعي خرد ميشد.:eek:
گيم پليش هم كه خيلي شبيه به GTA IV است.
فقط دوست دارم بدونم اون قسمتي كه يارش طرف رو از پنجره پرت كرد بيرون Realtime بود يا از پيش تعيين شده؟
تاریخ انتشارش کی هست؟
هنوز معلوم نشده اما به احتمال زياد اواخر 2009.

به عنوان اولین تریلر از گیم پلی بازی تریلر قابل توجهی بود.منم حرف Dreadlord رو تایید میکنم واقعاً از تخریب پذیری بازی خوشم اومد خیلی خوب کار شده بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or